Farketmeden bi yere odaklandığımda gördüğüm şekiller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

freaky

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. Ben kahve falınla uğraşıyorum tabi ilk başladığımda fincan içinde çok fazla şekil göremiyordum. O yüzden kendimi şekil görmeye odakladım fincanda bu işe yaradı tabi. Bu isteğimin üzerinden 2-3 ay geçti ve şuan sadece fincanda değil her yerde şekiller yüzler görebiliyorum. Derste bazen sıkılınca öylesine bi yere dalıyorum ve birden şekiller yüzler beliriyo bunun yanında da tarihi bi yere gittik biraz uzaktan inceliyodum "Aa duvarlarda resimler var galiba" diyerek gittim yakından inceledim ama meğer gördüklerim yine sadece benim gördüğüm şeylermiş. Her an her yerde görebiliyorum bu şekilleri yüzleri. Şimdi benim merak ettiğim şeyse bu şekilleri görmemin bi dönem böyle bi isteğim olmasınla alakası olabilir mi? Fincanda gördüğüm şekiller kişiyle ilgili bilgi veriyoken bu gördüğüm yerlerdeki şekillerde orda olan olaylarla ilgili bilgi veriyo olabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim okuyup cevap veren arkadaşlara, iyi forumlar.

4

43887

Olma olasılığı yüksek ,deneyimledikçe yaşadığın olaylarda aldığın görüler sıklaşır,bende aynı durumu yaşayanlardanım kişilerle ilgili çalışmalarımda olsun yada enerjisel bağlantılarda... Güzel bir şey tabi artısıyla eksisiyle :)

freaky

Kayıtlı Üye
Olma olasılığı yüksek ,deneyimledikçe yaşadığın olaylarda aldığın görüler sıklaşır,bende aynı durumu yaşayanlardanım kişilerle ilgili çalışmalarımda olsun yada enerjisel bağlantılarda... Güzel bir şey tabi artısıyla eksisiyle :)
Evet güzel bi şey aslında böylelikle belki ilerde daha net vizyonlar da oluşur diye düşünüyorum. Ama bi taraftanda tedirgin etti ya bu şekiller istemediğim anda yerlerde belirir dikkatimi dağıtırsa diye düşündüm :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...