Evde bulduğum kese hakkında yardımcı olur musunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

.Demeter.

Kayıtlı Üye
İş
Dövmeci ve Ressam
Merhaba arkadaşlar. 1 hafta önce annem yatak odasında yatağın arkasında kese ve kesenin içinde birbirine girmiş saçlar bulmuş. Bu konu hakkında ne düşünmeliyim ve ne yapmalıyım?

aslimcim

Kayıtlı Üye
Bir fikrim yok ama üzerinde yazı falan varsa evinizin yakınında ki bir caminin hocasına sorun bence. Umarım kötü bir şey değildir.

misara

Banlı Kullanıcı
İş
Meditasyon
Aklıma bir sürü bi şeyler geliyor büyü vs şeyler isterseniz keseyi atmayın saçları falan da atmayın..Çok iyi bilen birine bi danışın derim çok tehlikeli bi durum ola bilir.

.Demeter.

Kayıtlı Üye
İş
Dövmeci ve Ressam
Bana sormadan keseyi atmış maalesef. Ters ışıkla içine bakmaya çalıştım saçların, yazı olduğunu düşünmüyorum. Ama saçlar birbirine ustalıkla sarılmış çünkü tel tel değil, taş gibi. Açmaya kalksam kıpırdatamam bile. Ve saçların rengi annemin saç rengiyle aynı.

misara

Banlı Kullanıcı
İş
Meditasyon
Kısa zaman da bu işlerden anlayan uzman biriyle iletişime geçmeniz en doğru karar ola bilir diye düşünüyorum...Nas Felak Ayetel kürsi okuyun Kö tü bi şeyse eğer ALLAH yardımcınız olsun..

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Bayanlar genelde banyodan çıkışta saçlarını tarar ve dökülen saçları yumak seklinde sarardı annenizde yapmış ve önceden koymuş unutmuş olabilir

Eğerki supheleriniz fazlaysa bakım yaptırabilirsiniz

.Demeter.

Kayıtlı Üye
İş
Dövmeci ve Ressam
Kese içinde bulmamış olmasaydı bende öyle düşünecektim. Ama kese içinde bağlı halde bulmuş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...