"gela" rüya yorumu isteği

gela

Kayıtlı Üye
rüyamda annem ve babam ile birlikte bir bahçeye gittik. bahçe yokuşaşağı ve yeşilliklerle doluydu ağaç gövdelerine dolanmış büyük parlak kırmızı çiçekler vardı. içimden ne kadar güzel bir yer diye geçirdim daha sonra yanıma açık kahverenkli bir köpek geldi fakat köpek insan gibi yürüyor ve konuşuyordu. babam o köpeğin buraları çok iyi bildiğini ve beni gezdirebileceğini söyledi. sonra tıpkı bir insanın omzuna tutunur gibi omzuna tutundum ve yürümeye başladık fakat yürürken yerde bir adım atıp yükseliyordum havada birkaç adım daha attıktan sonra tekrar yere basıyordum taş patika bir yolda ilerledik ilerde bir çeşme görüp yanına gittik çeşmeden taş bir havuza su akıyordu ve havuzun içi masmavi berrak su ile doluydu. bu havuza dirseğimin biraz daha yukarısına kadar kolumu soktum ve suyu içinde hareket ettirdim suyun serinliğini ve ferahladığımı hissettim. yanımdaki köpeğe dönerek bu çeşme ne çeşmesi dedim ve bana bu suyun meryem ananın gözyaşları olduğunu söyleyip gülümsedi ve uyandım uyandığımda öğlen saatleriydi yani rüyayı güneş doğduktan sonra gördüm bunun yanında önemli sağlık problemlerim var acaba bu rüya bununla ilgili olabilir mi bunu merak ediyorum yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

gela

Kayıtlı Üye
rüya yorumları hakkında sabırlı olunması gerektiğini bir kaç kez okudum ama 3 aydır bekliyorum acaba bu msjı yazarak sabırsızlık mı yapıyorum? teşekkürler

KENT

Kayıtlı Üye
Sayın gela, öncelikle şunu belirteyim; siz merhametli bir insansınız ve aileniz size çok saygı duyuyor. Bu aralar gizlenme, insanlardan uzak duyma ihtiyacı hissediyorsunuz. Rahatsızlığınız ve içinizdeki allah korkusu daha şuurlu düşünmeye başlamanızı sağlamız. Gördüğünüz rüya bunlarla birlikte hastalıklardan uzak, sağlıklı ve rahat bir yaşam süreceğinize işaret ediyor. Sağlıkla kalın...

gela

Kayıtlı Üye
yorumunuz için çok teşekkür ederim :)