Elde turuncu lekeler

ismilazımolmayan

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba bu sabah sağ elimin baş işaret ve orta parmağında turuncu lekeler ile uyandım dün gece hiçbir şey yoktu ama sabah bu şekilde uyandım gerçekten çok korkuyorum lütfen konuda bilgisi olan cevap vermeden geçmesin

dhardhar

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba bu sabah sağ elimin baş işaret ve orta parmağında turuncu lekeler ile uyandım dün gece hiçbir şey yoktu ama sabah bu şekilde uyandım gerçekten çok korkuyorum lütfen konuda bilgisi olan cevap vermeden geçmesin
Forumda benzer durumlar vardi sanirim. Bir bakteri enfeksiyonu dendi.

Jroad

Banlı Kullanıcı
Kayıtlı Üye
Bu bir çeşit mantar enfeksiyonu (tinea nigra), ellerin iyi temizlenmemesinden kaynaklı olduğunu okumuştum. Şöyle kısaca eğer yıkayınca geçmediyse dermatolojiye randevu alın. Bu arada yok bilmem şeytan işemiş, melekler kına yakmış yok efendim ruh bedenden çıkarken iz yapmış gibi abuk sabuk şeylere inanma. Var öyle anlatanlar.