Eli

eli

Kayıtlı Üye
çok karmaşık bi rüya gördüm belki gün içerisinde etkilendiğim şeylerden dolayı gördüğüm bir rüyaydı ama sormak istedim:) denizaltı gibi bir gemi vardı tam hangisi çözemedim daha çok denizaltına benziyordu nese:) o geminin içinde 4 kişiydik batmıştık kurtulma şansımız yoktu onlar nefeslerini tutmuştu ama ben tutmamıştım suyun altında gayet nefes alıyordum sonra noldu hatırlamıyorum ben ölmek istemiyorum filan diye ağlıyordum sanırım sonra kurtuluyorduk :D ondan sonraki rüyada da nefes tutmayla ilgili bi rüyaydı nefesimi tutmamı söyliyordu herkes :D garipti belkide filmlerden çok fazla etkileniyorum veya oda havasız filandi herhalde bilmiyorum :) pek dikkat etmem rüyalarıma ama internette bakıyım dedim kötü yorumlar vardı yorumlarsanız çok memnun olurum şimdiden teşekkürler:):):)

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Bazı sıkıntılar yaşayacağınız sanırım , ve hesapta olmayan işler , beklemediğiniz bir anda sizi sıkıntıya sürükler ama diğer 3 kişi (ki bu durumda yalnız olmayacaksınız ) daha çok etkilenecekler .. Sizinle akalası olmayan ama sizin çekeceğiniz bazı sıkıntılarınız olacak ...diğer insanların fikirlerine kapılmamanız gerek , bu aralar tek başınıza karar vermeye gayret gösterin..diğerlerin fikirleri yanlış olup hata yapabilirsiniz
Sevgiyle ve ışıkla kalın

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Rüya yorumları için başlıklara nick yazınız lütfen! Ve her bir rüya için ayrı başlık açmayın; kendi başlığınızın altına yazın. Sevgiler..