Evde yumurta kabukları bulduk lütfen yardım

Hopemore

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben hayatımda yumurta kabuğuyla yapılan bir büyü var mı yok mu bilmiyorum duymadım biz eve hep beyaz kabuklu yumurta alırız ama kapının eşiğinde bulduğumuz yumurta kabuklarının rengi sarıydı ve biz kabukları çöpe atarız herzaman. Çok endişeliyim büyü olabilir mi annem dip köşe evi sildiği halde daha bugün fark ettik

thew3w

Kayıtlı Üye
Üst üste konmuş kırık yumurta kabukları ise evet bu bir büyüdür hem de çok etkilidir. Bize de yapılmıştı ordan biliyorum. Negatif etkilidir ama nasıl yapılır bilmem. Bozulması için okunmuş suyla leğenin içinde yıkanmıştı herkes evde. Bakım yaptırmakla başlamalısım işe.

Hopemore

Kayıtlı Üye
Üst üste konmuş kırık yumurta kabukları ise evet bu bir büyüdür hem de çok etkilidir. Bize de yapılmıştı ordan biliyorum. Negatif etkilidir ama nasıl yapılır bilmem. Bozulması için okunmuş suyla leğenin içinde yıkanmıştı herkes evde. Bakım yaptırmakla başlamalısım işe.

üst üste miydi değil miydi anlamak zor çünkü dağılmıştır orda muhtemelen. anlam veremedim o kadar temizlik yapılır ilk defa bugün gördük. misafir gelmeyeli çok olmuştu eve aslında

Z@Z@

Kayıtlı Üye
Evet bir büyü ve cuhenna cinleri ile yapılmıştır büyük ihtimal.ve kabuklarida onlar getirmiştir eve onlar bir legende yikaniliyordu vs yıkanırken tüm aile leğen başında olması lazımdı galiba tam bilmiyorum ama yalan olmasın