Geçmişi çok özlüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Ben geçmişi hep özlüyorum yani öyle böyle değil. 3 saat öncesini bile. Şimdi şöyle anlatayım ; Ben yaz mevsimini çok severim. Yazdan çıktığımız zaman için bunalır depresyona girerim her mevsim. Onun dışında 2 gün önce diyelim bir yere gittiysek orayı özlerim. Belki normal insanda bazı şeyleri özler ama benimkisi hastalık derecesinde. Psikologa git diyenler gittim ancak fayda etmedi tekrar gideceğim fakat sebebi ne olabilir ?

kral_ghost

Kayıtlı Üye
aynı sorun bende de var çok kötü bişey ben genellikle arkadaş ortamından ayrılmak istemiyorum

Koyunbaba

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Yaşlanıp bişey yapmaya mecaliniz kalmadiginda yandiniz o zaman.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Ben geçmişi hep özlüyorum yani öyle böyle değil. 3 saat öncesini bile. Şimdi şöyle anlatayım ; Ben yaz mevsimini çok severim. Yazdan çıktığımız zaman için bunalır depresyona girerim her mevsim. Onun dışında 2 gün önce diyelim bir yere gittiysek orayı özlerim. Belki normal insanda bazı şeyleri özler ama benimkisi hastalık derecesinde. Psikologa git diyenler gittim ancak fayda etmedi tekrar gideceğim fakat sebebi ne olabilir ?
Bilinç altı çalışmaları yapan güvenilir ve uzman birinden destek alabilirsiniz. Bir yere veya olguya bağımlılığı çabuk geliştiriyorsunuz gibi algıladım.

Cruella

Kayıtlı Üye
ben de sizin gibiyim.. bir kaç günlüğüne gittiğim yerler olsun, yeni tanıdığım insanlar olsun hep özlüyorum.. içim bi garip oluyor ordan gidince, kalp ağrısına benzer bir duygu.. yaz bitince ben de depresyona giriyorum acaip kötü bir his..

hopefull06

Kayıtlı Üye
Sizinki çabuk alışıp benimsemek.. İsterseniz vazgeçebilirsiniz bu huyunuzdan.. Yaşınızı bilmiyorum ama hayatın yükü omuzlarınıza bindikçe, insanları daha çok tanıdıkça zaten bırakırsınız.

xalpx

Kayıtlı Üye
Belkide sadece biraz fazla melankolik bir karakterin vardır ? Bence bir sorun değil .

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Maalesef vazgeçemiyorum :( başlıkta dediğim gibi hastalık derecesinde

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Herkez geçmişi özler bende özlüyorum özellikle çocukluk zamanlarımı,ama 3 saat öncesini özlemek biraz abartılı gibime geldi mesela düşünseneze yemek yiyorsunuz kalkıyorsunuz 3 saat sonra hey gidi günler hey diyorsunuz :) yanlış anlamayın dalga geçmiyorum bence chilout un dediği gibi bir uzmana bilinçaltı çalışması yaptırmalısınız bu sorun ileride başınıza büyük dert açar ne bilim evlenirsiniz 2 gün öncesini özledim dersiniz eşiniz acaba beni eskisi gibi sevmiyormu der garibimi paronayak durumuna getirirsiniz :)

kıvep

Banlı Kullanıcı
Bende gecmişi özlüyorum, sabah ayazındayken 1 saat önceki uyur halimi, zor durumda kaldığımca tembellik yaptığım anları, ağladığımda güldüğüm zamanları, başarısızlığımda başarılarımı özlüyorum. Zorluklar giderek artığında, bi kademe aşağısının zor olmadığını farkedip, zor sandığım günleride özlüyorum. Nası olsa bi gün bugünleri özliycem diye, bugünlerin tadını çıkarmayıda unutmuyorum ama, özlemek yaşamın bi parcası alışmak lazım ne diyim :)

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Geçmişte benimde özlediğim zamanlar var.Kaçımızın yoktur ki?Önemli olan şu an ve sonrasında hep özleyeceğimiz kadar güzel anlar yaşamamız.Anda kalmaya çalışın derim,geçmiş aklınıza geldiği an kafanızı dağıtacak bi meşgaleniz olsun.Geçmişi düşünme alışkanlığınız zamanla ortadan kalkarsa geçmişi özlem duygusuda umarım biter.

candokia

Kayıtlı Üye
Bende geçmişi çok özlüyorum hayat yaşlandıkça daha da zorluyor keşke geçmişe dönebilsem ve hayatımın tadını çıkarsaydım..

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Özelliklede mevsim değişikliklerinde berbat oluyorum cidden çok berbat oluyorum yaz ayından çıktık ondan sonra 2 ay toparlanamadım. Belki biraz daha normalim şu sıralar ama ara sıra artıyor.

MissGhost

Kayıtlı Üye
Benımde aksıne gecmısı sevmıyorum kurtulmak ıstıyorum 3 saat oncesınden bıle..

end

Kayıtlı Üye
Ölüm korkusu bu, bilinçaltında krallık kurmuş.

hayatiiyasaa

Kayıtlı Üye
Anı yaşayın derim. İçinde bulunduğunuz anı iyi değerlendirerek geçmişe olan özleminizi bir nebze olsun hafifletirsiniz diye temenni ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...