GERİ GETİRME BAĞLAMA

emir001

Banlı Kullanıcı
MERHABA ARKADAŞLAR BURADA YAKLAŞIK 6 ÖN ÖNCE BİR YAZI OKUMUŞTUM KÖR BİR ADAM OKUYARAK SENİ BİR KAÇ GÜN YATAĞA DÜŞÜRÜYOR VE 21 GÜN İÇERİSİNDE KARŞI TARAFI SANA DÖNDÜRÜYOR BU NE DERECE DOĞRU BU YAZIYI OKUYUP GÖREN VE YAZANI BİLEN VARMIDIR

createtherules

Kayıtlı Üye
MERHABA ARKADAŞLAR BURADA YAKLAŞIK 6 ÖN ÖNCE BİR YAZI OKUMUŞTUM KÖR BİR ADAM OKUYARAK SENİ BİR KAÇ GÜN YATAĞA DÜŞÜRÜYOR VE 21 GÜN İÇERİSİNDE KARŞI TARAFI SANA DÖNDÜRÜYOR BU NE DERECE DOĞRU BU YAZIYI OKUYUP GÖREN VE YAZANI BİLEN VARMIDIR
Hayır öyle bir yazı görmedim. Bahsedeni de görmedim.
Search bar var, varsa yazıp kendiniz bulabilirsiniz.

star53

Kayıtlı Üye
Hayır yok yeni uye olduqumdan dolayı platformuda fazla bilmiyorum açıkçası
opera_snnay9ab0y.png
En üstte barın en sağında yer alıyor. İnanın birilerinin hatırlamasından daha kısa sürüyor, çünkü çok fazla konu var forumda. Hatırladığınız kelimelerle arama yapıp çıkan sonuçları inceleyerek belki aradığınızı bulursunuz. Ama bildiğim kadarıyla bu tarz büyüler tam anlamıyla açıklanmıyor. Öyle olması da daha güvenli gibi. Aradığınız konuda başarılar.

emir001

Banlı Kullanıcı
mıyor. Öyle olm
üzerinden 5 6 ay geçti adamın birisi okuyarak geri getirme yapıyordu kördü bu adam benı ilk gün yatağa düşeceksin dedi ilk gün hastalandım kalkamadım sonra sen dolandırıcısın dedın benı buna yönlendiren kişiden paramı geri aldım ama meğer adam doğru kişimiş şimdi onu arıyorum :)

emir001

Banlı Kullanıcı
BEN İNANIYORUM O KİŞİ EN KISA SÜREDE ULAŞACAK TEKRAR BANA

emir001

Banlı Kullanıcı
Karşı tarafın dönmesi için yataklara düşüyor olmanız, sizce de garip değil mi ?
şidi durumu şu şekilde özetleyeyim adam gece okumaya başlayınca sabaha karşı ayak kemikleriniz eklem yerleriniz başlıyormuş ağrımaya ve sebepli sebepsiz yerer ağlamalar sızlamalar başlıyormuş birden eski günler gözünüzün önünde canlanıyormuş bu kör adam bunu okuyarak yapıyormuş biriside ona yardım için burdan kişilere ulaşıp destek sağlıyor

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Kör adama sesleniyorum. Bak kardeşim insanlar senin yüzünden yataklara düşemiyor perişan olamıyor . lütfen bunu okuyup şu emir kardeşine yardım et. Bizi de bu eziyetten kurtar.

Allah z kuşağının dilinden biz 80 öncesi insanları korusun amin.

emir001

Banlı Kullanıcı
Kör adama sesleniyorum. Bak kardeşim insanlar senin yüzünden yataklara düşemiyor perişan olamıyor . lütfen bunu okuyup şu emir kardeşine yardım et. Bizi de bu eziyetten kurtar.

Allah z kuşağının dilinden biz 80 öncesi insanları korusun amin.
soğuk espiri

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Benim zihniyetimdeki kişiler sizin gibi formu dalga geçme aracı olarak kullananlara karşı bak seni görüyorum ve yemiyorum tepkisi veriler. Laf dalaşına girebilmeniz için benimle; 100 kelimelik, sözcük dağarcığınız yetmez.
Hele zihinsel tespit yapabilecek seviyenin sizde olduğunu hiç sanmıyorum. Açtığınız konuyu bir daha okuyun bakalım, ne kadar saçma, sonra gelin bana ergen atarınızı öyle yapın.

emir001

Banlı Kullanıcı
Benim zihniyetimdeki kişiler sizin gibi formu dalga geçme aracı olarak kullananlara karşı bak seni görüyorum be yemiyorum tepkisi veriler. Laf dalaşına girebilmen için benimle 100 kelimelik, sözcük dağarcığınız yetmez.
Hele zihinsel tespit yapabilecek seviyenin sizde olduğunu hiç sanmıyorum. Açtığınız konuyu bir daha okuyun bakalım, ne kadar saçma, sonra gelin bana ergen atarınızı öyle yapın.
Bak dalganın bile daha ne anlam ifade ettiğini bilmiyorsun evet senin gibi kişiler ile laf dalaşına girmem çocuk değilim çünkü yada senin gibi burda olgun birisi gibi görünüpte 16 17 yaş kişilerdeki beyne sahip değilim son mesajımdır sana.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Teşekkür ederim dalga geçmenin ne demek olduğunu öğretemediniz için. Sizi aramızda kısa sürede olsa görmek bize ziyadesi ile yetti. Kör adam bulup geri getirme sevdanız da siz olgun beyefendiye başarılar dileriz.