Evlİlİk İÇİn

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

çölrüzgarı

Banlı Kullanıcı
öncelikle iyi günler ben 3 ay önce sözlendim düğün tarihini ağustos dediler düğünü bir ay içinde yapmam için büyü okuma tarifi verebilirmisiniz hiç farketmez daha önce fatihatül fukara diye hacet duası yaptım daha doğrusu terkip ama maalesef bir sonuç alamadım şimdi aradığım evlilik için etkili bir uygulama

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
öncelikle iyi günler ben 3 ay önce sözlendim düğün tarihini ağustos dediler düğünü bir ay içinde yapmam için büyü okuma tarifi verebilirmisiniz hiç farketmez daha önce fatihatül fukara diye hacet duası yaptım daha doğrusu terkip ama maalesef bir sonuç alamadım şimdi aradığım evlilik için etkili bir uygulama

Büyü önemli işler için yapılır. Böyle boş işler için yapılırsa ancak zararını görürsünüz. Benim tavsiyem konuşmayla, anlaşmayla deneyiniz.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Bu durumda en etkili büyüyü, cüssesi küçük ama cürmü büyük olan dil vasıtasıyla hal edersiniz.Tatlı ve etkili dil yani.

çölrüzgarı

Banlı Kullanıcı
benim bildiğim büyü her amaç için kullanılır mümkün değil büyü ters tepemez uygulama yaparken eksik yapmam korumamıda çok sağlam yaparım elimde bir tane havas kitabı varda vefk yapamıyorum çok ağır uygulamalar

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Bukadar kesin konuşmanızı tecrübesizligine veriyorum Büyü okumak kadar kolay uygulanan bir uygulama olmamakla birlikte deneyimsiz birisinin ağırsonucu dogabilecegi unutulmamalıdır

Loki

Banlı Kullanıcı
Ne kadar çok büyücü varmış ya, ha 3 ay sonra evlen ha 1 ay sonra büyü geri tepmezde sana teper
keşke kalemimi alıp hikaye yazabilsem bende, büyüyle evlenenler felan sonunda ayrılıyor belki bu büyüyü yaptıkdan sonra ayrılırsınız mutsuz olup
o yüzden zamana bırakın bu acele nedir?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
benim bildiğim büyü her amaç için kullanılır mümkün değil büyü ters tepemez uygulama yaparken eksik yapmam korumamıda çok sağlam yaparım elimde bir tane havas kitabı varda vefk yapamıyorum çok ağır uygulamalar

Zaten büyü günlük bir şey demi ? Para kazanmak için işte çalışmak gibi bir şey değil mi ? Her amaç içinde kullanılır,herkeste yapar,geride tepmez.
Afedersiniz ama siz büyüyü gündelik bir iş mi sanıyorsunuz ?

1.Herkes büyü yapamaz.
2.Büyü her amaç için kullanılmaz. Bir majisyen ya da büyü yapan bir kişi bir büyüyü yapmadan önce kendine şu soruları sorar ''Neden büyü yapmak istiyorum ? ,Geçerli bir sebep için mi yapıcam ? ,Ne amaçla yapıcam ?'' vb. soruları sorar ve hepsine geçerli cevabı verdiği zaman uygulamayı yapar.Büyü çocuk oyuncağı ya da gündelik uğraş değildir.
3.Büyü her amaç için yapılmaz,yapılamaz.
3. 3 Katı yasası vardır. Yaptığınız bir uygulamanın evrenden 3 katını etkisini alırsınız.
4.Büyü hakkında bilginiz olmadığı orta da o yüzden uygulama yapmaya çalışmayı bırakıp,araştırmaya,öğrenmeye başlayın.
5.Herkes büyü yapamaz.
6.Korunma yaptınız diye uygulamanın size bir etkisi olmayacağını sanmayın dediğim gibi her yaptığınız uygulama 3 katı yasası geçerlidir.

Lütfen araştırın,öğrenin.O havas kitabının size tek cümle ile hiç bir faydası olmayacaktır. O kitapta yazan uygulamalar o kitabın sahibine özeldir. Siz yapınca başarılı olamazsınız.Ve daha kötü durumlarla karşılaşabilirsiniz.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Eğer zaten evlenecekseniz, bu işlere girmeyin, kaş yapayım derken göz çıkarsınız. Kitaptan alınıp büyü yapılmaz, bir doktor, ameliyata girerken kitaptan mı bakıp yapıyor, yoksa yılların eğitimi ve tecrübesi ile mi yapıyor. Büyüyü basit görmeyiniz lütfen. Tavsiyem aşağıdaki duayı okumanız (kendi çalışmamdır)

1. Niyet ediniz
2. İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde, istediğiniz kadar okuyunuz. (En uygun okuma zamanı Cuma günü 19:00 dır.)( En uygun okuma miktarı 19 keredir. )
3. Besmele ile başlayınız
4. Abdestli olunuz.

İnnellezîne âmenû ve amilus sâlihâti se yec’alu lehumur rahmânu vuddâ. (isimler)Ve halaknâkum ezvâcâ(ezvacen).Ve (kişi ismi) gafûrul vedûd.Ve min âyâtihî en halaka lekum min enfusikum ezvâcen li teskunû ileyhâ ve ceale beynekum meveddeten ve rahmeh(rahmeten), inne fî zâlike le âyâtin li kavmin yetefekkerûn.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...