Denenmiş ve fayda vermiş dua ve bir kaç tesbihat

alin

Kayıtlı Üye
Nasıl ve ne şekilde yaradı açıklanması önerilmese de kesinlikle denenmiş fayda sağlamış olduğunu söyleyebileceğim okumalardır.
Parasal rahatlama için "ya raif 287 ya latif 126" kere her ayın ilk çarşambası konuşmadan okunur.Daha önce de paylaşmıştım ancak işe yarayan tesbihatlarım arasında olduğundan bir kere de burada ekledim.
"Ya semiu" günde 100 kere vird edinmesi hem işlerde kolaylık hem var olan hayırlı niyetlerin kabulu için.Belki gördüğünüz bir okumadır ancak işe yararlılığını bilerek uygulamanızı öneririm.Sadece bir kaç gün bile deneyin inanarak deneyin çok vakit almıyor.
Sebepsiz sıkıntı vesvese anlarında "11 salavat" okuması inanılmaz bir rahatlık sağlıyor.Korku endişe durumlarında sebepsiz takıntı şüphe iç sıkışması anlarında bu da defalarca tecrübe edilmiştir.Dönüşü olumlu yanıt almıştır.
"Lâ ilâhe illallàhu vahdehû lâ şerîke leh, lehül-mülkü ve lehül-hamdü ve hüve alâ külli şey'in kadîr". Namazlardan sonra 21 kere huzur için ya da varlık ve negatif enerjiden arınma amaçlı en az 21 gün mümkünse her namazdan sonra 100 kere ya da en az günde bir kere yine mümkünse namazın ardından ağız hiç kımıldamadan okunur.
Nazarım değiyor diyen kişiler ya da ihtimal hallerinde "Mâşâallah la kuvvete illa billah".Nazar değdirebilecek o an söylenirse faydası olacaktır.
İyi forumlar...

Perina

Banlı Kullanıcı
Bu verilen bilgilerin denenmiş olması benim açımdan bu tesbihlerin değerini daha da artırıyor..Sanırım Sevgili alin denemiş ve fayda görmüş..Bende deneyeceğim inşallah negatif güçleri uzaklaştırmak için bunu..

alin

Kayıtlı Üye
Tesbihat dua çok sayıda var ve hepsinin mutlak inançla etkisi vardır ancak....Bunlar bir kaç ayrı kişide yıllar içinde fayda verdiğini gözlemlediğim ve bireysel de deneyimlediğim okumalardır.O nedenle paylaşmak istedim.İyi forumlar...

Perina

Banlı Kullanıcı
Tesbihat dua çok sayıda var ve hepsinin mutlak inançla etkisi vardır ancak....Bunlar bir kaç ayrı kişide yıllar içinde fayda verdiğini gözlemlediğim ve bireysel de deneyimlediğim okumalardır.O nedenle paylaşmak istedim.İyi forumlar...

Yani yıllarca sürüyor mu,uzun sürede mi etki ediyor?..

alin

Kayıtlı Üye
Çoğu okuma anında faydalanabilinen okumalar özellikle onlardan seçtim. Dediğim gibi büyük bir arşivim var aslında bunlar özel kalanlardan seçip yazdım.Yıllar içinde bir çok kere başımıza gelebilen şeyler sürekli okumak o rahatlıkla alakalı.Her ay paraya ihtiyaç duyarız mesela ya da her an lüzumsuz bir sıkıntı yaşayabiliriz vb.Yoksa yıllar almıyor tabi ki.Önce Yaradan'ın izniyle ve inanarak okunursa her deneyen gözlemleyecektir zaten.İyi forumlar...

Porpora_

Kayıtlı Üye
Peki abdest alamıyorum ama kalbimden okumak geçiyor yada çalıştığım için kapanamıyorum ama okumayı çok istiyorm okumamda bir sıkıntı olurmu yada kabul görürmü dersiniz ?

alin

Kayıtlı Üye
Abdest bir çok manada okumaya katkı sağlar, kapanarak okumak zaten şart değildir.Ancak gönülden okumak istiyorsunuz elbette okuyabilirsiniz.Yani güsul abdesti olması kafidir.Niyet kalpten gelen inanç en önemlisidir.İyi forumlar...

Porpora_

Kayıtlı Üye
çok teşekkür ederim :) iyi forumlar mutlu günler

AJA

Elit Üye
Özellikle 11 defa salavat getirmenin fayadasını çok görüyorum hayatımda.
Mutlaka sıkıntılarınızı atacaksınızdır arkadaşlar emşn olun buna.
Sevgi ve huzurla.