enerji çalışma talepleri buraya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Denis

Kayıtlı Üye
Sevgili Denis endiseni anliyorum ama reikiyi kullanabilmek istememin tek nedeni gecen yil bir gecede tum saclarimi yitirmis olmam simdilerde yeniden cikmaya basladilar ama bu hastaligin yeniden nuks etme ihtimali oldugunu ogrendim ve bu benim icin cok uzucu olur bu nedenle kendime enerji terapisi uygulamak istiyorum

Öncelikle çok geçmişler OLsun..iyileşmene sevindim-ki umarım nüksetmeyecek.
Tabii ki kendine şifa/enerji verebilirsin.Reiki bu enerjilerden sadece biri, tercihin olması tabii ki sevindirici. bir kez uyumlanırsan hayat boyu seninledir ve de uygulaması kolaydır zira.

bu uygulamayio baskalari uzerinde kullanmak icin uzun sureli ve ciddi bicimde egitimli olmak gerekdigini biliyorum

Süre kavramı görecelidir. Meraklı istekli biri için öğrenim süresinin kısalacağı kesin...Reikiyi bir yaşam tarzı haline getirmek ise uzun soluklu bir yürüyüştür.Sıkılmazsın çünkü daima yeni şeyler öğrenirsin_ki bu söylediğim pek çok şifaya yönelik enerji çalışması için böyledir.Anatomi bilgisi gelişir insanın..hastalıkların sebebini bilmek derinleşerek hastalığı yüzeysel değil kökünden kurutmak açısından önemlidir.Bir de tabi hangi organın hangi çakraya bağlantılı olduğunu ve de nereyi şifalandıracağını bilmek gerekir.

Kendi üzerinde ve başkası üzerinde çalışmak 2 farklı bilgiyi gerektirmez , aynı bilindik zeminde ilerlersin;;o da insoğludur . misal 6. çakra sizde de beyincik ile bağlantılıdır, bende de. Beşinci çakranın düzensiz çalışması sizde de ifade güçlüğü yaratır bende de...

ayrica kisinin kendi enerjisininde normal kisilere oranla daha yuksek olamsi gerekdigini duymusdum hali hazirda saglik sorunum nedeniyle sadece kendime yetecek enerjim var sanirim

Reiki örneği üzerinde konuşacak olursak bu şart değildir.Çünkü bioenerjiden bahsetmiyoruz.. Kişi kendi enerjisini kullanmaz, sadece kanaldır.Enerjinin aktığı bir boru gibi düşünün kendinizi. sizden almaz yani. Ama olumszuluğa mahal vermemek için ve kendinizi rahat hissetmiyorsanız, reiki vermeden önce kendinize ve verdiğiniz kişiye koruma yapabilirsiniz, veya şifa çalışması bitiminde topraklanırsınız.
iyileşmenize sevindim.geçmiş gitmiş OLsun....
sevgiler

Denis

Kayıtlı Üye
ben r1 deyken uzaktan şifa verebiliyordum ama bu nasıl oldu peki?

Vermişsinizdir. Ama kullandığınız enerji reiki değildir. Urum'un dediği gibi evrende varolan başka bir enerjidir.
Pekçok şey niyetle başlar aslında..şifa göndermeye niyet ettiyseniz, evrendeki uygun bir enerji akmıştır, doğrudur.

Pantea

Kayıtlı Üye
Verdigin bilgiler icin cok tesekkur ederim sevgili Denis , peki reiki 1 e uyumlanmam mumkun olabilir mi?

Denis

Kayıtlı Üye
Verdigin bilgiler icin cok tesekkur ederim sevgili Denis , peki reiki 1 e uyumlanmam mumkun olabilir mi?

Neden uyumlanmayasın ki? Bir engel yok buna...zorluklar ve fırsatsızlık tek sorun olabilir. Reiki master bulman şu an için tek sorun olarak karşımızda duruyor.Aynı mekanda olmak isterdim, uyumlamayı yapabilmek adına.....

Sevgiler....

MaHaRa

Kayıtlı Üye
Selamlar;

Öğrenmek istediğim için soracağım.
Reiki birinci seviye de uzaktan şifa
verilebiliyor mu? Nasıl oluyor?
Sistem dışı geldi bana.

Baki Selamlar

ssessiz

Kayıtlı Üye
İş
halkla ilişkiler uzmanı
bende katılmak istiyorum,burdan takip edicem şimdiden heyecanlandım

ssessiz

Kayıtlı Üye
İş
halkla ilişkiler uzmanı
peki herhangi bi bilgi vermemiz gerekiyormu,onu anlamadım

papu

Kayıtlı Üye
Bilgiyi DİLBER HALA'YA vereceksiniz. Hangi bilgileri vermeniz gerektiği çalışmalarla ilgili forumlarda mevcut.

