Enerji

relaydean

Kayıtlı Üye
Fazla miktarda enerji gerektiren çalışmalar yaparken doğadan nasil enerji alabiliriz?
Auramızı güçlendirerek başkalarının enerjimizi emmesini engellemek ,ve başkalarının enerjilerini kullanmak mümkü müdür? Nasil ?

EkSen

Kayıtlı Üye
Mümkün olduğunu öğrenmiştim ama nasıl yapıldığını bilmiyorum. Bariz hırsızlık hatta adam yaralamadır nezdimde.

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
başkalarının enerjinizi emmesini engellemek istiyorsanız önce başkalarından enerji almayın evrensel enerjiden faydalanabilirsiniz doğa enerjisini tam olarak bilmesem de sömürülmemesi gerek diye biliyorum

Seraphine

Kayıtlı Üye
Başkalarının sizin enerjinizi emmesini istemiyor, ancak siz başka enerji kaynakları bulmak istiyorsunuz. Bu tür şeyler mümkün ve çeşitli alanlara ayırabiliriz. Doğadan ve evrenden enerji çekmek mümkün ve bunu her zaman kötü bir şey olarak algılamamak gerekir. Başka insanların, hayvanların, bitkilerin enerjisini çekmek istemek ise çok farklı bir durum ve iyi niyet içeremez.

Bunu yapabilmek için evrensel enerji kanalına dahil olabilmeniz gerekiyor, ki şu an için buna hazır olduğunuzu sanmıyorum. Aura güçlendirme için meditasyon ve melek yardımları ile başlayabilirsiniz.

Ü

Üye silindi 58480

Enerjinin kaynagi tektir.
Birsey herseye muhtactir, hersey de bir seysiz olmaz.

Ben @Seraphine den bol miktarda enerji aliyorum. Ama aslinda, ona da yasam enerjisi veren kaynagin ne kadar guclu aktigini goruyorum arka planda. Bu beni dolayli bir enerji ile besliyor.

Eger enerjinin geldigi kaynagi bilmeseydim, Seraphine`i kaynak bilecektim ve ona bagimli olacaktim ve onun enerjisinden alabildigim kadar almam gerekecekti hayatimi idame ettirebilmem icin. Onsuz kaldikca surekli dusecek olan enerjimi bir an once depolamam icin asiri ilgi gosterektim ona.
Ve onun evren ile bagini kopartmaya kadar gidecek derecede enerji vampirligi yapacaktim farkinda olmadan

Ben onun enerji artigi ile, Onun sonsuz enerjine karsi surekli dusuk frekansta kalacaktim. O da beni bloklayacakti. Ya da iste bana bi islem yapacakti : )))

Demem o ki enerji farkindalik ile daha cok, daha hizli ve daha garanti bir sekilde dolmaya baslar. Enerji talep etmeyin uyanis ve farkindalik talep edin. Enerji en ucuz sey. Enerji heryerde. Ama iste adam seciyor. Yapcak bisey de yok dogru zaman gelene kadar.

Seraphine

Kayıtlı Üye
Bence burada soruyu soran kişinin amacı biraz daha farklı Dennise. Ama zarar görme kısımlarına katılıyorum. Sizin içi önemli bir gün ve yolda yürüyorsunuz, birden bire enerjinizin düştüğünü, uykulu olmaya başladığınızı ve adım atmaya bile üşendiğinizi hayal edin. Sizce bu güzel olur muydu? Sana yapılmasını istemediğin bir şeyi başkasına yapma felsefesini benimsemek gerekiyor bu noktada.

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Bir yakinim beni dusundugu zaman gelmeden ya da aramadan once ben muthis uyku bayginlik derecesinde, bitkinlik ve isteksizlik duyuyorum sonra o kisi geldiginde toparlaniyorum ya da konustugumuzda ama ben onu dusunmuyorum bu surecte, yazdiklarinizi okuyunca fark ettim simdi bu durumda o kisi enerjimi almis oluyor bendenki zaten geldiğinde de hep ders sen bana enerji veriyorsun diye ? ?

