evde dolanan siyah golge varliklar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gar

Kayıtlı Üye
merhaba,bir akraban izmire tasindi yeni bir apartman daireskinde yasiyorlar ve evde siurekli siyah golgselerin bariz bir sekilde dolandigini soyluyorlar.suana kadar temas kurmadilar ama en son yatak odasindan iceri yataga daldi dedi tamamen gercek cunku auyni anda butun aile goruyor sizce bu durum nedir.

calavara

Kayıtlı Üye
Terkedebiliyorlarsa evi terketsinler. Eğer mekanla ilgili değilse başka bir çözüm bulursunuz. Madem ki bütün aile görüyor gereği yapılsın. Bu gibi durumlarda ısrarcı ve inatçı davranmak kötü sonuçlar doğurabilir. Admine de burdan çok selam ediyorum.

calavara

Kayıtlı Üye
Ha bir de, muska, nazar boncuğu taşıma ve kurşun döktürme gibi gereksiz batıl işlere girmesinler.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
merhaba,bir akraban izmire tasindi yeni bir apartman daireskinde yasiyorlar ve evde siurekli siyah golgselerin bariz bir sekilde dolandigini soyluyorlar.suana kadar temas kurmadilar ama en son yatak odasindan iceri yataga daldi dedi tamamen gercek cunku auyni anda butun aile goruyor sizce bu durum nedir.
Bakım yapılması lazım. Nedir ne değildir o şekilde anlaşılır ona göre hareket edilir.

Ha bir de, muska, nazar boncuğu taşıma ve kurşun döktürme gibi gereksiz batıl işlere girmesinler.

Diğerleri tamam da muska ne zaman batıl iş oldu? Kişiye özel hazırlanmış terkip muska haline getirilip kişiye verilir, bunun neresi batıldır tam olarak? Muska dediğimiz şey üçgen katlama biçimine verilen addır, içreği farklıdır.

calavara

Kayıtlı Üye
Bakım yapılması lazım. Nedir ne değildir o şekilde anlaşılır ona göre hareket edilir.

Diğerleri tamam da muska ne zaman batıl iş oldu? Kişiye özel hazırlanmış terkip muska haline getirilip kişiye verilir, bunun neresi batıldır tam olarak? Muska dediğimiz şey üçgen katlama biçimine verilen addır, içreği farklıdır.

Herhangi bir ayeti yanında taşımanın hiç bir getirisi yoktur. Gaye onlarla amel etmektedir.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Herhangi bir ayeti yanında taşımanın hiç bir getirisi yoktur. Gaye onlarla amel etmektedir.
Dediğiniz arzu edilendir çok doğru. Bir de kişiye özel hazırlanan tılsımlar vardır ki getirisi pekala vardır. Amelinizle bunu taçlandırmak, daha anlamlı hale getirmek ise elbette olması gerekendir.
Allah'ın ayetlerini, isimlerini, belli bir temenni ile yazıp, Allah'tan bu isimlerin tecellisini kendi hayatına ışık tutmasını dilemek, buna inanmak da bir ibadettir.
Siz yazamıyorsanız, yazmayı bilen birinden rica etmeniz, o yazılanı bilmeniz ve inanmanız bile bir enerji hareketlenmesine neden olur. İnanmak bu işin özüdür.
Sadece Allah'tan niyaz edilen, bir başkasının hayatına etki etmeyen sadece kendi hayatımızı ilgilendiren istekler için yazdım bunları, gerisi büyü sınıfına giriyor ki konu o değil zaten.

gar

Kayıtlı Üye
isin garip tarafi aileyi hic korkutmak gibi girisimleri olmamisheniuz

teknik67

Kayıtlı Üye
aileye bir zarar vermediklerine göre ne demek istediklerini yakın çevrelerindeki bir bilen hoca veya bir kişiden bakım yaptırıp öğrensinler.

calavara

Kayıtlı Üye
evde dolaşan siyah gölgeler yeterince korkunç değil mi?

