Gölgeler kitabı kimde var?

Yazgıt

Kayıtlı Üye
Merhaba Gizli Mabet üyeleri, Gölgeler kitabının Türkçe mealinin pdf'si olan aşağıya linkini bırakabilirmi?

Şimdide teşekkürler

Demileus

Kayıtlı Üye
Merhaba Gizli Mabet üyeleri, Gölgeler kitabının Türkçe mealinin pdf'si olan aşağıya linkini bırakabilirmi?

Şimdide teşekkürler
Sanırım sen kara büyülerin olduğu kitabı arıyorsun. Bu sitede o kadar kadim bir kitaba erişimi olan biri olsaydı sanırım paylaşmazdı. Çok ilkel ve güçlü büyüler başa çıkılması oldukça güçtür.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Sanırım sen kara büyülerin olduğu kitabı arıyorsun. Bu sitede o kadar kadim bir kitaba erişimi olan biri olsaydı sanırım paylaşmazdı. Çok ilkel ve güçlü büyüler başa çıkılması oldukça güçtür.
Kara büyülerin olduğu hangi kitap. Yüzlerce karanlık ekole ait eser Şuan ulaşabilir konumda.
gölgeler kitabı Kara ya da ak diye ayrılmıyor. Kişisel ritüelleri içerir. Yani bir kitap adı değil o. Majisyenin kendi yazdığı notlarına verilen isim.

Yazgıt

Kayıtlı Üye
Kara büyülerin olduğu hangi kitap. Yüzlerce karanlık ekole ait eser Şuan ulaşabilir konumda.
gölgeler kitabı Kara ya da ak diye ayrılmıyor. Kişisel ritüelleri içerir. Yani bir kitap adı değil o. Majisyenin kendi yazdığı notlarına verilen isim.

Gölgeler kitabı bireyseldir kişiler kendileri yazar başkaları ile paylaşılmaz.
Hocam peki sizde 3cü göz eğitimi kitap felan varmı yazar veya kitap ismi farketmez varsa rica etsem linkini felan atarmısınız?

HiddenGhost

Kayıtlı Üye
Benim bildigim golgeler kitabi, kisi kendi ruyalarini takip etmek icin ruyalarini yazar. Kisisel parapsikolji deneyimlerini ve notlarini yazar. Bi de buyu notlari alir diye biliyorum.

Punishment

Banlı Kullanıcı
Gölgeler kitabı arıyorsunuz yani? Forumda biri vardı mabet üyelerini tek tek elden geçiriyordu, özellikle kadınlarını... o nedenle muhtemelen epey kabarık bir gölgeler kitabı da var. Hatta dijital olarak kaydediyordu evet evet.
Sizinle paylaşır mı bilmem ama kız olduğunuza dair ışık yakarsanız en azından kitabın içeriğine girme şansı elde edebilirsiniz (!)