dem0n

Kayıtlı Üye
İnsanların sizden beklemeyeceği şeyleri yapmak onların enerjisini çalmanızı sağlar

cathrine

Kayıtlı Üye
Eger enerjinin geldigi kaynagi bilmeseydim, Seraphine`i kaynak bilecektim ve ona bagimli olacaktim ve onun enerjisinden alabildigim kadar almam gerekecekti hayatimi idame ettirebilmem icin. Onsuz kaldikca surekli dusecek olan enerjimi bir an once depolamam icin asiri ilgi gosterektim ona.
Ve onun evren ile bagini kopartmaya kadar gidecek derecede enerji vampirligi yapacaktim farkinda olmadan

Ben onun enerji artigi ile, Onun sonsuz enerjine karsi surekli dusuk frekansta kalacaktim. O da beni bloklayacakti. Ya da iste bana bi islem yapacakti : )))

Demem o ki enerji farkindalik ile daha cok, daha hizli ve daha garanti bir sekilde dolmaya baslar. Enerji talep etmeyin uyanis ve farkindalik talep edin. Enerji en ucuz sey. Enerji heryerde. Ama iste adam seciyor. Yapcak bisey de yok dogru zaman gelene kada
@Seraphine Arkadaşlar rica etsem bana bu konuda daha fazla bilgi verebilir misiniz?Bazı insanları aşırı düşünmek ya da bazı insanların beni aşırı düşünmesi de enerji çalmak anlamına mı geliyor?...Bu konu benim çok ilgimi çekti..Hepimizin hayatında vardır:Ya birileri bize fazla ilgi gösterir ya da bazen biz birilerine farkında olmadan aşırı ilgi gösteririz..Siz söyleyince daha iyi fark ettim..Enerji vampirliğini biraz daha anlatabilir misiniz?

EkSen

Kayıtlı Üye
Birinin başında ki ağrıyı ondan almak düşüncesiyle kendi başınıza çekip onu kini hafifletirken kendi başınızı ağrıtmaya ne denir?

cathrine

Kayıtlı Üye
Birinin başında ki ağrıyı ondan almak düşüncesiyle kendi başınıza çekip onu kini hafifletirken kendi başınızı ağrıtmaya ne denir?
Bunu örnekleyerek açıklar mısınız?O kişideki sevgiyi mi çekiyoruz ya da onun sıkıntısını mı almış oluyoruz?

cathrine

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu konuda okuyabileceğim bir kitap var mı?

cathrine

Kayıtlı Üye
Başının ağrısını başıma almış oldum.
Cevap için çok teşekkür ederim..Bu durumu sevgi enerjisi olarak düşündüğümde de ,bir kimse benim çok sevgi dolu olduğumu görüp sürekli beni düşününce ben de onu düşünürüm ve benim enerjimi düşürür o kişi...

Seraphine

Kayıtlı Üye
@Seraphine Arkadaşlar rica etsem bana bu konuda daha fazla bilgi verebilir misiniz?Bazı insanları aşırı düşünmek ya da bazı insanların beni aşırı düşünmesi de enerji çalmak anlamına mı geliyor?...Bu konu benim çok ilgimi çekti..Hepimizin hayatında vardır:Ya birileri bize fazla ilgi gösterir ya da bazen biz birilerine farkında olmadan aşırı ilgi gösteririz..Siz söyleyince daha iyi fark ettim..Enerji vampirliğini biraz daha anlatabilir misiniz?
Enerji vampirliği bu değildir. Bu aura/çakra sisteminde ki düzensizlikler sonucu oluşur. Kişi ihtiyacı olan enerjiyi kendisi sağlayamadığı için başka bir kaynak bulmak zorunda kalır ve genelde bunu bilinçsiz olarak gerçekleştirir.

Başkalarını düşünerek bunu yapmak çok mümkün değil, en azından bir psişik vampir için. Uzaktan başkalarının enerjisini çekmek kara büyüy ait gibi düşünülebilir. Bunun dışında başka bir şey sorduysanız tekrar belirtebilirsiniz.

