Enerji dağılımı

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar,evde bazen fazla yanlız kalıyorum.Yaptiğim çalismalar neticesinde dolup taşıyorum enerjiysel olarak.Dişari çıkınca enerjiysel olarak bir dağıtma oluyor.Enerjimin insanlara ve etrafa yayıldığını hissediyorum.Ayrica bulduğum ortamda tamamen benim enerjime göre olumlu olumsuz yanıt veriyor.Bu sebebden halime çok dikkat ediyorum.Gözümle nazar edebiliyorum bazen.Bunlarin Sebeblerini konuşalım istedim.Goruslerinizi merak ediyorum.

Retro

Kayıtlı Üye
Enerji istikrarını korumanın en kadim yolu; ani enerji sıçramalarında veya ani enerji düşüşlerinde, analitik beyninde kendini doğru konumlandırmayı yani dış gerçekliğe karşı içindeki hakikat gerçekliklerinden birini devreye sokabilmeyi öğrenmendir. Çünkü bazen dışarıdaki hazır enerjileri kullanırsın, bezen de dışarıda enerji yoktur, tükenmemek için de içindeki jenaratörü çalıştırman gerekir. Cazibe merkezi olabimek, içinde bulunduğun duruma göre sürekli taktik ve algı değiştirmeyi gerektirebilir.

Bunu yapamazsan dış güdümlü olursun, bunun yapabilenin etkisine girersin ve bedenini bir anda saran duyguda takılı kalabilirsin. Takılı kaldığın duygu da varlığını içine hapsettiği için o duygudan beslenirsin. Çünkü var olmaya devam etmek durdurulamaz. O duguyu büyütme eğilimi gösterirsin ve bu da bir süre sonra vazgeçtiğin diğer duygularının istilası ile son bulabilir..

Yani tek duygu tek notaya benzer. La notasına sürekli basmak uzun süre kornaya basmak gibidir. Delirtir. Kornaya tek seferlik basılır. fazlası gerginlik alametidir. Tek nota da delirtir. Müzik 7 notayla olur. Süreklilik için duygu geçişlerini ve arada es vermeyi bilmek gerek. Ahengi yakalamak, enerjiyi diri tutmak müzik gibi bir akışta kalabilmek gerektirir. Ama tüm notalarını kullanabilmen için bastirilmiş duygularını oradan çıkarmalısın.

Son düzenleme:

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Enerji istikrarını korumanın en kadim yolu; ani enerji sıçramalarında veya ani enerji düşüşlerinde, analitik beyninde kendini doğru konumlandırmayı yani dış gerçekliğe karşı içindeki hakikat gerçekliklerinden birini devreye sokabilmeyi öğrenmendir. Çünkü bazen dışarıdaki hazır enerjileri kullanırsın, bezen de dışarıda enerji yoktur, tükenmemek için de içindeki jenaratörü çalıştırman gerekir. Cazibe merkezi olabimek, içinde bulunduğun duruma göre sürekli taktik ve algı değiştirmeyi gerektirebilir.

Bunu yapamazsan dış güdümlü olursun, bunun yapabilenin etkisine girersin ve bedenini bir anda saran duyguda takılı kalabilirsin. Takılı kaldığın duygu da varlığını içine hapsettiği için o duygudan beslenirsin. Çünkü var olmaya devam etmek durdurulamaz. O duguyu büyütme eğilimi gösterirsin ve bu da bir süre sonra vazgeçtiğin diğer duygularının istilası ile son bulabilir..

Yani tek duygu tek notaya benzer. La notasına sürekli basmak uzun süre kornaya basmak gibidir. Delirtir. Kornaya tek seferlik basılır. fazlası gerginlik alametidir. Tek nota da delirtir. Müzik 7 notayla olur. Süreklilik için duygu geçişlerini ve arada es vermeyi bilmek gerek. Ahengi yakalamak, enerjiyi diri tutmak müzik gibi bir akışta kalabilmek gerektirir. Ama tüm notalarını kullanabilmen için bastirilmiş duygularını oradan çıkarmalısın.
Kelime tehvid ile temizliyorum,Esma Hüsna ile yükluyorum sürekli.Bizler birer Cevheriz Ruh letaifler sürekli yaşama etki ediyoruz.Zorluklar çekiyoruz mücadele veriyoruz.Kazanan zikir ehli oluyor.Ayni şeyleri Kur'an Kerim harflerinde hissediyorum okudukça vücut enerjim ve etki alanım değişiyor.İyi yönde oluyorsa ne mutlu bana.Bu şekilde majik bir insana dönüşüyorsun.Ademe ismimler öğretildi.Ademde ismimler tecelli etti.Adem Yaratıcınin sifatlarina nail oldum.Meleklere secde emri verildi....

