Gece Olunca Uyayamıyorum Çünkü İçimdeki Bir Ses Cin Kelimesini Hep tekrar Ediyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Meus Dei

Kayıtlı Üye
Geceleri uyumakta zorluk çekiyorum yardım uyumadan önce içimdeki ses cin kelimesini tekrar ediyor bir an onların geldiğini hissediyorum dualar okuyorum ama işe yaramıyor irademe bu konuda söz geçiremiyorum bilgisi olan yardım etsin

nacadralug

Kayıtlı Üye
Bildiğim kadarıyla aydınlatayım , yanlış ise düzeltebilirsiniz.Bu tarz şeylere çok takılıyorsan ve onları düşünmemen gerektiğini kendine söylüyorsan bilinç altın otomatikman bunu sana hatırlatır.Bu tarz şeylerle ilgilenmeyi bırakırsan eminim içindeki ses zamanla susacaktır.

rylins

Kayıtlı Üye
aynı olay bendede var geceleri uyuyamıyorum televizyonu açıyorum onun ışığı odayı aydınlatıyor öyle uyuyabiliyorum :)

Meus Dei

Kayıtlı Üye
çok kötü bir şey bu ben kitap okuyorum kafamı dağıtmak için

EfsaNexxL

Kayıtlı Üye
arkadaş liseli sanırım dabbe cin çarpması filmine gittikten sonra yaşanan sıradan korku paranoyaları

rylins

Kayıtlı Üye
onu bunu bilmemde böyle dalga geçer gibi yazıcaksan hiç yazma

cruelheart

Banlı Kullanıcı
kardeşim seni çok iyi anlıyorum.aynı sorun bendede vardır.iyi bilirim insanı intihara sürükler.neden oluyor biliyormusun onlardan korktuğundan.cesaretli ol biraz ama bilginle cesaretli ol ve o boyutu anla ona göre hareket et.yada cahil ol ve bilgisizliğin rahatlığını duy.emin ol onlar hakkında bir çok şey bildiğin için bu korku var.bende en son çare olarak küfür ediyordum cinlere .şimdi bak bi şey olmadı demiyecem,çünkü oldu ama ruhsal sıkıntı oldu.ama zaten onları diyorsan zaten bir sıkıntı vardır.dediklerimi düşünürsen rahat bir uyku çekersin.öncelikle cinlerden korunma duasını yaz bi kağıda vede koy bi kenara.aklında şöyle bir şey meydana gelir.ben kendimi korunma altına aldım artık bana bir şey yapamazlar.ama sorun hala bitmedi burda,her neyse ondan sonra istediğin kadar tekrar et ALLAH zaten senin durumunu biliyor.o perdeyi sadece rahatsızlığından dolayı söyledin diye o perdeyi açmaz.rüya boyutunu bilemem çünkü zihninde olduğu için rüyada belki için daralabilir.karabasan olayı gerçekleşebilir.rem uykusu deniliyor sanırsam farklı söylentiler var.500 kere söyle 1000 kere söyle ama bak 500 kere düşün söyleyeceğim diye ama söyleme.sana uzun gelecektir bu şey.ve zamanla sıkılacaksın.yapman gereken rahat olmak .demişsin, dememişsin ne önemi var.ama şunu söylüyüm bende o zmanlar çok çekmiştim..çeken biri olarak söylüyorum boşver gitsin ...ben 10 milyar kere tekrar ettim de ne oldu?akışına bırak.rahatla

incesticide

Banlı Kullanıcı
İş
kendini gelistirmek
bu takinti rahatsizligi tahminim bende de var ve ozellikle bu sitedeki bazi arkadaslarin uc herflilerle ilgili dusunmeden yazdiklari seyleri okuduktan sonra cikti ortaya yaklasik iki üc haftadir

ptaah

Kayıtlı Üye
Çözüm:Cruel cevabını vermiş ama ben özet geçiceğim.Onlara yüklediğin anlamı değiştir.Örneğin onlarda benim gibi insan.yüklediğiniz anlamın mantıklı olması çok önemli değildir.

nacadralug

Kayıtlı Üye
Onlarda sizin bizim gibi varlıklardır , çoğu iyidir.Size neden zarar versinler ben uzun süredir bu konularla uğraşan biriyim her ne kadar fazla ilerleyemesem , ertelesem de.Çoğu şey göz yanılsaması , bilinçaltı oyunlarıdır korkmaya gerek yok.Zaten size yapacakları en kötü şey de korkutmaktır bana göre.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...