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Siyah gölgeler cinlerdir. Bence korkulacak bir durum yok. Zaten hep aramızdalar sadece bir çoğumuz bunu fark etmiyoruz. Ailede cesaretli birileri varsa gölge gördükleri anda konuşmayı denesinler. Rüya yoluyla cevaplarını alabilirler.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Siyah Gölgeler eskiler Tarafından dedeler ya da karar dedeler olarak anlatılmıştır. Cinler Gölge halinde görünmezler. Bu dedeler pozitif kara dedeler ise negatif varlıklar olduğuna inanılır. Zulümle ölmüş insanların ruhları incitmek almak için öbür tarafa geçmezler ve bu Dünya'da kalarak insanlara zarar veriler inancı vardır. Bazılarına göre ise bu karar dedeler ifrit türüdür ve onlara müdahale ederseniz Yaşadıkları yerde ev kurarsanız insana musallat olurlar ve musallat olunan aile çok kısa süre içinde Ölür. Bunlar genel inançlar benim kendi fikirlerim değil.

Genelde üçüncü ağızdan anlatılan olaylara yorum yapmam. Yaşayan direk anlatmalı ki sorular ile yönlendirerek tam olarak nedir onu kavrayabilelim. Insan gözü ile görülebilen bir durumun videoyu yada kamera Görüntüsü alınabilir. Olayı anlatan bir denesin bakalım ne gibi bir şey kayıt edecek. Tek başına Gölge nedir diye sorulduğunda dışar eve yansıyan hareketli ışıkların ( araba fark gibi) Gölge yapması geliyor direk aklıma.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bazen seyrek te olsa bende siyah gölgeler ile karşılaşıyorum bazen belirsiz olarak hızlı bir geçiş söz konusu bazende belirlidir.
Bu gördüklerim gerçekmi yoksa gördüğümümü sanıyorum bilmiyorum ama şimdiye kadar zararlı hiçbirşey yaşamadım rahatsız edilmek gibi.

AJA

Elit Üye
O siyah gölgeleri gören çok insan var .Önemli olan sizi rahatsız edip etmemesi.Önce kendiniz evi arındırma yöntemlerine bakın.Sonra devam ediyorsa hala bir bakım yaptırın.Sevgili yuleye bakım konusunda danışın,duruma göre hareket edersiniz.

mekan58

Kayıtlı Üye
İş
Havas. Büyücü babam olsa affetmem. Elimen gelse yeryüzündeki bu pisliği temizlerim. gene de
Eshab-ı kiramdan Ebu Dücane hazretleri anlatır:Yatıyordum. Değirmen sesi gibi ve ağaç yapraklarının sesi gibi, ses duydum ve şimşek gibi, parıltı gördüm. Başımı kaldırdım. Odanın ortasında, siyah bir şey yükseldiğini gördüm. Elimle yokladım. Kirpi derisi gibi idi. Yüzüme, kıvılcım gibi şeyler atmaya başladı. Hemen Resulullaha gidip, anlattım. Buyurdu ki: (Ya Eba Dücane, Allahü teâlâ, evine hayır ve bereket versin!)

Kalem ve kağıt istedi. Hazret-i Ali'ye bir mektup yazdırdı. Mektubu alıp, eve götürdüm. Başımın altına koyup, uyudum. Feryat eden bir ses, beni uyandırdı. Diyordu ki: (Ya Eba Dücane, bu mektupla bizi yaktın. Senin sahibin, bizden elbette çok yüksektir. Bu mektubu bizim karşımızdan kaldırmaktan başka, bizim için kurtuluş yoktur. Artık, senin ve komşularının evine gelemeyeceğiz. Bu mektubun bulunduğu yerlere gelemeyiz.)

Ona dedim ki, sahibimden izin almadıkça bu mektubu kaldırmam. Cin ağlamasından, feryadından, o gece, bana çok uzun geldi. Sabah namazını, mescitte kıldıktan sonra, cinnin sözlerini anlattım. Resulullah efendimiz buyurdu ki:
(O mektubu kaldır. Yoksa, mektubun acısını, kıyamete kadar çekerler.) [Delail-ün-nübüvve, Tezkire-i Kurtubi]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...