Enerji yükseltmek tavsiye

magicex

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar herkese merhaba,

Videodaki uygulamayı denedim ve olumlu sonuç aldım sayılır. Enerji düşüklüğü yaşayan arkadaşlar var ise uygulamayı yapıp, deneyimlerini buraya yazarsa sevinirim.

Şimdiden teşekkür ediyorum.

magicex

Kayıtlı Üye
Başlık Enerji yükseltmek için tavsiye olacaktı, kusura bakmayın:sneaky:

Ü

Üye silindi 58480

Kubilay Aktas`in katildigi her her her programi siddetle tavsiye ederim !

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Kubilay Aktaş ın Kuran Terapsi kitabını çok uzun zaman önce almıştım ve bir çırpıda bitmişti. Tavsiye ediyorum. Boş bir insan degil ve samimi.

STiNG44

Kayıtlı Üye
Bu uygulama cidden ise yarıyor mu deneyen var mı?

Berliner

Kayıtlı Üye
Videoyu tam izlemedim ama enerji artırmak istiyorsanız , esmaların her biri birbirinden muhteşemdir, düzenli vird edinebilirsiniz ama manevi perdeleri açık birinin gözetimi altında yapınız ille de yapacaksanız gündelik ayetelkürsi veya hıfz ayetleri ile koruma yaparak esmaları çekiniz.
onun dışında hayvansal her şey yiyecekten uzak durunuz, Riyazet ve oruç o kadar etkilidir ki kelimeler anlatmaya yetersiz.
Hiç zikir çekmeden bile halvete girseniz riyazet ve oruç ile(oruçta da yemeği abartmayacaksınız, yeteri kadar yenilmeli) , olağanüstü şeyler yaşayabilirsiniz.
Bu videoda bahsedilen daha çok nefes egzersizi vari olaydan ve ve insanın o zikirleri çekerken insanda yeşeren motivasyondan kaynaklı oluyor gibime geliyor ama kesin de konuşmak haddime değil, en doğsunu elbette Allah bilir

STiNG44

Kayıtlı Üye
Dene işte yahu, duyan da
Aliexpres'ten ürün sipariş ediyormusuz zannedecek. ?
Belki enerjimi daha çok düşürecek güvensiz tehlikeli bir uygulamaysa? İlla ki güvenceye almalıyım kendimi ama bu seni germiş gibi biraz

Ü

Üye silindi 58480

Belki enerjimi daha çok düşürecek güvensiz tehlikeli bir uygulamaysa? İlla ki güvenceye almalıyım kendimi ama bu seni germiş gibi biraz

Gerdi evet.
Bazen pratikte basit, gözlemlenebilir ve akıl karı olan şeylere bile şüpheyle yaklaşan kişilerin pimpirikli tavırları beni geriyor da.

Adam dese ki 2 elini birbirine 7 kere vur ve çıkan enerji ile arın, siz onu da deneyen var mı diye sorarsınız.

Sanki Amazondan 1 ayda gelen ucuz telefon sipariş etmişsiniz de 3. Haftada ya gelmezse diye telaşa girmişsiniz gibi ?

Ü

Üye silindi 58480

neyse tabi ki denedim, ama bir benzerini denedim ala da yapiyorum,
bende heyecan vardi ve kitleye konusurken nefesim heyecandan dolayi cabuk bitiyor ve diksiyonuma zarar veriyordu.

sonradan anladim ki cocukkenki hiperaktivite bozuklugumdan dolayi sig nefes almaya programliymisim. sanki her an her yerden bir eglence, atraksiyon ciksin diye hazirol nefesi aliyormusum. tabi basim kucukken surekli etraftaki insanlarla, metafizik ve metapsisik etkilerle de belaya girdigi icin megerse hic derin nefes almayi ogrenememisim.

benim kendi calismalarim var ama Kubilay Aktasinkiler cok daha etkilidir gibime geliyor. cunku drop-set yaptiriyor. yani voltaj arttirarak beyni ve sinir sistemini sokluyor. oksijen fazlasina dayanamayan beyin mayisiyor ve bilincler dusuyor. kitlik bilinci de, ego bilinci de, garez bilinci de, intikam ve acziyet bilinci dwe dusuyor. beyin kisa bir sure icin sifirlanmis oluyor.

