Evdeki anlamsız olaylar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mezardansesler

Kayıtlı Üye
Eve gelen sadece 1 arkadaşım var onunda ailesi Hindistanda, --- alem yapsa yazlıkları da boş evleri de.

Moonligt

Kayıtlı Üye
İş
komiser
Benim de ev sahibim anahtarin biri sende biri bizde baska yok demisti.haftasonlari memlekete gidip geldigimde evdeki bazi esyalarin yer degistigini gorunce anahtari kaybettm bahanesiyle aldm yedek anahtari.kadin baya soylendi hergun gelip kopyasini yaptir bize geri ver lazim olur dedi.vermedim.o haftasonu ilk kez memlekete gitmedim bil bakalim ne oldu?kahvalti yaparken ev sahibi ANAHTARLA iceri girdi.yani onlarda yedegin yedeginin yedegi de var aklina kotu seyler getirme ;)

La-edri

Kayıtlı Üye
Varlik olsa bile böyle iz birakmaz diye düsünüyorum.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
bakımda "bedava" zaten :)
Hayatta her şeyin bir karşılığı var.Alma verme dengesi var.Hiçbirşey bedava değil ki bu dünyada.:)Düşünsenize onlarca kişiye bakım yapıyorsunuz,manevî olarak sıkıntısıyla,enerjisiyle uğraşıp emek verip zaman harcıyosunuz.Karşılığı:0.Ben olsam bende yapmam, açık ve net söylüyorum yapmam.
Birde herkesin geçim kaynağı var,bu bir döngü.

Bakım yaptırılacak bir durum yok ortada ve bakımlarda ücretlidir.
Eğer bir kişiye her türlü olasılığı söylüyorsanız ve ikna edemiyorsanız ,hepsine mantık çerçevesinde açıklama getiriyorsa,şüphe ve kuruntuları devam ediyorsa en azından içi rahat etsin diyerek bakıma yönlendirirsiniz.Zira söylenecek başka şey kalmıyor geriye .Son söz bakım oluyor bu durumlarda.Baktırır ya da baktırmaz ona kalmış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...