gördüklerim enerji mi diğer alemden canlılar mı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

floyd

Kayıtlı Üye
arkadaşlar anlatacağım olaya yakın daha farklı olaylarda yasadım bır ıkı tane daha bana gore metafızıge gıren olaylar ama bır kac hafta once yasadıgım bu olay diğerlerinden garip havanın sıcaklığından dolayı gece kalktım uyuyamadım ve salona gectım o kadar cok uykum vardı ki kafamı koyduğum an uykuya dalıyordum ama koltukta gözümü kapattığım an üstüme bır ağırlık çöküyordu gözümü açınca bu enerji kayboldu bu böyle devam etti okadar uykuluydum ki ağırlaga rağmen kalkıp yer değiştirmedim en son uğultu duymaya başladım ve ağırlık daha da çoğaldı korktum gözümü açtım karşıda çok net bi şekilde beyaz sarı ışıktan kıtaba benzer havalanan şeyler gördüm ama çok yoğun ışıkt ıyanında ışık parçaları hemen gözümü kapattım oda değiştirip uyumaya devam ettim sizce bu gördüğüm şey ne olabilir ilk kez bu kadar net bir olay yaşaddım ve anlamlandırıramıyorum

Admin notu: Noktalama işaretleri kullanılmadığı ve imla kurallarına uygun yazılmadığı için anlaşılması zor olan mesaj aşağıda düzenlenmiştir:

Arkadaşlar, anlatacağım olaya yakın daha farklı olaylar da yasadım, bir iki tane daha. Bana göre metafiziğe giren olaylar ama birkaç hafta önce yaşadığım bu olay diğerlerinden garip. Havanın sıcaklığından dolayı gece kalktım, uyuyamadım ve salona geçtim, o kadar çok uykum vardı ki kafamı koyduğum an uykuya dalıyordum ama koltukta gözümü kapattığım an üstüme bir ağırlık çöküyordu. Gözümü açınca bu enerji kayboldu, bu böyle devam etti. O kadar uykuluydum ki ağırlığa rağmen kalkıp yer değiştirmedim. En son uğultu duymaya başladım ve ağırlık daha da çoğaldı. Korktum gözümü açtım, karşıda çok net bir şekilde beyaz sarı ışıktan kitaba benzer havalanan şeyler gördüm. Ama çok yoğun ışıktı, yanında ışık parçaları. Hemen gözümü kapattım, oda değiştirip uyumaya devam ettim. Sizce bu gördüğüm şey ne olabilir? İlk kez bu kadar net bir olay yaşadım ve anlamlandıramıyorum.

origanum

Yönetici
Kendi hüsnükuruntunuz. Ne varlık ne başka birşey.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bana göre metafiziğe giren olaylar demişsiniz ancak metafizik gibi konuların "Bence" si olmaz ya metafiziktir yada değildir.Normal olan şeylere anlamlar yüklemeyin bence :)

floyd

Kayıtlı Üye
metafızık dediğim şuanki yasadıgım değil öncekiler

floyd

Kayıtlı Üye
kuruntu olup olmadığını algılayabılcek durumdayım

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
kuruntu olup olmadığını algılayabılcek durumdayım

Kendi algın yeterli olduğuna göre durumunda ne olduğunu verebilecek bir düzeydesindir. Ben de duydum dün gece bir uğultu çok garipti. Ben burada doğaüstü sayılabilecek bir şey göremiyorum.

floyd

Kayıtlı Üye
sadece bir enerji kkütlesi görülebilir mi bunu öğrenmeye çalıştım fakat garip değil diyorsunuz garip olması mı gerek illa doğaüstü mü olmalı illa olay

Müstemi

Kayıtlı Üye
İş
Ön Muhasebe & Raporlama
Sorunuza nezaket gösterilip cevap verilmiş, bu sefer cevapları sorguluyorsunuz :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Arkadaşlar, anlatacağım olaya yakın daha farklı olaylar da yasadım, bir iki tane daha. Bana göre metafiziğe giren olaylar ama birkaç hafta önce yaşadığım bu olay diğerlerinden garip. Havanın sıcaklığından dolayı gece kalktım, uyuyamadım ve salona geçtim, o kadar çok uykum vardı ki kafamı koyduğum an uykuya dalıyordum ama koltukta gözümü kapattığım an üstüme bir ağırlık çöküyordu. Gözümü açınca bu enerji kayboldu, bu böyle devam etti. O kadar uykuluydum ki ağırlığa rağmen kalkıp yer değiştirmedim. En son uğultu duymaya başladım ve ağırlık daha da çoğaldı. Korktum gözümü açtım, karşıda çok net bir şekilde beyaz sarı ışıktan kitaba benzer havalanan şeyler gördüm. Ama çok yoğun ışıktı, yanında ışık parçaları. Hemen gözümü kapattım, oda değiştirip uyumaya devam ettim. Sizce bu gördüğüm şey ne olabilir? İlk kez bu kadar net bir olay yaşadım ve anlamlandıramıyorum.

Bahsettiğiniz koşullar garip şeyler duyup görmenizi sağlayabilecek, beyni etkileyen koşullardır. Başka da yaşadığınız bir olay varsa da anlatmamışsınız. Hal böyle olunca anlattıklarınız kadarıyla, beyinle alakalı normal bir durum olarak görünmektedir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...