Gördügüm RüyaLar

-esiLa-

Kayıtlı Üye
Benim gördüğüm rüyaLar bazen gerçekleşiyor.Gecen gün tuhaf bir rüya gördüm.Hep görüyorum böyle rüyalar.Böyle eller var parmak izleri falan alınıyor.Tesadüfen arkadaşlar rüyalardan konusuyorlardı bende anlattım.Gecesinde arkadasın evine hırsız girmiş parmak izi falan alınmış.Böyle daha bir çok sey oluyor.Geceleri uyuyamıyorum.BişeyLeri hissediyorumm.Ne yapacağımı bilemiyorum.

vampir

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci - Klasik Filoloji
Aynısı bende de var. Oldukça güçlü hem de. Bunun için bir rüya defteri yaptım. Rüyalarımı yazdım hep. Görüdüklerini anlatmamanı tavsiye ederim. Bu seni biraz sıkacaktır. Bunun için defter tut ya da suya anlat. Gördüklerini anlatınca belki değişir düşüncesineyse kapılma zira değişmiyor.

-esiLa-

Kayıtlı Üye
Küçükken oluyordu.10 yasındaydım herhalde o zamanlar rüyamda bana söylenen tuhaf sözleri duyuyordum,bana tuhaf mektuplar geliyordu.Peygamberleri sima olarak göremiyordum ama. Geceleri uyuyamıyordum uyumak icin binkere kadar besmele çektiğim günleri hatırlıyorum.Anlatmayınca kafayı yiyecek gibi oluyorum.Rahat degilim huzurlu degilim.

vampir

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci - Klasik Filoloji
Seni gayet iyi anlıyorum. Ben de aynı şekildeyim. İllaha anlatacağım ki rahatlayayım. Yalnız etrafındaki insanlar böyle bir gücünün olduğunu öğrendiklerinde kendileri için kullanmak istiyorlar. Oysa ki geleceği veya olacağı (ne demek istersen adına artık) kişi yaşamalıdır. Örnek vermemi istersen eğer çok sevdiğim iki arkadaşımın ayrılmalarına sebep oldum. Ayrılmalarını istemesinler diye de her ikisini de çektim anlattım. İnanmadılar bana doğal olarak. Ama dediğim oldu ve şimdi erkek olan her adımında ona onun hakkında gördüklerimi söylememi isteyebiliyor. tavsiyem sıkıntını atacak başka yollar bulman; yazman,resmetmen,suya anlatman ya da güvendiğin birine söylemen.

Voy

Kayıtlı Üye
Bir zararı yoktur etrafınızdaki insanlara olayları olduğu gibi anlatma durumunda değilsiniz.