Gördüğüm rüya ve halüsinasyon hakkında.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SeKaNg7

Banlı Kullanıcı
Bilinç altına yerleşme değil de takıntı haline geldiği için olabilir bence.
Yoksa hergün bunun üstüne düşmüyorum. :)
Teşekkür ederim.
Öncelikle bir yanlış anlaşılmayı düzelteyim.
Takıntı olsaydı eğer her gün üzerine düşerdin, işte bu yüzden bilinç altına yerleşmiş diyorum farkında bile değilken onları rüyanda görebiliyorsun.

Hit4Critic

Banlı Kullanıcı
abi iyi güzel yazmışsın rüyalarınıda bu son gördüğün ve sana artık beraberiz demesi akıllarda soru işareti bırakıyor. anlattıkların ne kadar doğru bilemiyorum ama akp başta olduğu sürece ülkemiz yavaş yavaş karanlık güçlerin eline geçtiği süre zarfında bu site başta olmak üzere ve bu site gibi daha nice sitelerin hit sayısı artıcak gibime geliyor :D tabi bu beni görüşüm :)

sagops

Kayıtlı Üye
abi iyi güzel yazmışsın rüyalarınıda bu son gördüğün ve sana artık beraberiz demesi akıllarda soru işareti bırakıyor. anlattıkların ne kadar doğru bilemiyorum ama akp başta olduğu sürece ülkemiz yavaş yavaş karanlık güçlerin eline geçtiği süre zarfında bu site başta olmak üzere ve bu site gibi daha nice sitelerin hit sayısı artıcak gibime geliyor :D tabi bu beni görüşüm :)

Anlattıklarımın hepsi yalan ve yanlıştır en ufak şüphen olmasın için rahat olsun.
İşi siyasete çekmeye çalışmana da anlam veremedim.
Saygılar.

Hit4Critic

Banlı Kullanıcı
Anlattıklarımın hepsi yalan ve yanlıştır en ufak şüphen olmasın için rahat olsun.
İşi siyasete çekmeye çalışmana da anlam veremedim.
Saygılar.

dostum ben sana inanıyorum,bende bazı şeyler yaşadımki sorunlarımı dile getirdim işin ehli arkadaşlarımızdan yardım veya beni yönlendirmelerini istiyorum uzay boşlugunda gibiyim anlattıklarım gerçek ama yazarken bile inanasım gelmiyor. hanı söz var ya anı yaşıcaksın ha öyle bişe ayrıca siyasete çektiysem konuyu özür dilerim öyle bir amacım yoktu istem dışı yazmış olabilirim ayrıca orda düşüncemi belirttim ki konuyuda kendime çekmek istemiyorum. Bence bu sana görünen şey cin olabilir veya şeytanın bir oyunu olabilir tam emin değilim benimde aklımda soru işaretler varken ... koymak istemem derdine derman olmak isterdim ama elimden gelen hiç bişey yok hanı sözün bittigi yerdeyiz ayrıca bende rüyalar görüyorum değişik değişik :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Rüyanız haberci rüya niteliğindedir.
1. bir dostunuz ya da güvendiğiniz birini yanlış anlayacak, davranışını ya da sözünü başka tarafa çekerek aranızın bozulmasına neden olacaksınız.
2. aşk hayatınızda karşılık bulmadığınız yada bulamayacağınız birine sevdalanacaksınız ve uzun süre bu konuda sıkıntı çekeceksiniz.
3. Annenizle hiç hoş olmayan bir kavgaya girecek onun kalbini kıracaksınız haksız taraf siz olacaksınız. Rüyanız sizi uyararak öfkenize hakim olun diyor.

Gördüğünüz duman uyku esnasında mı oldu yoksa halisilasyonmuyd u bilemiyorum terkararları olursa ancak o şekilde yorum yapılabilir. tek başına duman hirç bir şeyi anlatmaya yeterli olmaz.

Sevgili arkadaşlar Cinlere ciddi anlamda takıntısı olanlar. sizin takıntılarınız ile bilgisizliğiniz birleştiğinde hiç hş olmayan yorumlar oluyor. Üyemizin durumunu yada psikolojisini bilmiyorsunuz. kendisiyle bir cinin uğraştığına inanabilir ve bunun için çözüm ararken hayatını olumsuz yönde etkileyebilir. Allah aşkına her şeye cin demekten vaz geçin.

Nasıl görünmek isterlerse o şekilde görünürler. yani bildiğimiz anlamda bir formları yok. yani kırmızı gözlü şey cindir diyemezsiniz. Kırımızı kadim toplumlarda meleklerin iyiliğin aşkın sembolü idi. orta çağda cadı avcılığı sırasında pagan inancını yıkmaya çalışan kilise kırmızıyı şeytan rengi ilan etti. onların bu yalanını sürdürmeye gerek yok. kırmızı şeytan , iblis ya da cin rengi değildir.

sagops

Kayıtlı Üye
Rüyanız haberci rüya niteliğindedir.
1. bir dostunuz ya da güvendiğiniz birini yanlış anlayacak, davranışını ya da sözünü başka tarafa çekerek aranızın bozulmasına neden olacaksınız.
2. aşk hayatınızda karşılık bulmadığınız yada bulamayacağınız birine sevdalanacaksınız ve uzun süre bu konuda sıkıntı çekeceksiniz.
3. Annenizle hiç hoş olmayan bir kavgaya girecek onun kalbini kıracaksınız haksız taraf siz olacaksınız. Rüyanız sizi uyararak öfkenize hakim olun diyor.

2 yi bilmem de 1 ve 3 konusunda nokta atışı yaptın tebrik ediyorum.
Ya aslında benimde içimi kemirmedi değil uğraşıyorlar mı diye, normalde göz konusunda cin olarak fazla üstüne varmadım ama o son halisünasyonu görünce
benim için film orda koptu.

Ha çok şükür dertlenip tasalanmıyorum süreklide aklıma gelmiyor ama dediğim gibi işin ehli insanların var olduğunu görünce sorma ihtiyacı hissettim ve gerçekten de elimin boş dönmediğini görmüş oldum teşekkür ediyorum.

durubilir

Banlı Kullanıcı
dostum herkes görür böyle şeyler. rüyalar mental dünyadır.gözünü kapattıgın andaki kesitleri toplamı gibi bişey yani birazda senin hayal gücüne baglı cin min yok onuda söyleyim sana insanlar 2 yüzlü olmuş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...