Sirius-B-MaveRa

Kayıtlı Üye
Kelime tehvid ile temizliyorum,Esma Hüsna ile yükluyorum sürekli.Bizler birer Cevheriz Ruh letaifler sürekli yaşama etki ediyoruz.Zorluklar çekiyoruz mücadele veriyoruz.Kazanan zikir ehli oluyor.Ayni şeyleri Kur'an Kerim harflerinde hissediyorum okudukça vücut enerjim ve etki alanım değişiyor.İyi yönde oluyorsa ne mutlu bana.Bu şekilde majik bir insana dönüşüyorsun.Ademe ismimler öğretildi.Ademde ismimler tecelli etti.Adem Yaratıcınin sifatlarina nail oldum.Meleklere secde emri verildi....
Adem, Anu'nun gelişmiş versiyonu...
Anu Yılan soyu ile kirlendi...
Adem'de başarılı olamadı'lar...
O yüzden komple neslini yok etmek,değiştirip fıtratını bozduklarını ise köleleştirip yeni sistemler yaratmak için kullanmak üzere, tasmalama üzerin'de yoğunlaştılar...
Kendi kendinizi,dolduramıyor iseniz...
Mantra'lar,Esmâ'lar vb takviye kablosu kullanıyor iseniz...
Bu yüklenen enerjinin kontrolü'de sizde olmayacak'tır...
Gelir ve gider...
Hangi yönde gideceği,tamamen ortam'daki akışa ve dengeye bağlı'dır...
Eğer ortam'da vampir yada vampirler bulunuyorsa,onlar tarafından emildiğine emin olabilirsiniz...
Demem o ki,kendi enerjiniz üzerinde kontrol sahibi olmadan,hareket etmemenizi tavsiye ederim...
Yoksa kontrol edilebilir,işgale uğramaya aday olabilirsiniz...
🌹💙

Retro

Kayıtlı Üye
Kelime tehvid ile temizliyorum

Kelimei tevhid anahtrar.
Geçen bir video baktım. Şizofren ve çoklu kişilik bozukluğu olan bir hasta ile ilgiliydi.
Adam şizofren bilincine geçince normalde olduğu kişilikleri tamamen unutuyormuş. Yediği yemekten 5 dk öncesine kadar konuştuğu kişiye kadar..
Sonra buna tevhid terapisi yapmışlar. Şizofrenisi geldiği zaman da , normal çoklu kişiliklerine girdiği zaman da Allah birdir zikrine devam etmesini istemişler. Bu adama dua eden başka bir grup insan da bu terapiye dahil edilmiş

Adam bir süre sonra şizofreni etkisi altında iken de öteki kişiliklerini hatırlamaya yani kendi üstünde farkındalik sahibi olmaya başlamış.
En sonunda da nötür bir kişilik geliştirerek tüm kişiliklerini farkedip onları etkisiz hale getirmeye başlamış.
Sonra adam başka hastalara dua edecek olan ekibe bile katılmış. Bireysel ve kollektif duanın iyilestirici gücüni batı çoktan farketti.

Tevhid, beyindeki tüm başına buyruk lobların ve hormonal serbestliklerin aşırılık gücünü tek bir çatı altında toplayan bir öneme sahip.

Cinlerin çok zorlayıcı olanları vardır, adama Allahını bile şaşırtabilecek güce sahiptirler. Tevhid manevi olduğu kadar felsefi olarak ta kavranırsa insanın sırtı bir daha yere gelmez.

Son düzenleme:

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Adem, Anu'nun gelişmiş versiyonu...
Anu Yılan soyu ile kirlendi...
Adem'de başarılı olamadı'lar...
O yüzden komple neslini yok etmek,değiştirip fıtratını bozduklarını ise köleleştirip yeni sistemler yaratmak için kullanmak üzere, tasmalama üzerin'de yoğunlaştılar...
Kendi kendinizi,dolduramıyor iseniz...
Mantra'lar,Esmâ'lar vb takviye kablosu kullanıyor iseniz...
Bu yüklenen enerjinin kontrolü'de sizde olmayacak'tır...
Gelir ve gider...
Hangi yönde gideceği,tamamen ortam'daki akışa ve dengeye bağlı'dır...
Eğer ortam'da vampir yada vampirler bulunuyorsa,onlar tarafından emildiğine emin olabilirsiniz...
Demem o ki,kendi enerjiniz üzerinde kontrol sahibi olmadan,hareket etmemenizi tavsiye ederim...
Yoksa kontrol edilebilir,işgale uğramaya aday olabilirsiniz...
🌹💙
Ben kendim zaten enerji vampiriyim yönlendirip aktara biliyorum.Esma Hüsna öyle bir ikire okumuyorum.Sürekli okuyorum.Harflerin Esmalari verdiği bir enerjiyi cevrenden doğadan almasın.Tamamen farklı şeyler.İstila uğramak herkes için geçerli değil.Bilinç düzeyi düşük insanlara etki eder.Bazen zaten sürekli bu işlerle uğraşiyorum.Bana bir etki oluyor mu? olabilir.Bilinç düzeyin yükseldikçe öteki âlem insana fazla bişey yapamaz.Yaptigin uygulamaya göre değişir.İnsanlarin kirli enerjisine benzemez.Esma Hüsna harfler.

