Gece kedi görme sorunsalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ninde165

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar , konu yeri uygun mu bilmiyorum eğer uygun değilse moderatörler düzeltirse sevinirim. Benim korktuğum bir sorunum vardı ve sizinle paylaşıp bilgi almak istiyorum. Arkadaşlar normalde hayvanları seven ve korkmayan biriyim kedileri de gündüz çok severim . Yalnız gece kedi gördüğüm zaman nefesim kesiliyor desem yeridir. Hele ki seslerini duyduğumda sanki beynim yumuluyor bir yün yumağı gibi olduğunu hissediyorum. Psikolojik bir şey mi yoksa anormal bir şey mi bilemedim. Anormalden kastım küçükken büyüklerimizin anlattığı cin olaylarından mı bilemedim. Nacinaze fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Hazar'ın açtığı ''Evcil Hayvanların Enerjimize Etkisi'' isimli konuda kedi sesiyle alakalı bir cevap yazmıştım. Onunla da bir alakası olabilir, göz atınız.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bu sorununuz için eft yapmanızı tavsiye ediyorum.Eğer sonuç alamazsanız hipnoz tedavisinede başvurabilirsiniz sorunun kökeni çok küçük yaşlarınıza kadar dayanabilir.Buda hipnoz ile tespit edilip çözüme uğlaştırılır.

hiclikmakami

Kayıtlı Üye
İş
özel eğitim öğretmeni
Geçmiş yaşamlardan da kaynaklanıyor olabilir.

godsadsmoke

Kayıtlı Üye
Yıllardır dilden dile dolaşan bir takım korkunç efsaneler vardır. Bizde çevremizdeki insanlardan duyunca korkarız doğal olarak. Kedileri gece görmek uğursuzluk getirir, cinler kedilerin içine girermiş, kediler cinleri görürmüş gibi vs.. Belki de bu efsanelerden psikolojik olarak etkilenerek bir fobiniz oluşmuş olabilir. Umarım bu sorununuz düzelir :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...