Gaipten ses

Beylane

Kayıtlı Üye
Merhabalar 3 aydır nadirde olsa bana ismimle seslenen bir gaipten ses duyuyorum. Korkmuyorum. Benim 2 tane ismim var bana sürekli kullandıgım ismimle sesleniyor ama ben cevap vermiyorum. Bu bana beynimin bir oyunu mu yoksa varlık mı iletişime geçiyor? (Durugörü yetenegim var varlıklar sayesinde insanlara fal bakıyorum ses vermiyorlar bakarken sadece hissettiriyorlar )

Aisling

Kayıtlı Üye
Bazende kendi aralarında konuşan sesler duyuyor musunuz? Şu isim olayını ara ara yaşıyorum. Naif bir kadın sesi genelde.

ekip21

Kayıtlı Üye
Soruya cevab .

Yalniz degilsin , bunlar sen kendi.kendinle konusuyormussun gbi bir iletisim cesiti var o seninle konusuyor ben buradayim diyor emin olun buna .

Beylane

Kayıtlı Üye
Soruya cevab .

Yalniz degilsin , bunlar sen kendi.kendinle konusuyormussun gbi bir iletisim cesiti var o seninle konusuyor ben buradayim diyor emin olun buna .

Ama hep ses vermiyor 3 ayda 5 defa falan demiştir acaba cevap vermiyorum diye mi böyle

Beylane

Kayıtlı Üye
Bazende kendi aralarında konuşan sesler duyuyor musunuz? Şu isim olayını ara ara yaşıyorum. Naif bir kadın sesi genelde.

Hayır öyle olmuyor mesela kulaklıkla müzik dinlerken kafamın icinden ses geliyor sesleniyor bana. Ben erkegim duydugum ses erkek sesi ve seside cok güzel

ceyda

Kayıtlı Üye
Bende kısık sesle erkek sesi diyorum sanki bana birşeyler anlatıyor gibi

Jroad

Banlı Kullanıcı
Kayıtlı Üye
Forumda bir çok kişinin göz doktoru ve kulak burun boğaza görünmesi lazım.