Gördüğüm Tam Olarak Ne Anlama Geliyor

Periliceperi

Kayıtlı Üye
Bu anlatacağım olayı 2007 yılı baharında yaşadım. Evdeyim, odamda yatıyorum. Geceleri karanlıktan korktuğum için hep ara holün ışığını açık bırakırdım. Oda loş ışık olurdu. O gece ranzada yatıyorum üst kattayım, uyurken birden düşüyormuş gibi oldum titredim. elimi yüzüme koyup uyumuştum ışık gözüme gelmesin diye. Uykumda öyle bir titredim ki nerdeyse sağ işaret parmağım gözümü çıkaracktı sıyırdı geçti. Gözümü açmamla birlikte , hemen baş ucumda siyah bişiy gördüm. benim gözlerim biraz bozuktur lens kullanırım. dedm ki yanlışmı görüyorum yoksa gölgemi diye yaklaştım iyice yani başımı yaklaştırdım gördüğüm şey 2 karış yükseklikte simsiyah bir dumandı. ben yaklaşınca yavaşça söndü gibi yok oldu. Şok olmuştum, inanmak istemedim. dua okuyup geri uyumaya çalıştım. Birdaha görmedim ama çok korktum. birdaha karanlıkta yatamadım. bu gördüğüm ne olabilir acaba?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bu anlatacağım olayı 2007 yılı baharında yaşadım. Evdeyim, odamda yatıyorum. Geceleri karanlıktan korktuğum için hep ara holün ışığını açık bırakırdım. Oda loş ışık olurdu. O gece ranzada yatıyorum üst kattayım, uyurken birden düşüyormuş gibi oldum titredim. elimi yüzüme koyup uyumuştum ışık gözüme gelmesin diye. Uykumda öyle bir titredim ki nerdeyse sağ işaret parmağım gözümü çıkaracktı sıyırdı geçti. Gözümü açmamla birlikte , hemen baş ucumda siyah bişiy gördüm. benim gözlerim biraz bozuktur lens kullanırım. dedm ki yanlışmı görüyorum yoksa gölgemi diye yaklaştım iyice yani başımı yaklaştırdım gördüğüm şey 2 karış yükseklikte simsiyah bir dumandı. ben yaklaşınca yavaşça söndü gibi yok oldu. Şok olmuştum, inanmak istemedim. dua okuyup geri uyumaya çalıştım. Birdaha görmedim ama çok korktum. birdaha karanlıkta yatamadım. bu gördüğüm ne olabilir acaba?

-Gece uyku halde bir anda uyandığınız için gördüğünüz şey halüsinasyon olabilir.
-Tansiyonunuz yükselmiş olabilir o zaman titreme olabiliyor ve halüsinasyon görebiliyorsunuz.
-Gözlerinizde sorun olduğundan dolayı görmüş olabilirsiniz.
Daha bir çok olasılık var.Korkmanıza hiç gerek.Size bir zarar dokunmadığı sürece korkmayın.Kafanıza takmayın ve hayatınıza devam edin. :)

lastqonna

Kayıtlı Üye
Siz aşırı korktuğunuz için beyninizin uydurduğu halisilasyon.

Faros

Kayıtlı Üye
Cogunlukla tansiyondan kaynaklaniyor. Tansiyonum dusunce veya sarhosken ben de gunun her saati siyah duman goruyorum.

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Milli Takım Sporcusu (Eskrim) , Müzisyen
Bağzı arkadaşlar korkmanız gereksiz demiş ama sen bu tedbiri elden bırakma .
İlk olarak aynı şekilde uykuya dalmaya çalış zihnini boşalt .
Ardından uyanman için alarm kur onu gördüğün saat'e yakın bir zamana 10 dakika filan fark etsin ama .
Saat seni uyandırsın ve evin her yerini gez kontrol et içinde kötü bir his varsa moralin kendiliğnden bozuksa bu kötü enerjidir demek .
Genellikle bu yaratıklar insanların korkusu ile beslenirler .
Bu varlık cin veya adı bilinmeyen milyonlarca varlıktan birisi olabilir .
Dediğim gibi huzursuzsanır uyanınca evin içinde bulamazsanız camdan evin sağ soluna bakın oralarda da yoksa o gün olan bir olaydan görmüşümdür deyip uyuyabilrsiniz geri canınızın sıkkın olmasına da başka bir bahne uydurup yatın .
O zaman bir problem yok demektir .
(Bir teşekkürü lütfen çok görmeyin...)