Eski kiz arkadasima annesi tarafindan yapilan islem

Confusion

Kayıtlı Üye
Merhabalar
Biraz ic dokus olacak benimkisi. 2 yil beraber oldugum kisi benimle aniden irtibati kesip baskasiyla sozlendi. Suan evli cocugu da var. Aileler evlenmemizi istemiyorlardi. Biz olmayacagini bile bile 1 yil daha devam ettik. Goruntulu arama yaptigimizda hic konusmazdik uzun uzun birbirimize bakardik gozumuzden yas gelirdi ama yine de gulumserdik inatla. Eski kiz arkadasim kendisi anlatmisti ikiz kiz kardesi sevdiginden ayrilip yine bir anda hic istemedigi adamla evlenmek istemis. Ve annesi, kiz bulasik yikarken sacindan bir tutam alip hocaya gittigini ve 1 hafta sonra sozlendigini soylemisti. Kardesim uzulmesin diye ona birsey diyemedim demisti. Sadece tahmin olmakla beraber kendisine de ayni sekilde islem yapildigini dusunuyorum. Cunku aglayarak ruyasinda beni baskasiyla gordugunu soyleyen kiz 1 ay sonra baskasiyla sozlendi. Aldatma ihtimali var mi olasilik dahili ama hissetmiyorum oyle. Kiz suan gayet mutlu yuzu guluyor bambaska hayatlarda bambaska alemler ben ise 17 kilo verdim uzuntuden. Nefret beslemek istiyorum ama bir sekilde yapamiyorum. Unutamiyorum da. Ustumden 2 sene gecti ama baskasiyla bir yola ciktigimda soguyorum onda hissettigim hevesleri be duygulari hissedemiyorum. İslerim son 1 sene cok bozuldu. İslerimde hep son noktaya geliyorum fakat sonuclandiramiyorum ve ustuste oluyor bu sanssizlik. Annesi beni ondan uzaklastirmak adina yaptigi islemde bana dair birsey de mi yapti diye dusunmiyorum degil. Uzun lafin kisasi o mutlu,annesi haksiz bir sekilde emeline ulasti ve ben mutsuz, aklim onda ve bereketsiz biri olarak devam ediyorum. Kozmik guc,evren,enerji konularinda yeterli bilgim olmadigi icin kendimizi savunmasiz hissediyorum. İcinizden geleni benimle paylasir misiniz?
Saglicakla kalin

İbisu

Kayıtlı Üye
Merhaba öncelikle rahat olun büyü sizde olmayan bir şeyi getirmez sadece sizdekileri size karşı kullanır diğer arkadaşlar daha yardımcı olur diye umuyorum forumda araştırma da yapabilirsiniz

Confusion

Kayıtlı Üye
Unutamiyorum. RUhumu somut bir varliga baglamis olmam aci veriyor bana

xax2

Kayıtlı Üye
Senin derdin psikolog agacım burda şifa arama senim şifan doktorda sonrasında allahın şifa ayetlerini okuyarak bu sürece destek ver haydi iyi geceler

xax2

Kayıtlı Üye
Şifayı veren allahtır gerisi aracı şifan doktordur derken aracı olan doktordur . Klavyem sürşmüş :)

Confusion

Kayıtlı Üye
İlac ne yapacak? Benim ulasmam gereken ama ulasamadigim farkedemedigim dusuncelere ulasmama mi saglayacak? İlac alarak suni yolla bellegimden silebilir miyim? Bence ustunu orterim sadece. Ben arinma hissini yasamak istiyorum

Enerjisinerji

Banlı Kullanıcı
İlac ne yapacak? Benim ulasmam gereken ama ulasamadigim farkedemedigim dusuncelere ulasmama mi saglayacak? İlac alarak suni yolla bellegimden silebilir miyim? Bence ustunu orterim sadece. Ben arinma hissini yasamak istiyorum
Annesinin büyü yaptırıp sizi ayırdığını öğrensen ne değişecek.Her şey nasip kısmet.Bunu yaptıranlar elbet cezasını çekecek.Sen de bir uzman desteği almalısın.2 yıl uzun bir süre.Şurada taş çatlasın 70 yıl yaşayıp ölüyoruz.İlk 20 yi sayma zaten.kalan zamanında senin belki de varlığını unutmuş birini düşünüp kendi hayatını kaçırman için çok kısa.Psikolog öneriyorum.Her derdin dermanı vardır