iste o yuzden de karmik olarak tinsel etkileri daha damitilmis olarak aliyorsunuz, anne baba gunahi mi, buyu mu, nazar mi hangi tesir altindaysaniz o ortaya cikiyor. onu da bilen kisi soyler iste, ama sizin kazaniminiz her halukarsa beyninizi oksijene alistirarak yuksek kapasiteli perspektif gelistirmeye alistirmak oluyor.

magicex

Kayıtlı Üye
neyse tabi ki denedim, ama bir benzerini denedim ala da yapiyorum,
bende heyecan vardi ve kitleye konusurken nefesim heyecandan dolayi cabuk bitiyor ve diksiyonuma zarar veriyordu.

sonradan anladim ki cocukkenki hiperaktivite bozuklugumdan dolayi sig nefes almaya programliymisim. sanki her an her yerden bir eglence, atraksiyon ciksin diye hazirol nefesi aliyormusum. tabi basim kucukken surekli etraftaki insanlarla, metafizik ve metapsisik etkilerle de belaya girdigi icin megerse hic derin nefes almayi ogrenememisim.

benim kendi calismalarim var ama Kubilay Aktasinkiler cok daha etkilidir gibime geliyor. cunku drop-set yaptiriyor. yani voltaj arttirarak beyni ve sinir sistemini sokluyor. oksijen fazlasina dayanamayan beyin mayisiyor ve bilincler dusuyor. kitlik bilinci de, ego bilinci de, garez bilinci de, intikam ve acziyet bilinci dwe dusuyor. beyin kisa bir sure icin sifirlanmis oluyor.

iste o yuzden de karmik olarak tinsel etkileri daha damitilmis olarak aliyorsunuz, anne baba gunahi mi, buyu mu, nazar mi hangi tesir altindaysaniz o ortaya cikiyor. onu da bilen kisi soyler iste, ama sizin kazaniminiz her halukarsa beyninizi oksijene alistirarak yuksek kapasiteli perspektif gelistirmeye alistirmak oluyor.

Rica etsem kendi nefes tekniğini paylaşabilir misin?

Ü

Üye silindi 58480

Etkisini ilk gunden hissediyorsunuz. Elleriniz, ayaklariniz karincalaniyor. Beyniniz tamamen sarhos hale geliyor. Denge merkezinize kadar uyusuyorsunuz ve ayakta durmakta gucluk cekiyorsunuz. 66 lidan degil 33 ten baslayin. Yoksa oksijin komasindan dusup bayilabilirsiniz. Bayilmaktan korkmayin cunku bilinc bilgisayar gibi kapatilip acilmis oluyor.

Bilincinizin televzyon gibi acildigini deneyimlemek ve ne ara bayildiginizi kestirememek te ayri bir zevk yani : )))

Ilk deneme etkisini aninda gosteriyor. Ilerledikce de beyin uyusa uyusa artik kendi reflexini gelistirmeye basliyor ve kendi sinir aglarini revize ediyor. Bunu esmalarla yaptiginizda ise sifirdan tohumlar ekmissiniz gibi oluyor. Bu uygulama adrenalin dolu oldugu icin Celali esmalar daha uygun olur. Celil esmasi, Azim esmasi, Cebbar esmasi vs.

Asil onemli olan ise agir ve sakin nefes almayi ogrenmektir. Bu uygulama diaframi da soklayarak actigi icin buna da fayda sagliyor. Diafram yapismis balon gibidir kullanmayan icin. Ama bu nefes diafgrami dibine kadar ufleyip sisisre sisire onu acip genisletiyor ve siz sakin nefes tekniklerine gectiginizde size kolaylik sagliyor. Iste o nefeslerin de asmalari cemali olanlar : Aliyy esmasi, latif esmasi, macid esmasi gibi.

Esma onemli cunku Allahin kendisinin ilgili enerji formuna referansi olarak nefesini uflemesi olarak tecelli oluyor. Allah bize bu sekilde nefesinden uflemis oluyor. Dogru nefes dogru kapilari acacagi icin bunu bilincli yapmak Allahin kendisinin bilinci ile olur.