enerji yumruğu

gümüşejderha

Kayıtlı Üye
Bir kaç hafta önce, forumda psişik güçler konusunda gezinirken, bir yazı okudum, beni çok etkiledi. Yazıda enerjiyi çok değişik şekillerde de kullanabileceğim yazıyordu ve yatağıma yattığımda düşündüm enerjiyi nasıl kullanabilirim. Sonra aklıma bir yöntem geldi.

1.aşama
Sessiz bir odaya gidiyoruz bu şart.

2.aşama
Odanın ortasında durup, ellerimizi yumruk biçimine getiriyoruz.

3.aşama
Ateş, su, toprak, hava elementinin birinden, yumruğumuza enerji aktığını imaje ediyoruz. Bu işlemi 1 ya da 2 dakika yapsak yeterli olur.

4.aşama
Enerjiyi yumruğumuzda biriktirdikten sonra, yumruğumuzu istediğimiz bir nesneye hedefleyip, ona doğru yumruk atıyoruz.

Ben bir haftadır bu tekniğe çalışıyorum, en son 1 bardağı 1,5 metreden devirdim.

Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

• Beğendim
Tepkiler: AJA

dewil66

Kayıtlı Üye
Bende hemen yapmak istiyorum ama kardeşim "ablaa" diye avaz avaz bağrıyor sanırım bu seste yapamam :)
Ama ilk fırsatta deneyeceğim güzel paylaşım teşekkürler...

demonic

Kayıtlı Üye
Sanırım psi-ballın farklı bir biçimini bulmuşsunuz :)

dewil66

Kayıtlı Üye
Ama psi-ballın yapımı bu kadar kolay değil ayrıca o bir yüksek maji uygulaması bu pek öyle görünmüyor.

demonic

Kayıtlı Üye
Kavga?adam 2 dakika senin odaklanmanımı bekleyecek :) zaten sessiz bir yerde 1-2 dk güç toplayın yazıyor.bu kavga esnasındaki ruh haliyle en az 10dk olur diye düşünüyorum.zaten 10dk ye çoktan aldığın darbelerden bayılırsın :)

Clavery

Banlı Kullanıcı
Mesela yani.:) Zaten düzenli bir şekilde calısırsan 2 dk bile odaklanmana gerek kalmaz :) Psi-Wheel gibi düşün.İlk başladığında 10dk içinde döndürürsün.Bunu her gün düzenli bir şekilde yaparsan artık 10 dk değil bir kac saniye odaklanma ile döndürebilirsin.Bunun gibi. :)

S

SoNoL

Kavga?adam 2 dakika senin odaklanmanımı bekleyecek :) zaten sessiz bir yerde 1-2 dk güç toplayın yazıyor.bu kavga esnasındaki ruh haliyle en az 10dk olur diye düşünüyorum.zaten 10dk ye çoktan aldığın darbelerden bayılırsın :)

İlahi demonic, yeminle güldüm ve iyi geldi sağolasın. Gümüşejderha'nın yöntemi psi ball dan birqz daha farklı ve kolay görünüyor, teşekkürler. Sanırım tamamen odaklanmak gerekiyor, bir nevi transa geçiliyor.

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Kavga sırasında pek işe yarayacağını sanmıyorum da genede güzel bişeye benziyor ne yazık ki deneyecek zamanı bulabileceğimden şüpeliyim :)

smttoman

Kayıtlı Üye
Chi Enerjisinden bir metod heralde bu. :)
Gerçekten çok basit ve çok güzel bir deneyim yaşatıyor insana.
Ben Chi Enerjisiyle birçok kişiyi oynatan insan gördüm. :)
Seanslar çok pahalı ama.

gümüşejderha

Kayıtlı Üye
Mesela yani.:) Zaten düzenli bir şekilde calısırsan 2 dk bile odaklanmana gerek kalmaz :) Psi-Wheel gibi düşün.İlk başladığında 10dk içinde döndürürsün.Bunu her gün düzenli bir şekilde yaparsan artık 10 dk değil bir kac saniye odaklanma ile döndürebilirsin.Bunun gibi. :)

Sayın clavery haklı, düzenli olarak yapıldığında o 2 dakika 9-10 saniye'ye kadar düşebiliyor. Ben 1 haftada bu 2 dakikayı 20 saniye'ye kadar düşürdüm. Ama ben başlarken 2 dakikayla başladığım için öyle yazdım.

furkan40

Banlı Kullanıcı
3.aşama
Ateş, su, toprak, hava elementinin birinden, yumruğumuza enerji aktığını imaje ediyoruz. Bu işlemi 1 ya da 2 dakika yapsak yeterli olur.
Burda ne demek istediğini tam olarak anlamadım :)

masper

Kayıtlı Üye
Aduket mi deniyordu ne deniyordu street fighter'da onun gibi galiba. :D

ChiReiki

Kayıtlı Üye
Çok güzel paylaşım, tek başıma deneyeceğim. Eskiden neler yapardım, anılarım vardı ya psi ball duru görü parapsikolojiyle ilgileniyordum. Şimdide ilgileniyorum ama eskisi kadar değil...

husam87

Kayıtlı Üye
Evet arkadaşım, ben bunu duymuş ve denemiştim. Ben ancak bir defterin yapraklarını hafif hareketlendirmiştim ama bayağı bir uğraştım. Basit ve kolay değil gibime geldi, ben zorlanmıştım en azından ama oluyor.

baykuş555

Kayıtlı Üye
arkadaşlar belki bilirsiniz fantastik 4lü gümüş söfrü diye bi film vardı orda gümüş sörfçü enerjiyi göğüs kafesinden çıkartıyodu böle bi şey mümkün mü