Göz rengini değiştirmek Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

batus798

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bende goz rengimi degistirebilmek istiyorum ama nasil hangi calismayi yapacagimi bilmiyorum

Lens olma ihtimali yuksek ancak bende sizin gercekten yapmak istiyorum ve maalesef tam olarak nasil yapacagimi bilmiyorum :(

ekcs

Banlı Kullanıcı
Elbette imaje yeteneğinizin gelişmesi tüm kinezi çeşitlerine yarar sağladığı gibi biyokşnezidede etkilidir.

-Sevgi ve Işıkla...

batus798

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bana oyle gelmiyorsa gozume odaklanip mavite donustugunu imaje edip benim gozum mavi diye tekrarlamaya basliyorum ve rengi aciliyor umarim yanilmiyorumdur ve bunu yapabilirim

ekcs

Banlı Kullanıcı
Bu konu ile alakalı gerekli cevapların verildiğini düşünüyorum daha fazla konuyu güncel tutmaya gerek yok o neden moderatörlerden konuyu kilitlemesini rica ediyorum.

-Sevgi ve Işıkla...

dede

Kayıtlı Üye
Öncelikle bütün yorumları okumadığımı belirtmek isterim.

Bu adam onceden fenomene çıkıyodu ve yaptığı bütün gösterilerin sahte(fake) olduğu oraya cıktı.He belki program için oyleydı normalde yapabılıyor olsa bile bu adamla okuduğum ve yardımcılarının açıklamalarından ötürü yalan olduğu aşikar.Ancak adamın ruhanilerle temaslı bırısı olduğunu bazı medyumlar söyledi.

ikinci adamın lensleri gözlerinin ustkısmına iktirdiği çoook aşikar.Eğer lens kullanıyosanız bunun nekadar kolay olduğunu bilirsiniz.Hatta soyleki bazen sırf oz kapagınızı açıpkaamakla bıle lens yukarı kaçıyor ve eğer yeterince elastık degılse çok rahatsız edici bir his yapıyor oyleki benim nefesimi kesiyodu :)

fidançamı

Kayıtlı Üye
arkadaşlar göz rengini değiştirmek için onun duaları meditasyonu var böyle yapılıyor yani o yüzden yanlış yanıtta aniden üç kelimeler gelir yani kısaca cin

onlyturk

Kayıtlı Üye
Bu biokinezi değil, ilizyondur. Lens değiştiriyor elleriyle, zaten lens çıkıntısı belli oluyor değişirken ;)

ejderli

Kayıtlı Üye
Yalan. Gözünü eski haline nasıl döndürdüğünü gördük altta lens var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[XTR] Similar Threads

Ü
Cevaplar
5
Görüntüleme
572
Ü
Cevaplar
0
Görüntüleme
129
Üye silindi 77822