Gece bazı şeyler oldu nedir acaba ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

silisyumtr

Kayıtlı Üye
Gece saat 03:50 civarları bilgisayarı kapadım odayı toparlıyorum bilgisayar açıldı sonra kedim boş biryere dik dik bakıyordu oraya odaklanmıştı dikkatini çekemiyordum ne olabilir ?

Bilgisayarda bir arıza olduğunu sanmıyorum zira power tuşu sıkışmıtır kapattıktan sonra tekrar kendine gelip açılmıştır gibi bişey düşündüm ama sanmıyorum

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Kedinin verdiği tepki orada başka bir varlığın olduğunun işaretidir tabi bilgisayarın hakkında bir şey söyleyemem...

BlackHawk04

Kayıtlı Üye
İlk defamı oldu? Kedin sonra ne yaptı? Daha önceden parapsikoloji,paranormal olaylar ile ilgileniyor muydun? Biraz daha ayrıntılı anlatırmısın

Ü

Üye silindi 15237

Varlıklar yani Cinler bizim bulunduğumuz ortamlarda olabilirler . Sonuçta onlarda bizim gibi canlı birer varlık bu tür durumları sezdiğinizde Ayetel
Kursi başta olmak üzere bir çok koruma duasını okuyabilirsiniz ( Nas , Felak )

darkman05

Kayıtlı Üye
evinizin her yerine gidin tam ortada dikilin ayetel kürsiyi okuyun ve etrafınızda dönerek heryere üfleyin mesela salona gittiniz okudunuz üflediniz döndünüz odanıza gidin orayada yani heryere koridora falan heryere üfleyin derkende mecazi anlamda durduğnuz yerden üfleyin dönerken umarım anlatabildim

silisyumtr

Kayıtlı Üye
İlk defamı oldu? Kedin sonra ne yaptı? Daha önceden parapsikoloji,paranormal olaylar ile ilgileniyor muydun? Biraz daha ayrıntılı anlatırmısın
Kedimi sonra yerine götürdüm hayla gergindi sonra yattım uyudum şimdi normal
Daha önce evet bu tür şeylerle ilgilendim şu anda da bir ilgim var

Daha önce bir rüya görmüştüm bir varlık olduğunu söyledi forumdaki biri ancak isim vermedi ne varlığı olduğunu bilmiyorum ayrıca geceleri yorgun olduğum zaman arkadaşlarımın rastgele şeyler konuştuğunu duyuyorum bu konuşmaları kısmen kontrol edebiliyorum onlarla diyologlar kurabiliyorum

Ü

Üye silindi 15237

Öncelikle Cinler Alemi ile uğraşmak herkesin yapabileceği birşey değildir . İlk başta size bu tür ilimler kolay gelebilir ancak gerçekte öyle değildir
Allah korusun bu iş psikolojik bunalımdan tutunda bir çok depresif sıkıntıya kadar gider . Size önerim bu tür ilimleri bırakın uğraşmayın bu tür
İlimler çok ciddi bilgi , tecrübe , deneyim , zeka , akıl isteyen ilimlerdir . Bende çok ilgilendim bu tür ilimlerle ancak kafaya yeme noktasına geldim
garip garip vesveseler duymaya çok değişik varlıklar görmeye başladım sonra daha işim olmaz dedim sağdan soldan duydunuz bilgilerle bu tür
işler olmaz şimdi önüne gelen benim cinlerim var diyor cinleri yönettiğini zannediyor halbuki haberi yok cinlerin kölesi olmuş !
Sizden ricam bu tür şeyleri bırakın vazgeçin bunlar şimdi size güzel gelebilir heyecan verici olabilir ama ileriki dönemlerde büyük sorunlara yol açar .

