Dil bağlama için uygulama

Mermaid

Kayıtlı Üye
Benim uygulamalarım değil ama uyguladığını ve fayda gördüğünü söyleyen bir tanıdığımdan aldığım dualardır. Çok kavgacı, sürekli tenkit eden kişilere yönelik olarak uygulanıyor.

Sümmüm bükmün ümyün
Fehumla yetekellemine
Sümmüm bükmün ümyün
Fehumla yağlemune
Sümmüm bükmün ümyün
Fehumla yakullune

Günde 45 kez okunacak, belli bir gün sayısı yok. 40 gün devam ettiğiniz halde bir sonuç alamıyorsanız devam etmeyin.

Bir de şunlar var:

Ya Hayyul ya Kayyum Birahmetike Esteküs (Günde 100 defa)

Arkasından da günde 51 defa Ya Rahman çekilecek

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Geçerli bir uygulama birçok defa denenmiş uygulanmıştır.. Paylaşım için teşekkürler..

ntflx

Banlı Kullanıcı
ben bu yöntemi benim teyzem için yapmıştım (ilk yazılanı) ve 40 güne kalmadan kocasının tek kelime laf edip kavgaya yer aradığını bile görmedim...

Paylaşımından dolayı teşekkürrler.

suticenadam

Kayıtlı Üye
İş
TASAVVUF
sumnun bukmun umyün fehuni la yübsirun içinizden devamli karşı tarafa yüzüne bakaarak söyleyin kısa zamanda etkisi olucaktır.

Atelia

Banlı Kullanıcı
Benim uygulamalarım değil ama uyguladığını ve fayda gördüğünü söyleyen bir tanıdığımdan aldığım dualardır. Çok kavgacı, sürekli tenkit eden kişilere yönelik olarak uygulanıyor.

Sümmüm bükmün ümyün
Fehumla yetekellemine
Sümmüm bükmün ümyün
Fehumla yağlemune
Sümmüm bükmün ümyün
Fehumla yakullune

Günde 45 kez okunacak, belli bir gün sayısı yok. 40 gün devam ettiğiniz halde bir sonuç alamıyorsanız devam etmeyin.

Bir de şunlar var:

Ya Hayyul ya Kayyum Birahmetike Esteküs (Günde 100 defa)

Arkasından da günde 51 defa Ya Rahman çekilecek

İlk uygulama Bakara Suresinden mi? Bir de en son mesaj yazan arkadaşla sizin yazdığınız arasında biraz farklılık var, acaba hangisi doğru?

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Evet Bakara suresi 18.ayetten belirli kelimeler alınmış majiye dahil edilmiştir..
Sümmün kelimesi Arapca olarak bizde ki karşılıgı Sagır demektir, Bükmun dilsiz, ümyun ise kör manasındadır, bu kelimeler kombine edilir, dilerseniz ayette ki gibi Fe hüm la Yerciune yani artık onlar dönmezler diyerek kullanabilirsiniz yada aksine fauü takısı kullanarak dönerler diyerekte kullanabilirsiniz, yada fe yönlendirme kipi kullanmazsınız sadece yerciune dersiniz.. Bunlar çok detaylıdır siz sadece sümmün bükmün ümyün ile tek yönlendirme yapmalısınız yani dil baglama..

Atelia

Banlı Kullanıcı
Evet Bakara suresi 18.ayetten belirli kelimeler alınmış majiye dahil edilmiştir..
Sümmün kelimesi Arapca olarak bizde ki karşılıgı Sagır demektir, Bükmun dilsiz, ümyun ise kör manasındadır, bu kelimeler kombine edilir, dilerseniz ayette ki gibi Fe hüm la Yerciune yani artık onlar dönmezler diyerek kullanabilirsiniz yada aksine fauü takısı kullanarak dönerler diyerekte kullanabilirsiniz, yada fe yönlendirme kipi kullanmazsınız sadece yerciune dersiniz.. Bunlar çok detaylıdır siz sadece sümmün bükmün ümyün ile tek yönlendirme yapmalısınız yani dil baglama..
O zaman şöyle oluyor: sümmün bükmün ümyün ve kişinin ismi...mi?

wolf77

Kayıtlı Üye
niyet felan gerekmi yoksa kimin dilini baglanacagini nasil olacak lütfen aciklarmisin

Dicle

Kayıtlı Üye
Bu duanın bende çok etkili olduğunu bir arkadaşımın deneyiminden dolayı duymuştum, paylaşım için teşekkürler.