Gece Yaşadığım Olay

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sanemnur

Kayıtlı Üye
Konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın lüten...
Dün akşam saat 22:00 da kızımla yattık,yattığımız gibi uyumuşuz,gece yarısı yatak odamın kapısının sesiyle uyandım,yüzüm kapıya dönüktü,kapı açılıp-kapanıyordu ama tamamen açılıp-kapanma değildi yani biraz kapanıyor duruyor sonra tekrar kapanıyor duruyordu,gözlerimi o anki refleksle açtığımda öölleece baktım ve birden korkudan kapadım,bi an düşündüm bi yerleri açık bıraktım da çeyran mı yapıyor diye düşündüm ama buimkansızdı,sonra rüya görüyorum olabilirim diye tekrar açtım gözlerimi halakapı açılıp-kapanmaya devam ediyordu.Gözlerimi kapadım ve o an gerçek olduğunu fark ettim.
Ama gözlerimi açtığımda hiç biri yoktu hiç bir varlıkta görünmedi,ama korkudan kıpırdayamıyordum...
Başladım eüzü besmele çekmeye yok hala duyuyordum hissediyordum oradaydı,nas ve felak okumaya başladım yok olmuyordu terlemeye başladım korkudan bu sefer bildiğim büütn duaları arka arkaya okudum sonra aklıma fatiha süresinin kuvveti geldi arka-arkaya fatiha okumaya başladım ama bu arada okuduğum duaları ara ara unutuyordum tekrar baştan okuyordum hala oradaydı sabah olmayacak gibi geliyordu kıpırdaya biliyordum parmaklarımı kıpırdattım önceama korkudan dönemiyordum gözlerimi açamıyordum en son salavat çekmeye başladım...
Saat 04:46 kızım uyandı benden su istedi o sırada ses kesildi kapı açılıp-kapanmıyordu,kızımla irlikte kalktım ona su verirken bütün odaların ışığını açıp kontrol ettim,tekrar yattığımda uyuya kalmışım...
Bugece uyumayı düşünmüyorum korkudan ama yaarın ne yaparım bilmiyorum....
Allah rızası için yardım bu nedir????

Ü

Üye silindi 15237

öncelikle Allah şifa ihsan etsin . Bu gördüğünüz bir rüya olabilir ancak size gerçekmiş gibi gelebilir . Size bir onerim olacak Allahın izniyle rahatlarsınız her gece yatarken abdest alın özellikle Ayetel kursi nas felak ve fatiha surelerini okuyun buda size iyi gelmez ise Kuran okuyup öyle yatın Rabbim yar ve yardımcınız olsun

hopefull06

Kayıtlı Üye
passions 10-15 gün önce benim başımada tuhaf bişey geldi, gece mutfağa su içmeye gittim, geri yatak odasına girdiğimde konsolun üzerinde eşimin cep telefonu şarja takılıydı ve şarş kablosu öyle bir sallanıyorduki sanki biri resmen ip atladı gözümün önünde, her yer kapalıydı açık pencerede yoktu, gözümü yumuyorum yanlışmı görüyorum diye ışığıda kapatamadım, sadece baktım paniğe kapılmadım, hiç bişey olmuyomuş gibi Ayetel Kürsi okumaya başladım, Felak, Nas, Fatiha okudum yatarken, panik yapmadım.. Paniğe vesveseye kapılma..

sanemnur

Kayıtlı Üye
Hopefull06;
Haklısın paniğe gerek yokta yukarıda yazdığım gibi ben zaten bütün duaları 1 defa değil arka arkaya tekrar tekrar okudum.Değerli osmanlı torunu yazımda anlattığım gibi bu rüya değildi gözleri kapalı birinin gecenin bir vakti kapı gıcırtısı ve o hisle yatağında ter içinde olması gerçekten ama gerçekten oldukça ürkütücü...

CİCİ KIZ

Banlı Kullanıcı
galiba sizi korkutmak istemişler bu varlıkların kötü enerjiyle beslendiğini duymustum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...