doğruyu söyletme duası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

snmn

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar bir tane tanıdıgım hoca var bir tane dua var onu okuyarak karsıdaki kişi bilinçsiz uyku bayılma her ne olarak tabir edilirse o duruma giriyor ve istediğin her soruyu cevaplıyor yalansız bunu nasıl yapar bir bilgisi olan yada deneyen varmı?

diablo12

Banlı Kullanıcı
Sen bunu polislere ver iyi sükse yaparsın :) Hatta patentini al.

snmn

Kayıtlı Üye
sacma cevabın için tşkrler

diablo12

Banlı Kullanıcı
Saçma değil akıllıca bir tavsiye idi benimkisi.

Hayalet484

Banlı Kullanıcı
Senin için bu akıllıca bir şeyse yanmışsın sen bu akılla. :)

greatangel

Kayıtlı Üye
bence duayı Türkçe'ye çevirebilen birisine çevirtip anlamına bakın veya deneyenler varsa deneyimlerini sizinle paylaşmasını isteyin

snmn

Kayıtlı Üye
akıllıca bir cevap degil benm hocama gider tüm polisler neyi kim calmıs nerede ögrenirler olmadı otursun polisler suya bakan 3 5 hoca bulupo istedigini ögrensinler

diablo12

Banlı Kullanıcı
akıllıca bir cevap degil benm hocama gider tüm polisler neyi kim calmıs nerede ögrenirler olmadı otursun polisler suya bakan 3 5 hoca bulupo istedigini ögrensinler
Hayır hoca bunu polislere öğretsin polisler bunu kullansın dedim sanırım sen anlamadın. Böyle dualara inanmak daha mı mantıklı sence ?

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Arkadaşlar okunan dualar kadar okuyan ağızda önemli.Ağız vardır dilinden ALLAH kelimesi eksik olmaz,gününün çoğu saati ibadetle,zikirle geçer,haram yemez,yalan konuşmaz,ya hayır konuşur ya susar.Ağız vardır gıybeti,yalanı,iftirası,malayani konuşması eksik olmaz sonrada ben aynı duayı okuyorum neden olmuyor der durur. "Kum biz iznillah (ALLAH ın izni ile kalk)" deyip ölüyü dirilten var,nerdeyse hatim indirip bi baş ağrısını geçiremeyen var.Konuyu açan arkadaşı hedef almıyor ve kişiselleştirmiyorum.Öyle bir çaba içerisinde değilim. Ama - "O okuyunca oluyor ben okuyunca neden olmuyor" sorusuna azda olsa açıklık getirmek istedim.İşin özü; Okunan dua aynı olsa bile okuyan ağız bir değil.

Psikite

Kayıtlı Üye
Bence Olay dua da değil. Hocanın Tesir gücünde. Kelimeleri ne kadar tesiri güçlü şekilde söylerseniz karşıdaki kişide o kadar tesir altına girer. Ve hipnoz ederek istediğinizi yaptırabilirsiniz. Ustam Hipnoz ederken görmüştüm. Gerçek iş tesiri enerjide.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...