Düşünce gücüyle saldırı altında mıyım? Acil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

littleeve

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar ben birinin düşünce gücünü kullanarak beni rahatsız etmeye çalıştığını düşünüyorum 2 akşam önce bana aşık olduğunu düşündüğüm bi adamla onun son derece çirkin sözlerine maruz kalarak tartıştım ve aramızdaki bağ onun bana ölümüne nefret duymasına sebep olarak koptu.Normalde umursadığım bir insandı ama tartıştığımızda üzülmemiş umursamamıştım açıkçası bugünse özellikle akşam üstünden beri sürekli aklımda ama sanki beynimin içinde bi yerde oturmuş benimle tartışıyo,beni aşağılıyo ve ben onun sesini görüntüsünü zihnimden yok edemiyorum o konuştukça kafam patlıycak gibi oluyo ona tartışırken hissettiğim öfkeyi o anları tekrar tekrar yaşıyorum,onunla ilgili iyi bi anımı istesem de zihnimde canlandıramıyorum sanki zihnimde bi kapı açıldı ve biri bu kapıyı kapanmaması için tutuyo düşüncelerimin kontrolü bende değilmiş gibi.

Sizce karşımdaki insan bana telepatik saldırıda mı bulunuyo? Birinin istemeden böyle bişey yapması mümkün mü ve ben bunu nasıl önleyebilirim lütfen acil yardım edin kafayı yiyecek gibiyim.

AğLan

Kayıtlı Üye
kendi beyninizde kendiniz bitirebilirsiniz cevap sizde bizde değil kendiniz büyütünüz kendiniz bitirceniz tabi genelde herzamn olduğu gibi olaylar büyürde büyür insan beyni abarttıkça abartır insanın yapısında var adamında özelbi uygulama yapcağını sanmıyorum böle uygulamalarda kolay olmaz sanırım bilmiyorum gerçi ama zamn alan ve yapması epey zahmetli olan bişey die düşünüyorum bölede bişey olcağını düşünmüyorum pek başka türlü olsaydı rahatsızlık olabilir di ama tamamen pisikolojik die düşünüyorum yoruma açık die yorumumu esirgemedim iyi günler.

nikotin-34

Kayıtlı Üye
-düşünce gücüyle saldırı vardır.
-ayrıldığımız sevgililerimizden nefret ettiğimizi sanmak, alışkanlığa engel değildir.
-sevgilisine son derece çirkin sözler eden insan, büyü vs yapabilir,yaptırabilir.
-sevgilisine son derece çirkin sözler etmeyip, kendini kaybetmeyen insan düşünce gücünü bu denli kuvvetli kullanabilir.
-sevgilisine son derece çirkin sözler etmemeyi bile beceremeyen birisi böyle bir şeyi hayatta yapamaz.

sevgi ve ışıkla

littleeve

Kayıtlı Üye
Özel bi uygulama yaptığını ben de düşünmüyorum zaten,ama bi insanı çok yoğun bi şekilde yoğun bi duyguyla düşündüğünüzde ister istemez o insanı etkilersiniz bundan bahsediyorum,ama bu psikolojik bişey değil normalde aklıma gelmeyen bi insanı birden aklımdan çıkmamacasına yaşayarak düşünemem diye düşünüyorum?

AğLan

Kayıtlı Üye
tartışmışsınız ve bişeyler olmuş sizde üzülmüş olabilirsiniz istemeden ben bu kişiyi kırdım fln die beyninizde o noktaya kitlenmiştir bu yüzden olabilir bide biride bin yaptığımız için abartığımız için istemeden beynimiz yapıyor bunu mesela ben şu olayı yaşadım bu banyoda şunu gördüm gördüpünüz ufakbi örümcektir kocaman bi örümcek geziniyordu omuzunda vsayre siz istemeden beyniniz senaryo çiziyor sizde isteyerek karşı koymayınca ortaya böle konular çıkıyor herkeste olabilen bişey bunlar iyi günler.

teknik67

Kayıtlı Üye
sizin konunuza benzer sorun yaşayan insanlar için geçen yıllarda televizyonlara çıkan bu konulardaki uzman kişinin dediği gibi yapın. komedi filmi seyredip bol bol gülün,gülemiyorsanız ,zorla yüzünüzü gülüyormuş gibi yapın ve kahkahalarla gülün, inadına gülün gerçekten kahkahalarla (yüksek sesle ) gülüyormuş gibi gülün tabii kapalı bir odada yaparsanız daha iyi olur( deli gözüyle bakmamaları için). Eğer inançlı bir insansanız bunun yanı sıra bol bol inşirah suresi veya başka sureleride okuyun.okuyacağınız sureleri sitedende bulabilirsiniz, internettende bulabilirsiniz.

littleeve

Kayıtlı Üye
Yani sevgilisine son derece çirkin sözler eden bi insan -muhtemelen kontrolsüz biri olduğu için sanırım- düşünce gücünü etkili kullanamaz.Çirkin sözler etmeyip kendini kontrol edebilen insan -ki bu ben oluyorum- düşünce gücünü birine bu yolla saldırı yapabilicek kadar kuvvetli kullanabilir.Öyle mi?

