Erlkönig Rüya Yorumu

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Rüyamda halamın evindeydim. İzmirdeki bir yakınımızın düğününe ailemi temsilen ben gidecektim. Elimde takı olarak bir altın vardı. Halam biraz sinirliydi. Ayakkabılığı dışarı taşıyordu. Aslında evleri çelik kapılı ama rüyamda evlerinin kapısı tahtadandı. İki bölmeli iki kısmı da açılan eski kapılardan.

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Daha önceki rüyam da uzun zaman geçmesine rağmen yorumlanmamış ama ben yine de rüyamı yazayım bir yorumlayan çıkar belki. Rüyamda bir arkadaşım bizim eve gelmişti. Tanımadığım bir kadın arkadaşım için akrep, yılanı çeker demişti. Böyle demesiyle evin yılanlarla dolması bir oldu. Aynı gün içerisinde uyanıp tekrar uyudum. İnsan yüzüne benzer yüze sahip bir köpek gördüm sahibi ona kötü davranıyordu ve ben rüyada gerçekten üzüldüğümü hissettim.

Pantea

Kayıtlı Üye
Ruyalariniz icin ne tur bir yorum istiyorsunuz? Ben hurafi yorumalr yapmiyorum psikanaliz yapiyorum bu nedenle benden analiz isterseniz benim bolumume baslik acabilirsiniz aksi taktirde diger yetkili arkadasim uygun oldugunda size donecekdir.

KeSbaNn

Kayıtlı Üye
ben rüyamda siyah sakallı fakat beyaz elbiseli bir adam gördüm..çöl gibi sessiz sakin bir yerdeydik yanımda başka iki adam vardı onlara gidip kaybolduğumu söyledim bana dediler ki"gel o zaman şu karşıdaki elbiseli adama söyleyelim sonra elbiseli adamın yanına gittik bir baktım yanımdaki adamlar o elbiseli adamın ellerini ayaklarını öpmeye başladılar sonra adam bana bir kaç bir şey söyledi mesela gireceğim sınavlarda başarılı olacağımı ve bu sene evimizin çok bereketli olacağını elime para geçeğini falan söyledi aslında rüyalarımdan çok etkilenen birisi değilim fakat uzun zamandır ilk defa böyle bir rüya gördüm sizce bilinçaltı mıdır..yoksa bir anlamı var mıdır?

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ruyalariniz icin ne tur bir yorum istiyorsunuz? Ben hurafi yorumalr yapmiyorum psikanaliz yapiyorum bu nedenle benden analiz isterseniz benim bolumume baslik acabilirsiniz aksi taktirde diger yetkili arkadasim uygun oldugunda size donecekdir.

Teşekkür ederim oraya kopyaladım rüyamı ama ben analiz dışındaki yorumları da hurafe olarak değerlendirmiyorum :)