Dream Catcher

Absoluta Virtute

Elit Üye
Sevgili @Absoluta Virtute ben rüyalarımı hatırlamak istiyorum. Rüya analizi yapmak için . Hatırladığım bir dönem yapmıştım. Korkularımi uzuntulerimi anlamami sağlamıştı. Bunu öneren çok psikiyatrist var. Kendi deneyimime göre insanın kendini tanınmasının başka bir yolu.
Bu script işe yarar mı? Tavsiye edeceğiniz başka şeyler var mı?
Yok bu skript varlıklardan koruyor.
Dediğiniz konuda bakayım. Belki birşey tasarayabilirim.

lightofgoddess

Kayıtlı Üye
Bu skripti çizip, aktiflestirip, yastığın altına koydunuz ve fayda etmedi mı?
Hayır sevgili Absoluta skripti denemedim çünkü unuttum denemeyi😂
Sizin için bu hafta deneyeceğim ama.
Her hafta karabasan sağolsun hal hatır soruyor bana. Bu hafta içerisinde deneyeceğim. Bu hafta içerisinde karabasan gelmezse skript işe yarıyor demektir. Lakin hava elementiyle aktifleştirin derken o kısmı anlamadım. Hava elementiyle nasıl aktifleştireceğim?

lightofgoddess

Kayıtlı Üye
İşe yaramamaya başladığında yenilersiniz. İyi uykular! :)
Neredeyse 3.haftadayım ve karabasan hâlâ yok.Normalde 3 hafta içerisinde en az 6 defa yaşardım. Nasıl bir skript verdiysen 40 yıllık karabasan gelemiyor😂
Ve bu kesinlikle psikolojik değil işe yarayacağına olan güvencim sıfırdı😂

Absoluta Virtute

Elit Üye
Bu gece gerçekten işe yarayıp yaramadığını test etmek için verdiğiniz sembolü yastığımın altından çıkarıp yırtıp attım ve ve karabasan yaşadım🥲
Yaptığınız test ve geri dönüşünüz için teşekkür ederim. Bu skripti benim test etmem imkansızdı. İşe yarar olduğunu biliyordum, ama birinin test edip tastiklemesi beni mutlu etti. 🤗

lightofgoddess

Kayıtlı Üye
Yaptığınız test ve geri dönüşünüz için teşekkür ederim. Bu skripti benim test etmem imkansızdı. İşe yarar olduğunu biliyordum, ama birinin test edip tastiklemesi beni mutlu etti. 🤗
Sevgili Absoluta konudan bağımsız olarak fikrinizi almak isterim. Sizce karabasan durumu neyden ötürü olur? Musallat mı veyahut başka bir şeyden ötürü mü? Karabasanla birlikte çok rahat astrale çıkıyorum ve beynimin üretemeyeceği bazı şeyleri işitiyor ve duyuyorum o sırada. Önce kulağımda bir çınlama sesi ile odamda uyanıyorum ve daha sonra bedenimden çıkarak astrale geçiyorum.
Bir keresinde bunun için bir hocaya gittim ve hoca ile görüşmem esnasında hoca bana herhangi bir şey vermeden veyahut içirmeden 30 dakika boyunca deli gibi öksürdüm,öksürmem kesilmiyordu. Hoca sadece bana yarım saat boyunca baktı ve pek bir şey söylemedi. Hatta kendisine bu tür şeylere inanmadığımı arkadaşımın annesinin zoruyla buraya gelmek zorunda kaldığımı belirttim. Ama sonuç yinede değişmedi hala karabasanla birlikte astrale geçiyorum.

Absoluta Virtute

Elit Üye
Sevgili Absoluta konudan bağımsız olarak fikrinizi almak isterim. Sizce karabasan durumu neyden ötürü olur? Musallat mı veyahut başka bir şeyden ötürü mü? Karabasanla birlikte çok rahat astrale çıkıyorum ve beynimin üretemeyeceği bazı şeyleri işitiyor ve duyuyorum o sırada. Önce kulağımda bir çınlama sesi ile odamda uyanıyorum ve daha sonra bedenimden çıkarak astrale geçiyorum.
Bir keresinde bunun için bir hocaya gittim ve hoca ile görüşmem esnasında hoca bana herhangi bir şey vermeden veyahut içirmeden 30 dakika boyunca deli gibi öksürdüm,öksürmem kesilmiyordu. Hoca sadece bana yarım saat boyunca baktı ve pek bir şey söylemedi. Hatta kendisine bu tür şeylere inanmadığımı arkadaşımın annesinin zoruyla buraya gelmek zorunda kaldığımı belirttim. Ama sonuç yinede değişmedi hala karabasanla birlikte astrale geçiyorum.
Karabasan denen olay bildiğim kadarıyla öyle birşey değil. Bir varlık göğsün üstünde oturup baskı yapıyor ve insan kimildayamiyor.

Ben böyle şeyler yasamadigim için, konuyu araştırmadım

lightofgoddess

Kayıtlı Üye
Karabasan denen olay bildiğim kadarıyla öyle birşey değil. Bir varlık göğsün üstünde oturup baskı yapıyor ve insan kimildayamiyor.

Ben böyle şeyler yasamadigim için, konuyu araştırmadım
Evet karabasan denilen şey başta göğsünün üstüne oturan bir varlık oluyor. Hareket edemiyorsun bağırmıyorsun,çağıramıyorsun,felçli gibisin. Genellikle karanlık bir silüet şeklinde ortaya çıkıyor . Lakin yeterince yaşadığınız vakit karabasan sırasında astrale geçmeyi öğreniyorsunuz. Karabasan astralden önceki bir aşamadır. Yakaza hali denir hatta buna.Yinede teşekkür ederim🙏🏼