Denis

Kayıtlı Üye
Selamlar;

Öğrenmek istediğim için soracağım.
Reiki birinci seviye de uzaktan şifa
verilebiliyor mu? Nasıl oluyor?
Sistem dışı geldi bana.

Reiki birinci derecede uzaktan şifa verilemez.
Reiki ikinci derecede uzaktan şifa verilir.çünkü bunun için gerekli sembollere ikinci derecede uyumlanırsınız, bu sembolleri uzağa şifa verirken kullanırsınız.Reiki 1 lere bu semboller tanıtılmaz, kazara ele geçirlmiş bile olsa (ki sembolleri bulmak kolaydır aslında) kullanıldığında çalışmayacaktır...
Sistem dışı demeyelim de ,'' Reiki geleneği dışı'' diyelim... doğru...

MaHaRa

Kayıtlı Üye
Selamlar;

Verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim.
Öyle olduğunu biliyordum, ama bir
kardeşimiz gönderilebileceğini belirtmiş
olduğu için sorma ihtiyacı duydum.
Çok yabancısı değilim enerji çalışmalarının.

Baki Selamlar.

yasemin

Kayıtlı Üye
Yeni üye olduğumdan , konuları tek tek okumaya ve bilgi sahibi olmaya çalışıyorum. Yeni tarih bildirilecek insiliyeye katılmak istiyorum ve geçmişte yapılan başmelek- renkler insiliyesinin tekrarı olursa uyumlanmak istiyorum. Başmelek çalışmasını seviyorum. Teşekkürler.:Angel_anim:

duriod

Kayıtlı Üye
ben de medyumluk inisiyesi istiyorum devam edcek mi

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
telekinezi enerji çalışması veya cinlerle kolayca irtibata girebilmemi sağlıycak bir enerji inisiyasyonu varsa çok süper olur çok uğraşmama rağmen bağlantı kuramadım.

Ambriel

Kayıtlı Üye
İş
112-Alarm, Hipnoz...
slm arkadaslar enerji calismalari halen suruyormu 2010 da? Bende durugöru uzerine calismak isterdim. 1 sene önce reiki1 inisiya olmustum ama maalesef bazi elde olmayan sebeplerden dolayi devam edemedim ama DURUGÖRU su an ki ilgi alanim.

sevgi ile kalin/

BLACKCULLEY

Kayıtlı Üye
İş
tasarım
Bende Durugörü ve Astral üzerine çalışmak ve geliştirmek istiyorm. Bununla ilgili enerji çalışmalarınızı sabırsızlıkla belkiyorm.
Sevgiler.

Jasminum

Kayıtlı Üye
slm arkadaslar enerji calismalari halen suruyormu 2010 da? Bende durugöru uzerine calismak isterdim. 1 sene önce reiki1 inisiya olmustum ama maalesef bazi elde olmayan sebeplerden dolayi devam edemedim ama DURUGÖRU su an ki ilgi alanim.

sevgi ile kalin/

Evet inisiyeler önceden duyuruları yapılarak halen verilmektedir. Duru görü için "Enerji Okulu" bölümünde "Vizyon İnisiyasyonu" başlığını takip ediniz.

Bende Durugörü ve Astral üzerine çalışmak ve geliştirmek istiyorm. Bununla ilgili enerji çalışmalarınızı sabırsızlıkla belkiyorm.
Sevgiler.

Enerji Okulu bülümünü takip ediniz.

hakim

Kayıtlı Üye
Ben de medyumluk inisiyesini büyük bir heyecanla bekliyorum.Acaba verilecek tüm inisiyasyonlara katılabiliyor muyuz?
Emeğiniz için şimdiden çok teşekkürler.
Saygılarımla.

origanum

Yönetici
Değerli Üyelerimiz,
Çok eski tarihli bir mesaja cevap yazıp durmayın. Artık talep sorulmamaktadır, bu o zamanlarki bir uygulama idi, şimdi bir geçerliliği bulunmamaktadır.
Enerji okulu bölümümüzü detaylı okuduğunuzda medyumluk inisiyesinin artık verilmeyeceği onun yerine vizyon inisiyesi verilmeye başlandığını ve daha pek çok bilgiyi bulabilirsiniz. Buna katılmak için neler yapılacağı da dahil.
Konuyu kilitliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...