Demonla İrtibat Kurarken Nelerin olduğu Hakkında

anık

Kayıtlı Üye
hangi demonu çağırdınız? kaynak ne? defalarca bu doru size sorulmuş ama cevap vermediniz

kiybele75

Kayıtlı Üye
lejyonda olabilir pentagram içinde çağırması sufli cin değil ama tuhaf olan biz iyi varlığız demiş

Berkaymatik

Kayıtlı Üye
Söylediğiniz sözler nelerdi? Ritüeldeki sözler neler? Bu ritüelin kaynağı nedir? Bu forumdaysa hangi sayfada? Bilgi amaçlı paylaşırsanız bizlerde öğrenmiş oluruz. Ayrıca sizin yaptıklarınıza gelince pentagram tek başına koruyucu özellik göstermez. Daha çok ruhun(demonun) görünebilir olması, itaat etmesi veya aldatıcı olmaması için kullanılır. Kan adak değil bağlılık göstergesidir. Yani kan varsa bir ritüelde bağlanma veya adanma vardır. Yönteminiz sol el veya satanizm yolu. Sol elde genelde şeytandan yardım istenmez. demonic bible gibi bazı kaynaklarda luciferden yardım isteniyor. Daha abartılı son zamanlarda ortaya çıkmış luciferian goetia gibi uyarlamalarda direk şeytandan yardım isteniyor ancak goetianın değiştirilmesi ile son yıllarda çıkmış bu yöntem goetianın ana düşüncesine ters olduğu için bence tamamen hayal ürünü uydurulmuş bir yoldan öte değil. Ufak ön hazırlık ile 5-10 dakikada yapılan çoğu davetten de sonuç alınacağını düşünmüyorum bunun nedenide majikal frekansa yani uyumluluğa ters. Öyle olsaydı herşey çok kolay olurdu. Varlık gelirse ki bu adanma şeklinde sol el yolu bile olsa göndermek içinde bir ritüel gereklidir. Sol elde karşılıklı alış veriş olmadan ilişki bitmez. Göndermek içinde bir şey vermelisin bu tutacağınız bir söz olabileceği gibi yapmanız gereken bir eylemde olabilir. Yazınızda göndermek için birşey yaptığınızı paylaşmamışsınız. Bu durumda varlık geldiyse ve size zarar vermek istiyorsa verebilirdi pentagramda işe yaramazdı. Satanist ayinlerde çizilen pentegram farklı bişi, yine korunma amaçlı değildir. Yani yazınızda çok fazla çelişki var. Neyse tekrar çağırın bakalım bu sefer nolacak

Ben 5-10 dk da çağırmadım.Benim çağırmadan önce çok Uğraşmışlığım var.Çok ilgiliydim.Çağırmadan önceleride Demona ne sunabilirim diye düşünüyordum.Akşam yattığım zaman Demona :İlerdeki Davetimi Kabul et.Kabul edersen Ruhumun enerjisin den beslenmene izin veririm.Diyordum

Gitmesi için birşey yapmadım.Ama Gittiğinide pek sanmıyorum.Belki yanımdadır.Çünkü sürekli Vücudum titriyor.Deprem Hissi veriyor bana.Ellerim çok titriyor.Sevdiğim bir işi yaptığım zaman bunlar oluyor.

Berkaymatik

Kayıtlı Üye
Sürekli yanımda olduğunu söylemedimki.belki yanımdadır dedim.Belkide Dengem bozulmuştur.

açıkçası Ben söylemeyi tercih ediyorum.Sizinde dediğiniz gibi Söylemek ve söylememek bir tercih meselesi. Ben buraya sizin yardımlarınız ve bilginizden yararlanmak için yazdım bunları.
Ben bunları sizlerle paylaştığım zaman Kötü şeylerin olabiliceği aklımın ucundan bile geçmedi.Çünkü O anda bilgisi olanlardan yardım,bilgisi olmayanlara da bilgi vermeye çalışıyordum.