Gördüğüm varlık hakkında

Zeng

Kayıtlı Üye
]2 gün önce köyde aksam karanlıkta gördüğüm şeyden bahsetmek istiyorum..[/B][/I]
Aksam hava almak icin dışarı çıkmıştım karanlıkta öylesine çevreme bakarken boşlukta uzun boylu kambur duran burnu kolları parmakları uzun yeşilimsi renkte bir varlığın ağaçlara doğru yürüdüğünü gördüm gözlerimi kapatıp geri açtım hemen kayboldu. Halüsinasyon gördüğüm ihtimali üzerinde düşünüyorum fakat gördüğüm şey çok gerçekti.

Yıllar önce de evimize yeni taşındığımız zamanlarda beyaz insan silüetinde bir varlik görüyorduk ailece. Koridorda karşılıklı iki aynamız vardı sürekli oradan geçerken görürdük. Hatta eve gelen misafirlerimizde görüyordu. Yengemle dayım bir gece dualar etmiş söylediklerine göre o günden beri bir daha görmedik..

Not: Kendimi bildim bileli spritüel konulara ilgim var. Ama hicbir zaman varlık daveti vs konularla ilgilenmedim.[/COLOR]

Doğa üstü varlıklar başlığına göz gezdirdim ama çoğu konu cinler üzerine yazılmış olduğu için ve gördüklerimle bağdaştıramadığım için sorma gereği duydum.[/B][/I]
Bildiğiniz kadarıyla ne görmüş olabileceğimi ve neden görülebildiklerini değerli vaktinizden ayırıp yorumlarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

nikılıs

Kayıtlı Üye
Karanlıkta bu kadar detayı nasıl farkettiniz?
Özellikle yeşil rengi.

MagicianMix

Kayıtlı Üye
Sizinle herhangi bir fiziksel teması olmadığına ve sizi rahatsız etmediğine göre sürekli onu düşünerek veya onun hakkında yalan/yanlış konuşarak o varlığı rahatsız etmenize gerek yok öyle değil mi? Sonuç itibariyle siz ona bir yanlış yapmadıkça oda size bir yanlış yapmayacaktır. Bu tarz olayları kafanıza takarak sadece psikolojik rahatsızlık sahibi olursunuz, iyi günler dilerim.

Zeng

Kayıtlı Üye
Sizinle herhangi bir fiziksel teması olmadığına ve sizi rahatsız etmediğine göre sürekli onu düşünerek veya onun hakkında yalan/yanlış konuşarak o varlığı rahatsız etmenize gerek yok öyle değil mi? Sonuç itibariyle siz ona bir yanlış yapmadıkça oda size bir yanlış yapmayacaktır. Bu tarz olayları kafanıza takarak sadece psikolojik rahatsızlık sahibi olursunuz, iyi günler dilerim.

Yalan yanlış konuşarak? Ben sadece gördüklerimi dile getirdim. Merak ettiğim için buraya bi soru yönelttim. Rahatsız etmek gibi bir niyetim olsa tekrar nasıl görebilirim vs türevi sorular sorardım herhalde. Hepimizin merakları var ki buradayız. O varlik her ne ise kabulleniyorum ve sadece anlamlandırmaya çalışıyorum. Çünkü tesadüflere inanmam olay bu.