Doğal Bir Cadı Mıyım ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ekcs

Banlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar sayın moderetörler ve sahipler ben her zaman diğer boyut ve alemlere kendimi yakın hissetmişimdir ve çeşit çeşit doğa üstü olaylar yaşamışımdır bu yüzden parapsikolojiye bir merak başladı ve sitenin sıkı takipçisi oldum cadılık ile ilgili çoğu çalışmayı yaptım ve birgün yine mabette gezinirken doğal cadı kavramı ile karşılaştım hemen araştırmaya başladım babam ben doğduktan hemen sonra vefat etmiş annem ablam ve ben yaşıyoruz evimizin büyük bir bahçesi bahçede annemin çeşitli bitkiler yetiştirdiği bir alan ve annemin bizi asla ama asla sokmadığı yakınlarından bile geçirmediği küçük ağaçtan bir kulube var onun haricinde evin bazı köşelerinde taşlar tılsımlar vb eşyalar var çocukluğumdan beri bu ortamda yetiştiğim için farklı karşılamıyordum ama zamanla arkadaş ortamında bunların anormal olduğunu anladım ve gelelim benim bu soruyu kendime sormama genele isteklerm kısmen olur mesela yağmur yağmasını çok istediğimde odamın su boruları bile patlamıştır ama burdaki çalışmaları yağtıktan sonra düşüncelerim daha düzene girdi önceden kendimi kontro edemezdim ne zaman olumsuz duygular yaşasam çevremde kötü şeyler olur ya ampul patlar ya televizyon bozulur ya sigorta atar ya alarm çalar falan sizce ben doğal bir cadı mıyım ?

codzombi

Kayıtlı Üye
Yapay cadı mı var ki doğal cadı olacaksın :D

Cadıysan cadısındır ,cadı değilsen cadı değilsindir. Cadılığın ilkeleri vardı sanırım .

Keira

Moderator
Sevgili ecks eğer cadıysanız bunu hissederseniz, bilirsiniz.. Bu şekilde soru sormazsınız. Kendinize zaman tanıyın.. Cadılarla ilgili araştırma yapın ve kendinizi keşfetmeye başlayın.. Cadıysanız bunu elbet hissedeceksiniz..

Not: Konu dışı mesajlar silinmiştir.

kiybele75

Kayıtlı Üye
:) bende böyle bişey yaşadım enerjimi bazen dengeleyemediğim oluyor kuzenim bu evde garip şeyler oluyor dedi ben içimden güldüm fiş prizini doğru bağlamıştı ertesi gün lamba yanmıyor kabloların bağlantıları ters elektirikli neye el attıysam bozuluyordu ampül patlaması ama yakın zaman ünlü medyuma mail gönderdim sende doğa üstü güçler var medyumsal yakınlaşma hissediyorum enerjimi çaldı sanırım işlerim ters gitti işin tuhafı hissetim ve görüştüğüme pişmanım kesin bişey yaptı o günden bugüne çakram kapalı işlerimi oturtamadım dua mantra çalışması yapıp gücümü kazanmaya çalışıyorum.

melikeee

Banlı Kullanıcı
anenle hiç konuşmadın mı bu konuları belli ki annenin cadı oldugunu düşünüyosun olmasa bile sakladıgı bir şeyler bence ögrenmelisin ve böylece kafandaki soru işaretlerin azalcagını düşünüyorum..

mystica

Kayıtlı Üye
İş
çalışmıyorum
Cadılar kulubu filmini izledinmi izle yazdıkların orada var :)

ombreus

Kayıtlı Üye
katılıyorum ve eğer beni bu konuda bilgilendirecek bu yolu ögretecek ve benimle deneyimlerimi paylaşacak kısaca hacom olacak bu konularda bilgili birini arıyorum eğer böyle birşey yasaksa beni mazur görün ve özürlerimi kabul edin şu an için elimde olan tek bilgi kaynağı bu site onuda kaybetmek istemem

Keira

Moderator
Sitede bu şekilde kendine yardım edecek yol gösterecek kişiler aranması siz üyelerimizin zarar görmemesi adına yasaktır. Yardım etmek isteyecek kişiler uyarıldıktan sonra banlanacaktır.

