Devamlı görülen rüyalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lymon

Kayıtlı Üye
İş
Yazmak
Yaklaşık 7 senedir senede 1 kez olmak uzere dunyanin sonunun nasil geldigini goruyorum. Ve kalktigimda inanilmaz gozlerim ve basim agiriyor. Tarihler ayni degil yillar icerisinde. Bir de daha once 3 gun arka arkaya seyahat ettigim bi ruya gordugumde ertesi hafta gordugum yere gittigim oluyor. Isin tuhaf kismi hicbir ekolden degilim, hic buyuyle isim olmaz ama devamli gizemli isaretler gordugumu de soylemeden gecemeyecegim. Birileri beni istiyor ama ben daha cok psikolojimin bozuldugunu dusunmeye basladim cunku Ateistim ve metafiziki olaylara gormeden inanmiyorum. Ama bu isaretleri gorunce... Ne bileyim son carem burasi oldu. Dogruluk payi var mi soylediklerimde, yoksa psikatıra falan gorunmeli miyim?

dijitalHatun

Kayıtlı Üye
İş
mühendis
sakın beni yanlıs anlamayın lakin söylemeden gecemeyecegım. yanlıs anlamadıysam ateist oldgunuzu söyluyorsunuz. buna hıc bır saygısızlık edemem ama inanın bunu söylemek benım bıoynumun borcudur. sizin piskologa değil Allah'a ihtiyacınız var.
umarım benı anlamıssınızdır
selametle

erost

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Sn. Dijital Hatun Burada sadece siz veyahut müslümanlar yok , burada neredeyse her dinden insan bulunmakta ve ateizm düşüncesinde bulunan birine bu şekilde verilen bir yanıt hiç hoş değil. Sizin inandığınız yaratanada kimse inanmak zorunda değil. Lütfen bu şekilde yorumlar atmayın

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Sürekli görülen aynı rüyalar'da verilmek istenen bir mesaj vardır ve genellikle siz bu mesajı anlayana kadar o rüyayı görmeye devam edersiniz.
Gördüğünüz o rüyayı bir deftere yazın ve rüyanızı düşünün,onu anlamlandırmaya çalışın,rüyanızdaki öne çıkan sembolleri araştırın. :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Belki de sadece gerçekten Dünya'nın geçireceği kötü bir dönemi görüyorsunuzdur. Tek seferlik veya tek mesajlık sinyaller görüldüğü olmuştur.
Bunun dışında bilinç altınızda çözülmesi gereken önemli bir noktayı bu şekilde görüyor da olabilirsiniz.

Lymon

Kayıtlı Üye
İş
Yazmak
Ya belki de benim kuruntumdur, belki de gercekten boyle inanislar gercektir bilmiyorum. Cok da komik geliyor bana ama kafaya takmiyor degilim. Varlik a da kararti daha once hic gormemistim. O yuzden bana cok anlamsiz geliyor en azindan simdilik... Yorumlar icin de tesekkur ediyorum arkadaslar.

Keira

Moderator
sakın beni yanlıs anlamayın lakin söylemeden gecemeyecegım. yanlıs anlamadıysam ateist oldgunuzu söyluyorsunuz. buna hıc bır saygısızlık edemem ama inanın bunu söylemek benım bıoynumun borcudur. sizin piskologa değil Allah'a ihtiyacınız var.
umarım benı anlamıssınızdır
selametle

Site kurallarını okumadan yorum yapmayın, özellikle laf olsun diye hiç yorum yapmayın.

fikrimühim

Kayıtlı Üye
Bende genelde gelecekte yaşayacağım evleri görüyorum.Sonra evet bunu rüyamda görmüştüm diyorum.Gerçi bu biraz dejavuya benzedi ama.Doğal olaylarıda çok görüyorum özellikle gökyüzündeki büyük hareketlenmeler inanlımaz aksiyonlar falan .Benim kanaatim o tür rüya gördüğüm yıllarda kesinlikle büyük değişimler yaşıyorum.Örneğin ev değiştirme ,şehir değiştirme,çevre değiştirme yada devletsel meseleler.Deniz ile görülen rüyalarım genelde bol miktarda para ile sonuçlanıyor.Tabi deniz diyorsam büyük orantılı bir rüyadan bahsediyorum denizde yüzüyorken yada su görmüşken falan değil daha evrensel şekilde.
Ben müslümanım ama kafam karışık açıkcası bir kaç soru var çözümlemem gereken bunların cevabını almadan net olamıyorum.Bazen dinlerin yalnızca siyasetçilerin oluşturduğu kitlesel akımlar olarak düşünüyorum.İşlerine geldiğinde bahane yaratıp kullanmak için.

acid

Kayıtlı Üye
Rüyalarımın ve gözlerimde gördüğüm sembollerin bir anlamı olduğu bana buldurulana kadar deli olduğumu düşünmüştüm. Hala psikiyatrik tedavi görüyorum. Çünkü işin bilimsel yönünü hiç atlamıyorum. Ama doktorum da yoga öneriyor. Bunun yanı sıra bilimde kanıtlanamıyorsa gerçek olma ihtimali yoktur diye bir şey söz konusu değil. Bunu düşünün. Ve akılcı düşündüğünüz sürece önemli bir yol kat edeceksiniz. Konuştuğum bazı bilim insanları bana metafiziğin var olduğuna inandıklarını söylüyorlar ve buna hala şaşırıyorum. Ayrıca bence rahatsızlığınızın olduğunu düşünebiliyor olmanız hala düşünme sisteminizin çok sorunlu olmadığı yönünde. Çok sorunlu olmadığı yönünde diyorum çünkü hiçbir alanda uzman değilim. Bu yüzden yazarken dahi çekiniyorum. Sadece kendi yaşadıklarıma benzer olduğundan dolayı çıkarımlarımı belirtiyorum.

durubilir

Banlı Kullanıcı
birilerinin yanna gittinmi gözlerini kapat dedimi fazla kapatma tribe alırlar böyle bende yeni uyandım bu mevzularara

durubilir

Banlı Kullanıcı
bide bu gözümüzü kapattımız andaki olaylar hayali-gerçek olayları rüyamızda görüyoz ben valla 45 gün sonra görüyom banko arkadaşlar gözümü kapatınca ama uyutuyorlar işte seni gözün kapalı olunca bi kaç saat gün hafta belkide yılların gidiyo :)

KillerHarpooN

Kayıtlı Üye
Rüyanızda dünyanın sonunun geldiğini gördüğünüzü yazmışsınız.Bence bu size bir uyarı olabilir.

Seyyahun

Kayıtlı Üye
ben ruyalarimda surekli kaciyorum neden kimden kactigimi bilmiyorum yada hatirlamiyorum bazen yalniz bazen yanimda tanidigim birileri oluyor bunun bi anlami var mi acaba?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...