Enerji dağılımı

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Elestiri ya da karsit fikir kaldiramiyorsaniz herkese acik bir forumda fikirlerinizi bekliyorum diyerek konu acmayin.
Kaldi ki kotu birsey soylenmemis. Islam kibir ve nefret dini degildir. Sevgi ve hosgoru dinidir. Once bunu ogrenin.
Sizde nefretinizi yansitğiniz için teşekkür ediyorum...

Denizc

Kayıtlı Üye
Sizde nefretinizi yansitğiniz için teşekkür ediyorum...
Nefret, sevmek kadar buyuk bir duygudur, tanimadigim birine besleyemem. Size yapilan her turlu eleştiriyi bir saldiri gibi algilamayin lutfen. Sadece bir oneriydi. Dikkate alip almamak paşa gönlünüze kalmis.

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Hem hoşgörüden sevgiden bahsediyorsunuz.Sonra nefret bile etmem bu Sevgi barındırır diyorsunuz.Yasadiginiz hayatı İslam sanıyorsunuz.

serkan dahlan

Kayıtlı Üye
Şu insanı kamil olmuş,Öbürü takla atmış.Berzah alemine geçmiş ezber ezber konuşuyor insanlar.Sen İnsanı Kamil olabilsen zaten hissiyatla böyle cevap vermezdin.Olaylari göremiyorum herşeyi kendimde olduğu gibi görüyorum diyorsun.Biz mütevazı olmayı tercih ettikçe siz kibirli olmaya zorluyorsunuz.Kötü bir yola girmişim cinler istilâ etmiş.Cin kimdir ya İnsandan aciz varklik beni istilâ edicek.
uzun yıllarca araştırmalarıma göre her ruh berzah alemine geçmiyor bazıları başmelegin şefkatine naayil olup reenkarne oluyor, bazı kötü ruhlar dünyada takılı kalıyor,yada sıkışıyor, astral seyahat yaparken başka boyutlarda uykuda ölen kişilerde oldu,

ayrıca israil ogullarına vaadat edilmiş bir güç var bu gücü öbür alemlerde varlıklar taşıyor insanların burcu vardır fakat israill ogullarının burcu yok varlıkları var yani enerjiyi varlıklarından çekiyorlar,

varlıklardan biri siyah attır denver havalimanında heykeli bulunur dünya devi şirketlerin logolarında vardır ferrari, dünyayı yöneten en zengin ailenin adını hepimiz biliyoruz onların hanedanlık sembollerindede bu at sembolünden var

digeri siyah bogadır amerikan borsasını ekonomisini temsil eder,

bir tanesi ayaga kalkmış aslana benzer kafası degişik varlık figürüdür buda incilde beast 666 diye bu varlık tarif edilir

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Fazlasiyla haklisiniz.
O zaman yazmayın,hala yazmaya çalisip konuyu münükaşa taşımaya çalışıyorsunuz.Ben konuyu adam akıllı konuşan hoş sohbet eden insanlar için açtım.Ezik psikolojisi gibi üste çıkmaya çalisiyorsunuz.Kimsenin kimseyi kötü bir yola girmişim gibi itamlarda bulumasi Haklı yapmaz.

Denizc

Kayıtlı Üye
O zaman yazmayın,hala yazmaya çalisip konuyu münükaşa taşımaya çalışıyorsunuz.Ben konuyu adam akıllı konuşan hoş sohbet eden insanlar için açtım.Ezik psikolojisi gibi üste çıkmaya çalisiyorsunuz.Kimsenin kimseyi kötü bir yola girmişim

O zaman yazmayın,hala yazmaya çalisip konuyu münükaşa taşımaya çalışıyorsunuz.Ben konuyu adam akıllı konuşan hoş sohbet eden insanlar için açtım.Ezik psikolojisi gibi üste çıkmaya çalisiyorsunuz.Kimsenin kimseyi kötü bir yola girmişim gibi itamlarda bulumasi Haklı yapmaz.
Bana bak konusacaksan adam gibi konus ezik sensin iki tane zikir ceken kendini seyh zannediyor. Ister yazarim ister yazmam sana mi soracagim.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Kimsenin kimseyi kötü bir yola girmişim gibi itamlarda bulumasi Haklı yapmaz.
İlk defa enerji vampiri olduğunu kabul eden bir enerji vampiri gördüm. Ve bunu kontrol altında tutabilmeniz çok önemli ve büyük bir başarı. Hatta enerjiyi dağıtan bir vampir çok sıradışı bir durum.

Saygı duyulması ve örnek alınması değer bir insansınız.