ekcs

Banlı Kullanıcı
Modarötör Keira haklısınız belki hissetmem gerekebilir ama eğer doğuştan bir cadıysam aynı enerji dalgasını hep hissettiğim için sizce bunun farkına varabilirmiyim bunun haricinde bana birkaç yol söyler misiniz doğal cadı olup olmadığımla ilgili bu arada gördüğüm bazı sorulara cevap vermek istiyorum annem aslında başkalarında gördüğüm anneler gibi değildir genelde bizle fazla vakit geçirmez ama şu son birkaç gündür ablamla ortadan kayboldukları oluyor vede burdaki çalışmaları yaptığım zaman isteklerim daha düzeninde gitmeye başlıyor ama evde saha çabuk ve daha net olurken evdn uzakta hiç yapamadığım bile oluyor bana lütfen doğuştam cadı mıyım birisi söylesin lütfen çünkü ne olduğumu bilip ona göre davranmak istiyorum

ekcs

Banlı Kullanıcı
Sevgili Keira yazınız için teşekkür ederim ama eğer doğal bir cadıysam sürekli aynı enerjiyi hissettim için çok net bir farklındalık sezebilir miyim sizce bu arada sümeyye annem genelde başka insanlarda gördüğüm anneler gibi davranmaz genelde günde 2-3 saat birbirimizle karşılaşırız o genelde bahçesinde kulübesinde veya odasında olur bazen nerede olduğunu bilmeyiz bile zaten çoğunlukla haber de vermez

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Sizin cadı olup olmadığınızı bilemeyiz.Ve yaşadığınız şeyler de sizi cadı yapmaz. Moderatörümüz Syn.Keira gerekli cevabı vermiş.Cadıysanız bunu hissedersiniz,bilirsiniz.Forumda daha çok konu okuyun.Eğer cadıysanız inisiye olursunuz bir süre sonra zaten.Bunu inisiye de eski Kadim ruhlar,cadılar tarafından olur.

Sizin yaşadığınız olayların cadılıkla alakası yok bence.Sizin yapmanız gereken şey daha çok okumak bilgilenmek,kendinizi geliştirmek,keşfetmek.Eğer cadıysanız inisiyesiniz gerçekleşir zaten. :)

Bir de Mabet sahibimiz Yule'ye bakım yaptırarak yeteneklerinizi de öğrenebilirsiniz. O da net olarak belirler. :)

Sevgiyle Kalın. :)

hsncn154

Kayıtlı Üye
Cadılık soydan gelebilir ya da kişiye bahşedilebilir doğuştan gelebilir sonradan olunabilir ama herkes olamaz sadece kendini öyle göstermek isteyenler olabilir. Eğer kendinizi cadı olarak hissediyor ve nitelendiriyorsanız öylesinizdir insanı sonuçtan kendinden başkası tanıyamaz.

ekcs

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar çoğu mesajı göremiyorum cevap geldiğini görüyorum ama burada gözükmüyor yardım lütfen

ekcs

Banlı Kullanıcı
Tai Chi Chuan yazınız için teşekkçr ederim ama bakımdan kastınız ne anlıyamadım

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Tai Chi Chuan yazınız için teşekkçr ederim ama bakımdan kastınız ne anlıyamadım

Syn.Yule Tarot Bakımı yapıyor bu bakım ile musallatları,sormak istediğiniz soruların cevaplarını,aşk durumlarınızı yeteneklerinizi bakarak söyleyebilir. :) Güvenebilirsiniz ona.Eğer yaptırmak isterseniz özel mesaj atın.Ücretleri,gerekli bilgileri size verir. :)

Keira

Moderator
Sevgili üyemiz, cadıysanız öncelikle doğuştan gelen yetenekleriniz vardır. Örneğin durugörü, sezi, duyu ya da doğuştan şifacılık, kehanet yeteneği. Bunlarla birlikte büyü konusunda yeteneğiniz de vardır. Ayrıca kendinizi keşfetmeye başladığınızda inisiyeniz zaten bazı yollarla (rüya, astral vs) gerçekleştirilir. Kendinizin cadı olduğunu bilmeniz için önce kendinizi keşfetmeniz gerekir.

ekcs

Banlı Kullanıcı
Bahsettiğiniz yetenekleri araştırdım Keira ve şifacılık hariç hepsinin bende bulunduğunu farkettim ama bunun yanında istemsiz olarak astral seyahate çıkmam ve lucid rüyalar görmem çok oluyor ama henüz bir insiye geçirmedim geçirdiysemde anlıyamadım bunun nasıl birşey olduğunu söyler misiniz vede cadılığın seviyerini anlatır mısınız ?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Bahsettiğiniz yetenekleri araştırdım Keira ve şifacılık hariç hepsinin bende bulunduğunu farkettim ama bunun yanında istemsiz olarak astral seyahate çıkmam ve lucid rüyalar görmem çok oluyor ama henüz bir insiye geçirmedim geçirdiysemde anlıyamadım bunun nasıl birşey olduğunu söyler misiniz vede cadılığın seviyerini anlatır mısınız ?

İnisiye geçirseniz bilirsiniz.Onu anlayamama gibi bir durum söz konusu değil.İstemsiz Astral seyahat ve lucid rüya çoğu kişide olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...