Evin içerisinde sigara kokusu ve pislikler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bizim evde sigara içen yok dışardan da gelmiyor ancak burnumuza sürekli sigara kokusu geliyor çok garip gerçekten ailecek duyuyoruz bu kokuyu üstelik evin içinde olur olmadık pislikler oluyor evde enerji dengesizlikleri var sigara kokusu geldiği zaman ayetel kürsi okuyorum ve tüylerim diken diken oluyor vücudumda elektriklenme vs en çok rahatsız olduğum bu kokular 1-2 aydır var. Şu an bile arkamdan birisi geçiyormuş gibi hissediyorum sanki karartı var. Beynimin oyunu değil eminim neden oluyor olabilir ?

Ori

Elit Üye
Bence sigara içen olup olmadığına kesin bir şekilde emin olmalısınız. Eğer yaşı küçük biri varsa saklıyor olabilir. Psikolojinizi kendinizin etkilemesine müsaade etmeyin. Ne olursa olsun önce olumlu düşünüp detaylı araştırmak daha iyi.

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Bence sigara içen olup olmadığına kesin bir şekilde emin olmalısınız. Eğer yaşı küçük biri varsa saklıyor olabilir. Psikolojinizi kendinizin etkilemesine müsaade etmeyin. Ne olursa olsun önce olumlu düşünüp detaylı araştırmak daha iyi.

Diyelim ki diğerleri psikolojik ancak sigara içenin evde olmadığına eminim dışarıdan da gelmiyor

fransula

Kayıtlı Üye
Bizim alt komşu içtiğinde özellikle lavaboda içerse bizim ev buram buram sigara kokardı. Apartmanda oturuyorsanız eğer böyle bir durum olabilir. Tuvaletlerdeki havalandırmalar birbirne bağlı olabiliyor. Ayrıca neden sigara kokusu yani duman is falan olsa tamam varlıklarla bir ihtimal özdeşleşebilir o da bir ihtimal. Pislik derken ne gibi pislikler? Eğer toz vs. ise yaz geldi malum kapı pencere açık çok normal kirlenmesi. Kedi girmiş olabilir mesela birinci kattaysanız. Bu ve bunlar gibi açıklamalarla önce kendinizi telkin edin. Ne kadar kötüyü düşünürseniz yoksa bile gerçekleşir.

Ori

Elit Üye
Evdekiler sigara içilen ortamlarda bulunuyor olabilir mesela bu da bir bakış açısı. Şahsen yanımda biri sigara içse bize de siniyor kokusu. Böyle şeyler doğal demek istiyorum yani :)

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Evdekiler sigara içilen ortamlarda bulunuyor olabilir mesela bu da bir bakış açısı. Şahsen yanımda biri sigara içse bize de siniyor kokusu. Böyle şeyler doğal demek istiyorum yani :)

Sırf şu koku sinme olayı yüzünden kaç defa sigara içiyor muamelesi görmüşümdür:D

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar teşekkürler ederim ama 8 yıldır aynı evde oturuyorum 2 ay öncesine kadar sigara kokusu yoktu yıllardır değişen birşey olmadı ki sigara kokusunun bizim evden ve dışardan gelmediğine kesinlikle eminim ancak neden böyle bir koku var bilemiyorum.

Ori

Elit Üye
Bence bu kokunun kaynağı paranormal yollardan değil dolaylı yollardan. Siz daha iyi bilirsiniz tabi ama sizin bilmediğiniz şeylerden oluşma bir koku olabilir.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bizim evde sigara içen yok dışardan da gelmiyor ancak burnumuza sürekli sigara kokusu geliyor çok garip gerçekten ailecek duyuyoruz bu kokuyu üstelik evin içinde olur olmadık pislikler oluyor evde enerji dengesizlikleri var sigara kokusu geldiği zaman ayetel kürsi okuyorum ve tüylerim diken diken oluyor vücudumda elektriklenme vs en çok rahatsız olduğum bu kokular 1-2 aydır var. Şu an bile arkamdan birisi geçiyormuş gibi hissediyorum sanki karartı var. Beynimin oyunu değil eminim neden oluyor olabilir ?
8 yıldır oturulan bir evde yakın dönemde sadece bu tarz şeyler yaşıyorsanız negatif birşeylerin varolma ihtimali bence var.Size olumsuz hissettirmek asla istemem ama paylaşımlarınızdan böyle gibi düşündüm.Evde adaçayı yakmanızı öneririm.Evde ki negatif enerjiyi almada çok etkilidir.Adaçayı yaprağını yakarak evin her köşesinde gezdirin,buna üzerlik tohumuda ekleyebilirsiniz.Yakarken felak ve nas surelerini de okuyun.Bakalım bir de böyle deneyin,umarım fayda görürsünüz.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Aşağı yada yukarı katta pencereden sarkıp sigara içen bir ergen kardeşimiz varsa, ailesine yakalanmamak için dumanı full sizin cama üflemek mecburiyetinde kalmıştır :D
Malum yaz mevsimi hava sıcak, camdan sarkmak güzel, ah gençlik :D

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Adaçayını deneyeceğim umarım faydasını görürüm :)

gerekli

Kayıtlı Üye
Geçen yıl aynı durumu ben de yaşadım. Sigara kokmasını gerektirecek hiç bir neden ve koşul olmadığı halde sabahın erken saatinde odanın birinde sigara kokusu oluyordu. Ben de merak ediyordum bunun nedenini. Varlıklar böyle bir kokuya neden olabilirler mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...