Sirius-B-MaveRa

Kayıtlı Üye
Ben kendim zaten enerji vampiriyim yönlendirip aktara biliyorum.Esma Hüsna öyle bir ikire okumuyorum.Sürekli okuyorum.Harflerin Esmalari verdiği bir enerjiyi cevrenden doğadan almasın.Tamamen farklı şeyler.İstila uğramak herkes için geçerli değil.Bilinç düzeyi düşük insanlara etki eder.Bazen zaten sürekli bu işlerle uğraşiyorum.Bana bir etki oluyor mu? olabilir.Bilinç düzeyin yükseldikçe öteki âlem insana fazla bişey yapamaz.Yaptigin uygulamaya göre değişir.İnsanlarin kirli enerjisine benzemez.Esma Hüsna harfler.
Bu yorumunuza,cevap vermek isterdim...
Lâkin kilitli bir pençere,ardından seslendiğinizi ve sesimin size ulaşmadığını fark ettim...
Öncelik'le İnsan ulaşılacak bir makam ve kapsadığı bütünlük'tür...
Yeryüzün'de mahluk ve mahlukat'lar bulunur...
İnsan'ı Kamil olabilmek ve Berzah Aleminden çıkış yaparak, İnsan olabilme yolculuğunun ilk basak merdivenin'den kendi yolculuğunu başla'tır...
Buradaki en büyük ilizyon ise;yanlışı doğru, doğruyu yanlış olarak işlemesi ve gerçeklik algılaması'nı bu şekilde zihinlere yazması'dır...
Manyetik Kutup taklası;tam olarak bu nokta'da bu ilizyonun ortadan kaldırılmasını sağlayan,zerre içre gerçekleşen bir durum'dur...
Ters Düz...
Enerji vampiri(Lanetlen'miş ve aşağıya düşmüş,Cinni bir yapı'dır...
Kaynak o'dur...
Diğerleri ise onun işci arıları ve hizmetkârlar'dır...
Geri dönemeyecek,kadar yol dışına itilmiş ve ipleri elinizden kaçırmış gözüküyorsunuz...

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Bu yorumunuza,cevap vermek isterdim...
Lâkin kilitli bir pençere,ardından seslendiğinizi ve sesimin size ulaşmadığını fark ettim...
Öncelik'le İnsan ulaşılacak bir makam ve kapsadığı bütünlük'tür...
Yeryüzün'de mahluk ve mahlukat'lar bulunur...
İnsan'ı Kamil olabilmek ve Berzah Aleminden çıkış yaparak, İnsan olabilme yolculuğunun ilk basak merdivenin'den kendi yolculuğunu başla'tır...
Buradaki en büyük ilizyon ise;yanlışı doğru, doğruyu yanlış olarak işlemesi ve gerçeklik algılaması'nı bu şekilde zihinlere yazması'dır...
Manyetik Kutup taklası;tam olarak bu nokta'da bu ilizyonun ortadan kaldırılmasını sağlayan,zerre içre gerçekleşen bir durum'dur...
Ters Düz...
Enerji vampiri(Lanetlen'miş ve aşağıya düşmüş,Cinni bir yapı'dır...
Kaynak o'dur...
Diğerleri ise onun işci arıları ve hizmetkârlar'dır...
Geri dönemeyecek,kadar yol dışına itilmiş ve ipleri elinizden kaçırmış gözüküyorsunuz...
Herşey bir algı meselesi kendi Algina göre konuşursun.Hiç bir haltta bilmiyorsun.Biktim sizin gibi insanlara laf atlatmaktan.Benim iş yerimde birisi Hz.Suleyman ne şizofrenmis karıncalara konuşuyormuş diyor.Bazen yeryüzünde bulunan safkan insanlara kibirli oldukları için hak veriyorum.Avam tabakasının uğrasmak çok boş bişey.
Hz.İsa nin dediği gibi Ölüyü diriltmekten daha zor olan şey anlamayan anlatmaktır.Herkesi kendiniz gibi zannediyorsunuz.