La-edri

Kayıtlı Üye
Internet ve Pc yi ilk evime aldigimda ben makinayi yer yoksunlugundan dolayi yatakodama kurmustum, ilk defa uzun zaman sonra evimde rahatsiz olmaya basladim, ilginctir ne alakasi var diyeniniz olacak ama bu bir zan yada evham degildi. Makina odaya girdi ben depremi sezen kediler gibi huysuzlastim, ne uyku uyuyorum nede makinaya sirtim dönebiliyorum bu böyle bir 5-10 gün devam etti ve geceleri fisi falan kompile cikartiyorum, ve bir gece kizimi yatagima aldim esim ise isteydi. Kizimi zaten gecenin ilerleyen saatlerinde yatagima almistim normalde uyumasi lazimdi, fakat cocuk uyuyamadi, yorgan altinda sürekli kipirdiyor bir bana bir arkasina dönüyor yanima sokuldukca sokuluyor, ve ben o uyumadan uyuyamam zaten o 2 bucuk yasindaydi ve önce onun uyumasi lazimde, kizima dedimki hadi artik uyu, kizim kulagima fisildadi "Odadan adam ciksin uyurum" ben bunu duydugum an kanim dondu. Ne adami dedim. Pc nin basindaki adam dedi. bize bakiyor anne ben sevmiyorum onu dedi.<o gece ben hic uyumadim kizim koltukda uyudu,uyandiginda caktirmadan sorular soruyorum kizima, kizim dediki senin Odanda cok uzun boylu ve cok zayif bir adam var ve o adam senin odandan baska odalara gitmiyor, peki sen onu daha önce gördün mü dedim, bazen gardorobun üstüne yatioyr bazende pc basinda oturuyor sen hic görmedinmi dedi.

Cocuktur diyecegim ama diyemedim :)

teacher

Kayıtlı Üye
Internet ve Pc yi ilk evime aldigimda ben makinayi yer yoksunlugundan dolayi yatakodama kurmustum, ilk defa uzun zaman sonra evimde rahatsiz olmaya basladim, ilginctir ne alakasi var diyeniniz olacak ama bu bir zan yada evham degildi. Makina odaya girdi ben depremi sezen kediler gibi huysuzlastim, ne uyku uyuyorum nede makinaya sirtim dönebiliyorum bu böyle bir 5-10 gün devam etti ve geceleri fisi falan kompile cikartiyorum, ve bir gece kizimi yatagima aldim esim ise isteydi. Kizimi zaten gecenin ilerleyen saatlerinde yatagima almistim normalde uyumasi lazimdi, fakat cocuk uyuyamadi, yorgan altinda sürekli kipirdiyor bir bana bir arkasina dönüyor yanima sokuldukca sokuluyor, ve ben o uyumadan uyuyamam zaten o 2 bucuk yasindaydi ve önce onun uyumasi lazimde, kizima dedimki hadi artik uyu, kizim kulagima fisildadi "Odadan adam ciksin uyurum" ben bunu duydugum an kanim dondu. Ne adami dedim. Pc nin basindaki adam dedi. bize bakiyor anne ben sevmiyorum onu dedi.<o gece ben hic uyumadim kizim koltukda uyudu,uyandiginda caktirmadan sorular soruyorum kizima, kizim dediki senin Odanda cok uzun boylu ve cok zayif bir adam var ve o adam senin odandan baska odalara gitmiyor, peki sen onu daha önce gördün mü dedim, bazen gardorobun üstüne yatioyr bazende pc basinda oturuyor sen hic görmedinmi dedi.

Çocukların perdeleri ince olur derler sizi korkutma k istemem ama görmüş olabilir gerçekten bence bi bakim yaptırın