AğLan

Kayıtlı Üye
:D kendinize iyi pay çıkarttınız ama araştırma faln vsayre büsürü şey gerekiyor kolay olamaz sonuçta herşeyin bir emeği var bende çok uğraştım bişeyler yapmak için başaramadım korkuyu yenemiyor insan kolay kolay bişeyler yapıcak insanda korku olmaması gerekiyor die düşünüyorum nekadar korkmuyorum desemde içerden biyerden geliyor o korku

littleeve

Kayıtlı Üye
Valla anlattığım olayda nikotinin tanımına uyan tek kişi benim :D ben de bi süre önce uğraşmaya başladım sonuç aldım ya da alamadım diye kesin konuşamam çünkü aldığım sonucun direkt benle bağlantılı olup olmadığından emin olamadım hiç.Ama böyle durumlarda insanın aklına geliyo ve aslında kendini bu konuda geliştirmenin ne kadar önemli bişey olduğunu anlıyosun.

nikotin-34

Kayıtlı Üye
Yani sevgilisine son derece çirkin sözler eden bi insan -muhtemelen kontrolsüz biri olduğu için sanırım- düşünce gücünü etkili kullanamaz.Çirkin sözler etmeyip kendini kontrol edebilen insan -ki bu ben oluyorum- düşünce gücünü birine bu yolla saldırı yapabilicek kadar kuvvetli kullanabilir.Öyle mi?

aslında değil. çünkü ben kendinize uyumlayacağınızı hiç düşünmedim yorumumu. "ağzı bozuk adam ne anlar psişikten" deyip geçmek istemedim sadece ki bu yanlış anlaşılırdı ben de sonuca hangi sorularla gittiğimi yazdım.

_atr_

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar ben birinin düşünce gücünü kullanarak beni rahatsız etmeye çalıştığını düşünüyorum 2 akşam önce bana aşık olduğunu düşündüğüm bi adamla onun son derece çirkin sözlerine maruz kalarak tartıştım ve aramızdaki bağ onun bana ölümüne nefret duymasına sebep olarak koptu.Normalde umursadığım bir insandı ama tartıştığımızda üzülmemiş umursamamıştım açıkçası bugünse özellikle akşam üstünden beri sürekli aklımda ama sanki beynimin içinde bi yerde oturmuş benimle tartışıyo,beni aşağılıyo ve ben onun sesini görüntüsünü zihnimden yok edemiyorum o konuştukça kafam patlıycak gibi oluyo ona tartışırken hissettiğim öfkeyi o anları tekrar tekrar yaşıyorum,onunla ilgili iyi bi anımı istesem de zihnimde canlandıramıyorum sanki zihnimde bi kapı açıldı ve biri bu kapıyı kapanmaması için tutuyo düşüncelerimin kontrolü bende değilmiş gibi.

Sizce karşımdaki insan bana telepatik saldırıda mı bulunuyo? Birinin istemeden böyle bişey yapması mümkün mü ve ben bunu nasıl önleyebilirim lütfen acil yardım edin kafayı yiyecek gibiyim.

isminiz nedir ? baş harfi "İ" mi?

berula

Kayıtlı Üye
Bence vicdan azabı çekiyorsunuz.. Tartıştığınız kendi vicdanınız..

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Acaba duygusal olarak size birşeyler hissettiğini düşündüğünüz kişiyle tartışmak size ağır geldiği için,kafanızdan atamadığınızdan dolayı kendi iç sesinizle mücadele ediyor olabilirmisiniz?Bence bu kişinin size karşı aşk gibi bir duyguyu beslediģini düşünmeseydiniz bu tartışmada sıradan gelirdi ve unuturdunuz.Ama böyle özel hissettiğiniz biriyle bunu yaşamak sizi öyle sarsmış ki kafanızdan atamıyosunuz.Benzer olayi birkaç yıl önce bende yaşadim.Çok ağır gelmişti banada,öyle incinmiştimki.Çok gòzyaşı dökmüştüm.Bakın yıllar gecmesine ragmen halen arada aklima gelir ve hemen o ruh halime bürúnürüm.Bence hiç ürkmeyin ve sakin olun,inanın normal bi durum yaşadığınız.Bol dua okuyun.O düşüncelerin sizden uzak kalması için"Ya Muahhir"okuyun.Allah ın izniyle ferahlarsınız.

ımalive

Kayıtlı Üye
Düşünce gücü olsun olmasın yada büyü olsun bunlar hiç önemli değil ruh halinizlede ilgili olabilir fakat bundan kurtulmak istiyosanız yüce rabbimiz ALLAH (c.c) a sığınacaksınız ALLAH (c.c) sizi her şer ve sıkıntıdan korur dua okuyun salavat getirin ALLAH (c.c) çaba harcayan kullarını sever rabbimizin yüceliğine daima inanın o sizi asla yarı yolda koymaz o sizi alsa karanlıkta bırakmaz o sizi asla kötülüklerin ortasında bırakmaz rabbimize güvenin tek söyliceğim şey bu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...