Neo5

Kayıtlı Üye
Herşey bir algı meselesi kendi Algina göre konuşursun.Hiç bir haltta bilmiyorsun.Biktim sizin gibi insanlara laf atlatmaktan.Benim iş yerimde birisi Hz.Suleyman ne şizofrenmis karıncalara konuşuyormuş diyor.Bazen yeryüzünde bulunan safkan insanlara kibirli oldukları için hak veriyorum.Avam tabakasının uğrasmak çok boş bişey.
Hz.İsa nin dediği gibi Ölüyü diriltmekten daha zor olan şey anlamayan anlatmaktır.Herkesi kendiniz gibi zannediyorsunuz.
Alakasız olacak biliyorum ama neden safkan insan dedin melez olanlar da var mı ki

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Şu insanı kamil olmuş,Öbürü takla atmış.Berzah alemine geçmiş ezber ezber konuşuyor insanlar.Sen İnsanı Kamil olabilsen zaten hissiyatla böyle cevap vermezdin.Olaylari göremiyorum herşeyi kendimde olduğu gibi görüyorum diyorsun.Biz mütevazı olmayı tercih ettikçe siz kibirli olmaya zorluyorsunuz.Kötü bir yola girmişim cinler istilâ etmiş.Cin kimdir ya İnsandan aciz varklik beni istilâ edicek.

brotherhood

Kayıtlı Üye
Açtığınız konu çok faydalı bilgileri bizlere sağlayabilir ancak münakaşa dolayısı ile konunun kilitlenmesine izin vermemeliyiz, Bence ortada kötü niyetli bir söylem yok ancak fikirlerde ısrarcı olmamak, farklı fikirlerin de özgürce ortaya çıkması adına faydalı olacaktır.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Evet münakaşa etmeden tartışalım lütfen.
Ben de merak ettim saf kan insan derken ne demek istediğini? Yada saf kan insan kaldı mı demeliyim bilemedim.

Magnus357

Banlı Kullanıcı
İsrailoğulları kendini safkan görüyor mesela.Peygamberlerin soyu Safkan Tanrının soyu.Ayrica aileden metafizik kanalları olan insanlar.Herkes aynı algıya sahip olamiyor malesef.Birbirini bu yüzden dışlama ve karalama yoluna gidiliyor.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
İsrailoğulları kendini safkan görüyor mesela.Peygamberlerin soyu Safkan Tanrının soyu.Ayrica aileden metafizik kanalları olan insanlar.Herkes aynı algıya sahip olamiyor malesef.Birbirini bu yüzden dışlama ve karalama yoluna gidiliyor.

İsrailoğulları cin soyu değil mi?
Metafizik kanalllar derken, büyü vb şeyler yapanlar varlıklarla içli dışlı olanlar mı? Ne tür bir kanal?
Peygamberlerin bir kısmı insan değil beşer diye biliyorum.

Magnus357

Banlı Kullanıcı
İsrailoğulları cin soyu değil mi?
Metafizik kanalllar derken, büyü vb şeyler yapanlar varlıklarla içli dışlı olanlar mı? Ne tür bir kanal?
Peygamberlerin bir kısmı insan değil beşer diye biliyorum.
Metafizik kanalı olanlar doğuştan halli olurlar.Yani kişinin kendi istemesiyle gerçeklesmez.Kişi bu tür şeyleri uğraşmasa bile kader onu zorlar.Algisi bu yönde çalışır.Onun yaradılışında bu vardır.İnsan kaderinden kaçamaz.

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Tasavvuf şeyhlerine baktiniz zaman.Bazilari öteki aleminde şeyhidir.Hepsi öteki âleme şeyh olamaz.Mesrebinde bulunması gerekir.

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Yaratıcı Evrenin toplamidir.İcersinde İnsde vardır,cinsde vardır.Allah narinida sever nurunuda.İkisini birden terbiye eder.Bu şekilde tekamül gerçekleşir....

Denizc

Kayıtlı Üye
Elestiri ya da karsit fikir kaldiramiyorsaniz herkese acik bir forumda fikirlerinizi bekliyorum diyerek konu acmayin.
Kaldi ki kotu birsey soylenmemis. Islam kibir ve nefret dini degildir. Sevgi ve hosgoru dinidir. Once bunu ogrenin.