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master

Çocukken insanlara onları anlatmanın yersiz olduğuna karar verip çok uzun yıllar bir daha ağzımı açmadım. Zamanla öyle bir ket vurmuşum ki hepsini kilit altına almışım, unutmuşum. Daha sonra bazı tekniklerle yaptığımız çalışmalarda ilk bağlantıyı ne zaman kurduğumu öğrenmek istedik. Beşikte uyuduğum ilk doğduğum zamanlara kadar açıldı kayıtlar. Çocukken gördüğümüz şeyleri anlatsak da, yetişkinlerin veya diğer çocukların inanmaması yüzünden veya daha kötüsü dalga geçme, kızma gibi negatif şeyler görürsek bu tamiri bazen mümkün olmayan durumlar çıkarabiliyor ve bir daha paylaşılmıyor.
Henüz okula bile gitmediğim küçük yaşlarımda akranlarıma gök yüzünü gösterip ''orada uygarlık var, onlar bize bakıyor biz de onların şarkılarını dinliyoruz'' dediğimde bön bön bakıp ''salak mısın'' dedikleri anlar var mesela. Çocuk halimle bunları insanlarla paylaşmamalıyım diye karar almıştım ama iş işten geçmişti ve o şarkıları bir daha duyamadım. Bir de bunun suçluluk psikolojisini taşımıştım o küçük halimle. Diğerlerine anlattığım için şarkılar kesildi diye kendimi suçlamıştım. Henüz ana okuluna yeni gitmeye başlamıştım.. Bir de daha diğerleri var neyse zor ve yalnız bir çocukluktu. Sevgili La Edri kızının yalnız kalmasına izin verme lütfen..

Çocukların hayal dünyası ile gerçekten gördüklerini ayırt edip, ciddiyetle ele alınması gereken konuları bilmek ve ona göre davranmak her ebeveynin sorumluluğudur.
Varlıklara ait kültürümüz, bildiklerimiz, önlemlerimiz, rehberliklerimiz hepsi silindi. Kısaca cahil bırakıldık. Bunu da bize cahil diyerek yaptılar yüz yıllarca. Doğrudur başka bazı konularda cahildik belki ama bu konularda değildik. Sırf bu konularda cahilleşmemiz için alakasız konulardaki cahilliklerimiz kullanıldı. Bu da bilerek ve isteyerek yapılan küresel bir kirletme çalışmasıydı. Bunu Dünya'nın her yerinde yaptılar. Bu birileri hakkında tutarlı tespitler yapmak, karşı durmak veya tanımlamak bile o kadar zor ki, zira onlar sadece insanlar değil, müttefikleri var. Neyse ki insanlara kayıtlarını geri vermek, bu ittifakı bozmak için çalışan insanlar ve insan olmayan müttefikleri de var. Sistem dengesi her iki taraf için de var. Birileri bozuyorsa, düzeltecek olanlar da var çok şükür.

theotherboy

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci (8. sınıf)
Hayvanlar bedensiz varlıkları görebilirler. Bu yüzden bir hayvana bedensiz bir varlık yaklaştığı zaman ona bakakalır. Kedinin bir yere odaklanması muhtemelen bu yüzdendir. Bilgisayarın kapanması da bir korku unsuru olarak dikkatimi çekti doğrusu. Çünkü bu çok klişe bir şey. Hep korku filmlerinde falan da bilgisayarlar falan kapanır. Yani i odaya gelen varlık seni korkutmak için bunu yapmış olabilir. Ya da tüm bu olanlar tesadüf de olabilir. Yani sonuçta kedi bir hayvan ve bilince sahip değil. İçgüdü olarak bir yere odaklanmış olabilir. Ve hu esnada da şans eseri olarak (sonuçta teknolojik alet) bilgisayar kapanmış olabilir. Ama benim kanımca hiç bir şey tesadüf olmadığı için bu da bir tesadüf değildi... Bu tür durumlarda bildiğimiz duaları okumak yaralıdır. En azından kötü niyetli bir varlık varsa onu uzaklaştırır.

Salick

Kayıtlı Üye
Dort - bes yaslarindaydim, bir sabah Ihlas suresini ezberlemis olarak kalktim ve surekli nakarat gibi tekrar ediyordum , annem duyup sordu bunu nasil ogrendin diye herkes yattikltan sonra uzun sacli, beyaz sakalli bir Dede gelip havada oturup beni yanina cagiriyor ogretiyor yine gelecekmis dedigini soyleyince ,annemin panik yapip sakin bunu kimseye soyleme dedigini hatirliyorum. O nun o panik hali sanki kotu birsey yaptigimi hissettirmisti bana. Daha sonraki geceler dede cagirsada annemin korkusundan yanina gitmemistim. Simdiki aklim olsaydi diyorum..

