Göğsün Ortasında Negatif His ve Midenin Ağrıması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Shera_x

Banlı Kullanıcı
Kulak misafiri olduğum sohbette;

Halası yakınının evine misafir gelir. Çocuk 18 yaşından büyük 25 ten küçük. O kişi bir sürü uğraşacası olduğu halde iş yapmaz, boşa vakit harcar, olaylara isteksiz davranır ve uyumayı pek beceremez haliyle halsiz yaşam sürer. Halasının uzakta bir yerlerden tanıdığı olup kendisi için bir şeyler sorarken çocuğu da sormuştur. Uzaktaki büyücü, falcı vs. her kimse "göğsünün orta kısımlarında boğazdan mideye doğru bunalma sıkılma hissediyor mu? Midesi ağrıyor muymuş?" İki soruyu çocuğa sormasını istemiştir. Çocuk sorulara olumlu yanıt evet oluyor şeklinde yanıtlamış. Uzaktaki kimse, halaya eğer doğru çıkarsa 7 ay önce gibi bir zaman öncesinde sevgisel yada benzeri birisi ona uygulamış/uygulatmış. Yol masrafı fazla olduğu için gitmemişler.

Asıl soru: Yukarıda bulunan iki rahatsızlığı çıkaracak büyü yada benzeri eylemler var mıdır? Varsa nasıl bozulur ya da hangi dualar okunup kendi kendine o ateşi söndürür yok eder?? Yani, böyle bir şey var mıdır? Varsa nasıl yok edilir. Çocuk gerçekten bitkindi

azdaka

Kayıtlı Üye
Şey aynı şeyler bende de var gerçekten aynısı ama büyü ihtimalini hiç düşünmedim yani böyle bi büyü niye yapılır ki gerçekten uzun suredir mideden yana sıkıntım var yapmam gereken bi çok şey varken yapmıyorum hiç bi istek yok icimde ama büyü değildir ya. Okurken şok oldum diyebilirim sürekli bunlar bende de var dedim ama büyü farklı bir boyut şu an çok şaşkınım ama bence büyü değildir yani inşAllah değildir. Neyse forumda büyü olup olmadığını anlamayla ilgili konuları bi gözden gecireyim. İyi Forumlar.

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Ben de yaşıyorum bazen bunu büyü ihtimali üzerinde de durmuştum ama pek sallamamıştım. Merak ettim acaba cidden olabilir mi?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bunlara ek olarak;
-Gözle görülür bir zayıflama
-Asabiyet veya keskin tepkiler
-İştahta gözle görünür azalma
-Vücudunda ifrazat atımı
-Bazı günler yatağa düşme, çenesini çok sıkma
-Duş altında eskiden durduğundan daha fazla vakit geçirme

gibi haller de varsa, önce uyuşturucu kullanıp kullanmadığını anlamak için idrar ve kan testi yapsınlar. Bu dediklerim de varsa yüksek ihtimalle hap türevi bir kimyasal kullanıyor demektir. O kadar çok ki artık bu kimyasallar..

Shera_x

Banlı Kullanıcı
İsteksizlik, duyarsızlık, halsizlik vs. enerji düşürme vs. kötü uygulamalar yokmu evrenimizde :S Varsa iyileştirme yöntemlerini de bilenler söylesin. Bu büyü ise yine söylesinler :S

Bunlara ek olarak;
-Gözle görülür bir zayıflama
-Asabiyet veya keskin tepkiler
-İştahta gözle görünür azalma
-Vücudunda ifrazat atımı
-Bazı günler yatağa düşme, çenesini çok sıkma
-Duş altında eskiden durduğundan daha fazla vakit geçirme

gibi haller de varsa, önce uyuşturucu kullanıp kullanmadığını anlamak için idrar ve kan testi yapsınlar. Bu dediklerim de varsa yüksek ihtimalle hap türevi bir kimyasal kullanıyor demektir. O kadar çok ki artık bu kimyasallar..

Evet ama uyuşturucu, sentetik, selülozik vs. insanın direncine etki ettiği için negatiflikler vs. kullananı kullanmazlar mı?
Belki de iisteği dışı kullanıyordur uyuşturucuyu kim bilir :S yandık ya. dünya mafolmuş.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Evet ama uyuşturucu, sentetik, selülozik vs. insanın direncine etki ettiği için negatiflikler vs. kullananı kullanmazlar mı?
Belki de iisteği dışı kullanıyordur uyuşturucuyu kim bilir :S yandık ya. dünya mafolmuş.
Kaçırılıp özellikle zorla verilmiyorsa uyuşturucuyu isteği dışında kullanmak tabiri boşa düşer. Kim ne yapıyorsa isteyerek yapıyor. Zaten bağımlı hale gelmesi de ilk önce isteyerek denemesinden dolayı ortaya çıkar. Kaçırılıp alı konuşma dışında kimse kimsenin ağzına, damarına vs. bir şey sokabilir mi? Umarım uyuşturucu değildir, varlıksal büyüsel işler daha kolay çözülüyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...