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Bana bak konusacaksan adam gibi konus ezik sensin iki tane zikir ceken kendini seyh zannediyor. Ister yazarim ister yazmam sana mi soracagim.
Ben çocukluğumdan beri böyle şeylerin içeriden büyüdüm.Olgunluğa eriştim.Gozünuzdeki perdeyle herşeyi kendi bildiğiniz gibi sanıyorsunuz.Konuyu münakaşaya tasimamamiz gerektiği arkadaşlar söylenmişti.Ama siz israr ediyorsunuz.

Magnus357

Banlı Kullanıcı
İlk defa enerji vampiri olduğunu kabul eden bir enerji vampiri gördüm. Ve bunu kontrol altında tutabilmeniz çok önemli ve büyük bir başarı. Hatta enerjiyi dağıtan bir vampir çok sıradışı bir durum.

Saygı duyulması ve örnek alınması değer bir insansınız.
Benim ki ocakciklik ile ilgili bir durum.Hastanye gittim zamanlar insanların hastaliklarini çekerdim.Şimdi kontrol altına aldım.Disardan bir etki görmüyorum.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
O kadar garip geliyor ki bana çirkin bir dil geliştirmiş insanlar, ne için tartıştığını bile bilemeden kötü bir dil kullanmayı tercih etmek. Dış dünyanın yargılayıcı, sınırlayıcı, tek taraflı bakış açısına sahip, baskıcı bakış açısından uzak, güzel bir dille herkesi kucaklayan bir dijital alan kurmak istemiştim. Bunu sağlamak için de yıllardır çalışıyorum lakin. Her seferinde hayal kırıklığına uğruyorum insanlığa karşı.
iki cümle ile bile anlaşamayacak seviye de insanlar keşke sitemi kullanmasa kendilerine benzeyen başka dijital alanları tercih etse ne güzel olur.

Magnus357

Banlı Kullanıcı
O kadar garip geliyor ki bana çirkin bir dil geliştirmiş insanlar, ne için tartıştığını bile bilemeden kötü bir dil kullanmayı tercih etmek. Dış dünyanın yargılayıcı, sınırlayıcı, tek taraflı bakış açısına sahip, baskıcı bakış açısından uzak, güzel bir dille herkesi kucaklayan bir dijital alan kurmak istemiştim. Bunu sağlamak için de yıllardır çalışıyorum lakin. Her seferinde hayal kırıklığına uğruyorum insanlığa karşı.
iki cümle ile bile anlaşamayacak seviye de insanlar keşke sitemi kullanmasa kendilerine benzeyen başka dijital alanları tercih etse ne güzel olur.
Fikirlerimi ve tecrübelerimi paylaşıyorum ki herkes faydalansın.Ama kötü bir yola girmek ile İtam ediliyorum.Münakaşa etmeyelim diyoruz.Hakli haksız kavgası yapılıyor.Ben buraya hoş sohbet ve yeni bişeyler ögrenmek,fikirlerimi yansıtarak reelize etmeye çalisiyorum.Kimseye karşı kötü bir niyet beslemiyorum.

Ü

Üye silindi 45859

Yolunuza nezaketle devam edemiyorsanız yola olan bağlılığınızı gözden geçirmeniz gerekir. Yol fanatikleşmeniz için değil gideceğiniz hedefe varmak için vardır. Birini cehaletle veya kabalıkla suçlamak nezaketsizliktir ve pek çok ekole göre uygun değildir. Peygamberler üzerinden yola çıkacak olursak onları yalancılıkla suçlayanlara aynı şekilde cevap verselerdi muhtemelen görevlerinden affedilirlerdi. O nedenle seçtiğiniz kelimeler ve üslubunuzla ilgili diğer forum üyeleri gibi ben de dikkatinizi rica etmek durumundayım. Diğer bir yandan konunuza yorum yapmam gerekirse enerji sabit değildir; devamlı birbiri içine akar. İslam dışında diğer dinlerle ilgili okuma yapıyor musunuz bilmiyorum ancak enerji akışı ile ilgili bilgilerin çoğu doğa temelli inanışlarda mevcuttur.
Aslında daha basite indirgemem gerekirse, kendi görüşüme ve inancıma göre açıklama yapıyorum, hepimiz ortak bir güç/enerji ağına bağlıyız ve kapasitemize göre bu enerji bizde dolaşıyor ve bir ölçüde çevremize de yansıtabiliyoruz. Hem alıcı hem dağıtıcı konumundayız. Yaşadığınız durum olağanüstü bir durum değil, majiyle ilgilenen veya okültizme ilgisi olan arkadaşlarımın çoğu durumu fark ediyordur zaten. Yaydığınız enerjiyi bir parfüm olarak görürsek ortamda kokmaması neredeyse olasılıksızdır. Ancak dediğim gibi kapasitemize göre enerji alır ve çevreye yayarız.