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Dort - bes yaslarindaydim, bir sabah Ihlas suresini ezberlemis olarak kalktim ve surekli nakarat gibi tekrar ediyordum , annem duyup sordu bunu nasil ogrendin diye herkes yattikltan sonra uzun sacli, beyaz sakalli bir Dede gelip havada oturup beni yanina cagiriyor ogretiyor yine gelecekmis dedigini soyleyince ,annemin panik yapip sakin bunu kimseye soyleme dedigini hatirliyorum. O nun o panik hali sanki kotu birsey yaptigimi hissettirmisti bana. Daha sonraki geceler dede cagirsada annemin korkusundan yanina gitmemistim. Simdiki aklim olsaydi diyorum..
Evet bir de eğitimler verilirdi.. Başka çocukların da olduğu yerlerde çok huzurlu ve tarifsiz eğitimler. :)

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Eûzü BiVechillâhil Keriym, ve kelimâtillâhit tâmmâtilletiy lâ yücâvizhünne berrun velâ fâcirun, min şerri mâ yenzilu minesSemâi ve mâ ya'rucu fiyhâ, ve min şerri mâ zerae fil ardı ve mâ yahrucu minhâ, ve min fitenilLeyli venNehâri, ve min şerri külli târikın illâ târikan yatruku bihayrin, yâ RAHMÂN!.."
Anlamı:
Sığınırım Keriym Allâh vechine ve O'nun kelimelerinin tamamına ki, iyi kötü hiçbir şey onları tecavüz edemez... Semâdan inenin (Fitne fikirlerden) ve semâya yükselenin (vehmimi tahrik eden fikirlerin) şerrinden, arzda üreyenin (bedenselliğimden kaynaklanan) ve arzdan çıkanın (bedenimin dürtülerinin) şerrinden, gecenin (iç dünyamın) ve gündüzün (dış dünyamın) fitnelerinden, hayırla olan müstesna, geceleyin kapıyı çalanın (içime doğanların) şerrinden, yâ RAHMÂN!..
Rabbî enniy messeniyeş şeytanu binusbin ve azâba.
Rabbi eûzü bike min hemezâtiş şeyâtıyni ve eûzü bike rabbî en yahdurun.
Ve hıfzan min külli şeytânin marid.”(Sad:41- Mü’minun: 97-98-Saffat:7)
"Muhakkak ki şeytan (kendimi beden olarak hissediş) bana bitkinlik ve azap yaşattı"
"Rabbim! (bedenselliğe çeken) şeytanların vesveselerinden sana (hakikatimdeki koruyucu Esmâ'na) sığınırım." "Ve sana (hakikatimdeki koruyucu Esmâ'na) sığınırım Rabbim, çevremde bulunmalarından." (Dünya semâsını) kurallara itaatten çıkan her şeytandan koruduk.

Bu dualar şeytani varlıklara karşı çok etkilidir sabah akşam dilediğinz kadar okumanızı tavsiye ederim fakat onları hissettiğiniz anda 3 geçirmeyin lütfen zarar gorurler bizzat kendim yaşadım ama engel olamadım kendime zarar vermemek için.. Bu duaları okuduğunuz zaman ısrarla size gelmek veya rahatsız etmek isterlerse zarar gorurler yani çıldırmış olmalılar :)

