GÜvenİlİr hÜddam davetİ ariyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

darknogy

Kayıtlı Üye
Öncelİkle selamin aleykÜm,hayirli gÜnler dİlerİm tÜm dostlara.tecrÜbe edİlmİŞ gÜvenİlİr bİr hÜddam davetİ ariyorum.kolay olmasi tercİhİm.keza gelen cİnİn mÜslÜman olmasini İstİyorum.ÇaliŞan tam bİr hÜddam davetİ verİrsenİz Çok sevİnİrİm.lÜtfen yardimlarinizi beklİyorum..davetİ Özelden atarsaniz sİte İÇİn daha İyİ olur.sevgİyle kalin

Ü

Üye silindi 15237

VeAleykumSelam kardeşim . Öncelikle Selam(ın) değil Selam(un) olacak ikincisi Hüddam konusunda ilminizin olmadığını düşünüyorum .
İlmi ( BİLGİSİ ) olan bu işe ( HÜDDAM ) bulaşmaz... ! Size tavsiyem sakın ama sakın bulaşmayın kurtulamazsınız gece rahat uyumak
kafanızı dinlemek varken neden eğri yolu seçiyorsunuz ? Bende bir zamanlar hüddam ilmi ile ilgileniyordum ama keşke hiç bulaşmasaydım !!!

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Hüddam daveti yapmak büyük emek ister. O yüzden müslüman cin daveti yapmanı öneririm. Eğer müslüman cinlerden arkadaş edinmek istiyorsan sana tavsiyelerim var. Ama hüddam davetini unut derim :)

Psikite

Kayıtlı Üye
Osmanlı Torunu'na katılıyorum. Gerçekten büyük güç ve ilim ister Hüddam sahibi olmak. Herşeyden önce ALLAH'a çok yakın olmanız gerekir. Her insanın altından kalkabileceği bir mesele değildir.Hüddam çağıracak kriterlere sahip olsaydınız eğer. Buraya gelip hüddam daveti istemezdiniz. Elinizde güvenebileceğiniz bir kitap olurdu.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Sitemizde bu tür paylaşımlar yasaktır, çünkü iki satır bilgi ile olacak bir değildir, eksik ve yanlış bilgi içereceği için tüm davetler verilmesi yasaktır. Sadece bir kaç örnek vardır sitede nasıl olduğuna dair basit bilgi içeren o kadar. Bu yüzden konu kapatılmıştır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...