Aynı şekilde bu bir enerji vampirliği değildir. Enerji vampirleri sadece saf enerjiyi çalar. Bu bahsettiğiniz daha detaylı olarak kullanılan bir şifa uygulamasıdır ve tavsiye edilmez. Çünkü hastalığı arındırmak yerine çekmek, şifacı için tehlikeler oluşturabilir.

cathrine

Kayıtlı Üye
@Seraphine Yukarıda dennisse'nin anlattığını biraz daha açmanızı rica ediyorum..İnsanın saf enerjisini almak için bir kişinin bir kişiye bağımlı olup hayat enerjisini nasıl sömürdüğünü merak ettim...Yaşadığım bazı ilişkilere benzettim...Bildikleriniz biraz daha özetleyebilir misiniz ?

Seraphine

Kayıtlı Üye
Ve neden bu konu bu kadar ilginizi çekti? Herhangi bir ihtimale karşı negatif uygulamaları detaylandırmayı tercih etmiyorum. Eğer başkasının size bu yönden zarar verdiğini düşünüyorsanız korunma yolları arayabilirsiniz. Forum bu konuda yardımcı olabilir.

cathrine

Kayıtlı Üye
Ve neden bu konu bu kadar ilginizi çekti? Herhangi bir ihtimale karşı negatif uygulamaları detaylandırmayı tercih etmiyorum. Eğer başkasının size bu yönden zarar verdiğini düşünüyorsanız korunma yolları arayabilirsiniz. Forum bu konuda yardımcı olabilir.
Böyle bir sitede bu soruyu sormanızı garip buldum..Demek ki bir yaşanmışlığım var ve enerjimin bazı zamanlarda değişik insanlar tarafından aşağıya çekildiğini hissetmişim...İlgimi çeken aşırı bağımlı ilişkilerin neden kaynaklandığıydı...Bu siteye üye olan herkesin kendi hayatıyla ilgili bir arayışı ve soruları var...Parapsikoloji,enerji,rüyalar....hayatla ilgili her şey benim merakımı cezbeder...Bir neden yok yani...Cevap vermek istemezseniz diğer arkadaşlarımla tartışıp bir sonuca ulaşırız,yine de çok teşekkür ederim,sevgiler:)

D

DAİMON

Şu an konuşulanları anlıyor olmak ve bilinçli olmak güzelmiş. Kendim için söylüyorm. Bu konuda vasat haldeyim biliyorum enerji nedir ne degildir nasıldır ama yönlendirme hususunda herhangi bir detaya girmeye gerek yok. Çünkü enerji birçok kişi tarafından farkında olmadan kullanılıyor. İnsanlar Allah vergisi yapılarıyla kimi yüksek enerjiyle doguyor kimi düşük. Elbette bu sonradan değişebiliyr. Düşünce dünyamız ve yetişme tarzımız art niyetlerimizle vs enerjiyi gayette kullanıyoruz. Çok düşündüm bu enerji üzerine çok gözlem yaptım. Enerjisi yüksek olanın sosyal çevreside geniş oluyor. Düşük olanın yanına insanlar gitmek istemiyorlr sebebini bilmeksizin. Ya da set koyarlar sana yakın durmak istemezler sen anlarsın ve uzaklaşırsın. Çünkü enerjisini keser. Bu konuda bilinçli olanlar zaten apayrı bir dünya onlar enerjilerini bizim parayı kullandığımız gibi kullanabilirler şuna şu kadar yeter, buraya bu kadar, bu beş para etmez veremem :D..
Bide vampirlik demişsiniz bilinçli kişilerin %95 i bana göre enerjiyi kötüye asla kullanmaz işte varsa yoksa enerjiyi bilinçli kötüye kullananlara da vampir diyorlar. İstedikleri zaman insnaların enerjisini emerler. Genele tekrar dönersek. insnaların çogu enerji kullanımı hususunda bilinçsizdir. birisiyle anlaşamıyor musunuz hemen enerjimi emdi demeyin belki enerjileriniz uyumlu olmadıgı için anlaşamamışsınızdır? Sığ düşünmemek gerek, enerjimi çaldı diye insanları töhmet altında bırakmamalı kendimizde de hata aramalı açık aramalı. Yüce gönüllü insanlar zaten suizan etmezler etmemeye çalışırlar. Dedigim gibi bu biraz da genel bir düşünce kalitesiyle ortaya çıkıyor. Hani müsğmanlar için söylüyorm. Doğru yaşamak ahlaki öğretiler vs hep bu yüzden... İslam dini enerjiyi doğru kullanmayı öğretiyor bize ;)