silisyumtr

Kayıtlı Üye
Öncelikle Cinler Alemi ile uğraşmak herkesin yapabileceği birşey değildir . İlk başta size bu tür ilimler kolay gelebilir ancak gerçekte öyle değildir
Allah korusun bu iş psikolojik bunalımdan tutunda bir çok depresif sıkıntıya kadar gider . Size önerim bu tür ilimleri bırakın uğraşmayın bu tür
İlimler çok ciddi bilgi , tecrübe , deneyim , zeka , akıl isteyen ilimlerdir . Bende çok ilgilendim bu tür ilimlerle ancak kafaya yeme noktasına geldim
garip garip vesveseler duymaya çok değişik varlıklar görmeye başladım sonra daha işim olmaz dedim sağdan soldan duydunuz bilgilerle bu tür
işler olmaz şimdi önüne gelen benim cinlerim var diyor cinleri yönettiğini zannediyor halbuki haberi yok cinlerin kölesi olmuş !
Sizden ricam bu tür şeyleri bırakın vazgeçin bunlar şimdi size güzel gelebilir heyecan verici olabilir ama ileriki dönemlerde büyük sorunlara yol açar .

Cinler alemiyle uğraşmak gibi bir isteğim yok zaten daha önce de böyle bir "çalışmam" olmadı

nira

Kayıtlı Üye
Ben kucuken annenin yanina mutfağa gittim. Orda mutfak tezgahinda masa üstlerinde dolap tepelerinde bi oraya bi buraya yer değiştiren hareketli birilerini gormustum. İnsan siluetinde fakat yuzleri yoktu. Ten renkleri bizimki gibi sac yok göz kas agiz yok. Ama yerleri iz gibi belli. Annem onlari görmüyordu isini yapıyordu. Bitanesi dolap tepesinde arkasi dönüktü döndü bana bakti . ben korkmadim ama rahatsız oldum ordan ciktim. Hayal gücü olduğunu sanmıyorum renkli TV bile yoktu. Varlik gördüm sanirim. Daha da olmadi zaten. Benim kizim sürekli yatak odamda bi köşeye bakardı. Dolap üstünde biri olduğunu söylerdi. Hatta konu da acmistim buraya. Korkardim. Ama artik söylemiyor.

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Evi ada çayı ile tütsüle. Yabancı dizilerde bile vardır. Hatta bu forumdan çok sevdiğim bir kişinin önerisidir. Bizzatta yaptım. Pek hoş kokmadı ama olası varlikları varsa da yoksada kovduğuna inanıyorum.

atem

Kayıtlı Üye
girdiğim her odada ışıklar açıksa illa ki titremeye başlıyor ve bir süre sonra eğer orada uzun süre kalırsam ve tek başıma olursam ampuller patlıyor .bunun görünmeyenlerle herhangi bir ilgisi olabilir mi ?

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret

Cidden senin yerinde olmak istemezdim :) Çocuklar bazı şeyleri gerçekten görebiliyor,bazılarına göre saçma gelebilir ama aylık bebekler duvara falan bakıp gülümsemesini ben buna yoruyorum yeğenim doğduğunda 6 ay boyunca bazen uykusunda bazende duvarlara bakıp tebessüm ediyordu yengemle annemde " çocuk duvarın desenlerine gülüyor " diyorlardı gariplerim :)

Benim laptop bilgisayarım var ve kendi kendine çok kapanıp açılır ve bu açılmalar genelde hep benim uyandığım zamana denk gelir gece boyunca birşey yok neredeyse ama uykumdan uyandığımda pc yi açılmaya başlarken buluyorum böyle bir ihtimal aklıma gelmezdi hiç ama artık gelir herzaman :)

Bende çocukken bir gördüğümden bahsettim aileme çokta küçük değildim 16 idim sonrasında kendimi psikiyatri de buldum sağolsun ailem bende deli teşhisi koydu hemen :) gördüklerime şahit olduklarıma inanmayanlar yüzünden iyice içime kapandım hatta içime kapanmakla kalmayıp eve kapandım,belkide 5 senedir panik atak olmamın sebebi budur diye düşünüyorum bazen.

Çocuklar birşey söylediğinde bence aileler red etmesin ve deli muamelesi yapmasın onları dinlesinler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...