Geçmişteki Sır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muratsavci

Kayıtlı Üye
merhaba yaklaşık bır yıldır bırısıyle birlikteyım ve yakın zamanda sevdıgımız halde ayrılmak zorundaydık terkedıldım ancak sorun şu ki hala benı sevdıgını ama asla bırarada olamıycagımız soyluyor tehtıt mesajları aldıgını takıp edıldıgı daha once bu sehre bu olay yuzunden tasındıgı ve eskı sevgılısındede buyuzden ayrıldıgını ısyerıne babasıyla gıdıp geldıgını ogrendım... ne olabılır yada nasıl ögrenebılırmı ?

nikotin-34

Kayıtlı Üye
senden kurtulmak için üretildiği o kadar belli ki o bahanelerin. her şeyi gizemli şeyler yaşıyormuş gibi algılamayın.

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Farklı bi olay vardır size bu sekilde anlatmıştır, veya böyle bisey olmayabilirde bahane olarak kurguda olabilir varsayım ama kurgu olma olasılığı yüksek öyle bir durumda olan biri en suç duyusunda bulunur babasıyla işe gidip geliyor öyle bir durum olsa is yerindede olan olur yani siz kendizi fazla yormayın bazı seyleri olduğu gibi kabullenin

muratsavci

Kayıtlı Üye
Kurgu gıbı bırsey oldugunu ılk basta bende dusundum ama sonrasında anladımkı gerçekten bırsey var bana asla tasınmalarının sebebını anlatmadı eskı çevresınden kımseyle gorusmuyor :S

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Demekki farklı bisey var belki suçlu kendisi size bu sekilde anlatmıştır bazen gerceklerle yüzleşmek insanı farklı bir yapıya sokabilir oyüzden kabullenin olayı sizin için en iyisi bu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...