Farklı boyutlara geçiyorum neden böyle oluyorum ?

• Konbuyu başlatan Üye silindi 15237
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ü

Üye silindi 15237

Merhaba bu tür konuları tekrar açmıştım ancak tam cevap alamadım .
Mesela hastahaneye gidiyorum bir anda gözüme bir yer ilişiyor veya hastahane içinde gezerken bir oda görüyorum o an
farklı bir boyuta geçiyorum sanki karnımda hafif ve tatlı bir şekilde ağrı oluyor . O anı anlatamam mümkün değil
Başka bir sorun ise yolda yürürken veya başka zamanlarda bir yazı bir ışık ( pempe mavi vb ) görüyorum aynı yukarıdaki olayın aynısını yaşıyorum
o an orda olmak istiyorum Bunlara bir türlü anlam veremiyorum niçin böyle oluyor ?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
http://www.gizlimabet.com/threads/18476-Büyünün-Mantığı-(Boyutlar-ve-Büyücü-Olmak)

Yukarı da linkteki konuya bakmanızı tavsiye ederim çünkü sizin sorununuz anlatılmış konuda. Konu büyücülükle ilgili ama sizin sorununuzda anlatılmış.
Herkes bazen başka bir boyutun bir anlı rüzgarının etkisinde kalır.Bir anlık çok farklı duygular hissedersiniz.( Depresyon,neşe,duygu bozuklukları vb. )
Ama bunlar geçicidir. O yüzden kafanızı takmayın. Herkes yaşamıştır o anı. :)

extramofil

Kayıtlı Üye
Metafor terimini araştırmanı tavsiye ederim.
Bilinçaltınla alakalı bir durum
Mesela x müziğini dinlerken b kokusu aldıysan ve bu tekrar ettiyse birkaç kez. Nerede olursan ol b kokusunu aldığın zaman aklına x müziği gelecektir.
Kısada olsa x müziğini düşüneceksin yani.
Boyut değiştirmek yerine bilinçaltının metafor yaşadığını tahmin etmekteyim. Ayrıca boyut değiştirmenin bu kadar kolay olmadığı kanaatindeyim ehehe.

PlatinExorcist

Banlı Kullanıcı
daha önceden astral sehehat veya lusid rüya gibi şeyleri denediniz mi ? denerken bir yanlışlık yapmış olabilirsiniz.Hatta parapsikoloji'de bu olaya "Extradimensional" ( Boyut Dışı ) deneyim denir daha da açıklıyıcı olursak sürekli farklı boyutları deneyimleme saygılarımla....

La-edri

Kayıtlı Üye
Boyut degistirmekten ziyade algidaki secicilige benziyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...