Enteresan enerji

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fako

Kayıtlı Üye
Uzun süredir bu konu üstünde çaba sarf ediyorum. Düzenli olarak insanların çevresini sarmalayan enerjileri görmeye ve hissetmeye çalışıyorum on yedi gün boyunca düzenli olarak çalıştım ve şans eseri bir kişiye denk geldim. Bu kişi yaya kaldırımında koşar vaziyette ilerliyor ve enerjisi sanki çekiliyor, akıyor ve kayboluyordu . Hortum şeklindeydi ve bir yere doğru çekiliyordu çekilen tarafa doğru baktığımda ise daha çok şaşırdım; bir adam demeyi tercih ediyorum kadın denilemeyecek kadar cüsse sahibiydi ancak erkek olup olmadığından da emin değilim koşar vaziyetteki kişiye gözlerini dikmiş izliyordu ve onun enerjisini emiyordu ve iki tane kanata benzer yapraksız ağaç dalları gibi sırtından çıkan şekiller vardı. Kişiden aldığı enerji o dallara yaprak olur gibi dolduruyordu . Ancak enerjisini kendi enerjisi haline getirmiyordu koşar vaziyetteki şahsın enerjisi turuncu ve mor rengi anımsatıyordu ve kanat diyebileceğim şekildeki kısıma tamamen aynı renk ile gidiyordu ve her bir uzuvun abartısız bir apartman boyutunda olduğunu söyleyebilirim o anda kalbime kaynamış sular dökülmüş gibi oldum ve korkudan direk uzaklaştım.

Karşılaştığım kişi psişik vampir mıydı ? yoksa bir varlık mıydı , neden varlıktan bahsettiğim ise kişilerin enerjilerini görürken tamamen renklere, boyutlarına odaklanıyorum ve o esnada yüzlerini yada vücutlarını göremiyorum mum ışığının önünde duran gölge gibi görünüyor insanlar yada hayvanlar o yüzden varlık seçeneğini de göz önünde bulundurdum.

Ori

Kayıtlı Üye
Bu kadar kısa surede enerjileri bu kadar profesyonel bir şekilde görmek biraz zor gibi geliyor bana ama normal olarak değerlendirecek olursak diğer boyuta dair varlıkları normal yollarla gorme olanagımızda yok. Bir pşisik vampıre denk gelmıs olabılırsınız ıhtımalı daha yuksek gelıyor bana. Tabı gorduklerınızden emın oldugunu varsayarak bunu degerlendırıyorum.

altena

Kayıtlı Üye
Türüne karşı farklı yorumlar gelebilir, kendi kanaatimce;

Bioenerjisi aşırı yüklenmiş, çevreden kontrolsüzce enerji emen bir insan olabilir.
Enerjileri görebildiğinize göre, varlıkları da gördüğünüzü düşünerek onun yüksek seviye bir varlık olabileceğini belirtebilirim.
Aynı şekilde, gördüğünüz yüksek enerjili bir varlık tarafından musallat olunmuş hatta istila edilmiş bir insan olabilir. Ki formu eğer sizi ürküttüyse, ancak ayrım yapamadıysanız bu ihtimali kuvvetlendiriyor.
Son olarak, o varlık suistimal ettiği kişi üzerine bilinçli gönderilmiş olabilir, bu da sadece tahmin tabi.
Psişik vampirler farklı miktarlarda enerji emerler, ancak çoğunlukla bilinçleri dışında, farkındalıksızca yapılan şeylerdir bunlar. Çevresine çok güçlü enerji suistimalleri yapan insanlar tanıdım. Ancak eğer tek kişi bilinçli olarak bu denli yıkım yapıyorsa muhakkak ki farkındalıklı bir iş yapılıyordur.

fako

Kayıtlı Üye
Mobildeyim o yüzden yazmakta zorlanıyorum yanlış anlaşılmış bir kısım 4 aydan fazladır çalışıyorum sadece 17 gündür bu çalışmıların üstüne ek çaba harcıyorum yani aslında 17 günden ibaret değil bu gördüğüm psişik vampir diyebilirim o zaman

Eğer altenanın dediği gibi kasıtlı yollanmış bir varlıksa türünü nasıl öğrenebilirim iç güdüsel olarak vücudum kaçıyor o enerjiden

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...