Doğa üstü sesler

GabrieL.

Kayıtlı Üye
İş
Science Writer at BBC
hayırlı geceler efendim.
acizane fikrimi söyleyeyim bence sizi ALLAHIMcc islama davet için gördüğünüz duyduğunuz şeyleri vesile kılıyor. her doğan insan müslüman olarak doğar aile hangi inanca sahipse çocuk onu iman eder sizi doğduğunuz halinize dönmenizi istiyor olabilir doğrusunu ALLAHIM bilir benim kanatim bu yönde ALLAHIM cc selamete erdirsin
saygılarımla

Kusura bakmayın hıcbır dın karsıtı degılım ama ınsanları kendı ınancları dogrultusunda kım dondurebılır?yada Tanrı ınandıgın seyden donmenı ıstermı?hepımız topraktan yaratıldık ve oraya gıdıcegım degılmı?nedır bu dın karsıtlıgı?Hristiyanlıkta kotü olan nedır acaba? yazılarımın cogunlugunu okursanız bıraz olsun sızın gozunuzdede asıl olması gereken Hrıstıyanlık ınancının modelı olusacaktır...Ben bu dini sectim digeri oburunu veya dıgerı hıcbırını kendı dusuncesıne ve kendı varlıgına ınandı ne fark eder?
Ben müslüman karsıtı degılım ama sızın bıze karsıtınız nedır acaba?

bir yerde okuyorum her yerde dinsel bir propaganda var nedendır bu? bana bunları acıklayabılırmısınız acaba ve herkese cok tesekkür ederim aslını hala bılemıyorum ama korkularım azaldı...Insanların bu tur sesler duyması kendı ozellıgınden degılde baska bır varlıktan meydana geldıgını belkıde dogruluyor degılmı ıncıl mattada soyle gecıyor kurandada benzer bır ayet var bıldıgım

Yaradılan sizler Tanrının suliyetinden yaratıldınız...
fakat ıncılde anlatılmak ıstenen bu degıl Tanrının fızıksel ozellıgıne sahıp degılız sadece fıkrımız tanrının fıkırlerınden olusma bız Tanrının düsüncelerının bır urunuyuz...

janet

Kayıtlı Üye
Güncel listede son mesajı sevgili Gabriel. yazdığını görüyorum, konuya baktığımda yok.

gümüş

Kayıtlı Üye
Şimdi var ben gördüm sevgili janet. Bazen oluyor bu. Sn .Gabrielin sayfasından girip son mesaj attığı konulardan da bulabilirsiniz hala göremiyor iseniz, ben öyle yapıyorum takılmalar olduğunda.

Sn Gabriel
Seslerin özellikle kalk dua et, ibadet et , bilmiyorum bir şey yap gibi komutları yoksa özellikle bir şeyler anlatmaya çalıştıklarından şüpheliyim açıkcası ya da bir yerlerede davet ettiklerinden. Ben çocukken cok duyardım. Epeydir yoktu ama yine var, ve bazen dürtülüyorum, gecen aksam kitap okurken yataktan düşüyordum neredeyse :) Bazen ses uzandığımda ya da uyuklamaya gecerken bazense sokakta ayakta yürüken falan oluyor . Bazılarının sevgilianetin önerdiği gibi telepatik olabileceğini kabul ediyorum, ama aramak ve konfirmesini almak lazım emin olmak için. Öte yandan annem ben değildim dedi demişsiniz yanlış hatırlamıyorsam, olmayabiliyor da. Çok unutmamam lazım bir şeyde bazen ses , ya da bir şey irkiltiyor ve o irkilmeyle unutmamam gerekeni anımsayıp fırlıyorum. O zaman bir tür biyolojik saat gibi, bazen de hiç anlam yok ses kulakta gürlüyor gidiyor bazen ismim bazen anlamıyorum ne dedi ama takmıyorum açıkcası. Rahatsız olmuyorsanız ve eğer mesela birşey hatırlamanıza ya da ne bileyim olacak birşeyi lehinize engelleyecek bir tepki vermenize vesile oluyorsa olumlu kabul edin bence, iç ses ya da dıştan bir şey ama sonucta yardımınıza gelen bir şey demek de olabilir, kozmik şakacı da ;)