Druid majisyen rahiplerinden yardım istemek..

starligth

Kayıtlı Üye
hazır hissetmekten kastım gerçekten inanmaktır. her hangi bir şüphe duyulduğu an enerji doğru yönlendirilemiyecektir ve bu durumda da sonuç başarısız olur.

starligth

Kayıtlı Üye
çekim yasasını etki tepki olarak da düşünebilirsiniz. bir şeyi gerçekten istediğiniz zaman bunun için evrene bir enerji yollarsınız. bu enerji doğrultusunda da istediğiniz gerçekten olur. hani bazen keşke başka bir şey isteseydim dediniz durumlar buna güzel bir örnektir.

obiwankenobi

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için mantıklı ama ben birinin bana vermesini istemedm veya keşke olsa demedim almaya cıktım şans eseri karşılastım fakat onemli olan sigara almak dusuncesi ise evet çekim yasasına girer=)

starligth

Kayıtlı Üye
amaç sigara almaktı burada siz sigarayı istediniz. sigara da size geldi. bu kadar basit. yardımcı olabildiğime sevindim. aklınıza takılan bir konu olursa memnuniyetle..

gökhan1

Kayıtlı Üye
ya arkadaşalr ben yapsam kesin gelirde ama korkuyorum musallat olurmu

Ajan 47

Kayıtlı Üye
ya arkadaşalr ben yapsam kesin gelirde ama korkuyorum musallat olurmu

Afedersiniz ama sanırım yorumları okumadınız .

Hazır olmaktan ne kastediliyor burada anlamadım. Druidlerin inancına göre kutsal rahiplerine inanmak, ritüellerini uygulamak, tanrı ve tanrıçalarına saygı göstermek gerekir öncelikle ki onlardan bir şey isteme hakkınız olsun. Eski zamanda yaşamış bir enerjiden niye korktuğunuzu da anlamadım. Bilinçli bir şekilde yaklaşmazsanız olaya, sistemi özümsemezseniz herhangi bir şey elde edilmesini beklemeyin.

[XTR] Similar Threads