Demonla ilgili soru Sizce ne olabilir ?

Dolunays

Moderator
Ekli dosyayı görüntüle 2934Hiç böyle bir varlığı başka bir insanı görür gibi gördünüz mü , tecrübelesi olan biri ulaşabilir mi yada varlıklarla olan tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz , site icinde güzel bir köşe olur evet ben bu yukardaki tasviri çizime yakın bir deneyimyaşadım 2016 yılında halen aklımdan çıkmıyor bacakları yok kolları omuzlarına kadar yırtılmış yüzü aynı bu şekilde karanlık kolları kül cinsiyeti olan bir varlık ilk başta dine bağlamıştım ama hiç bir hacı hocanın tarifine benzemeyen birseydi yada hic isitmedim ve benden başka bu tür tecrübeleri olan insanlar var mı ? Varsa bilmek isterim ve evet aynı bir insanı görür gibi gördüm düpedüz karşımda durdu gözümü kırptığımanda yok oldu ama bir 7 ila 10 saniye gözlemleyebildim ..
Demon Deneyimi bir arkadaşım üzerinde oldu.Anlık görüntü ile korkudan tüyleri dökülcek gibi oldu derlerya aynı o tabir.Boş yere çağırmak sorun yaratabilir.Daveti konusunda bilgi veremem ama hiç gerek yok insanı son radde dinden çıkarabilir.

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Yok sadece bir sefer , çok şükür iyi kardeşim arkadaşım değil ama anlamucak okuyan kimse suan demek istedigimi ginede söylim o boyutta bakmak icin goze ihtiyacın yok sadece istemek yada dusunmek istedigin acidan bakmana yarıyor beyin gözlerden aldığı ışığı kendi verileri dahilinde depoluyor aslında gördüklerimiz hissettiklerimizin bir gölgesi yada iz düşümü demek yanlış olmaz ama dedigim gibi cogu insan bunu idrak edemeyebilir
Evet doğru, İyi Bir şey olmamış kardeşine zaten görüntü sana vermiş
Demon çağırdın mi

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Demon Deneyimi bir arkadaşım üzerinde oldu.Anlık görüntü ile korkudan tüyleri dökülcek gibi oldu derlerya aynı o tabir.Boş yere çağırmak sorun yaratabilir.Daveti konusunda bilgi veremem ama hiç gerek yok insanı son radde dinden çıkarabilir.
Şimdi nasıl arkadaşınız

ilhn

Kayıtlı Üye
Bak şunu bir de anlamak istiyorum onun demon olduğu kanaatine nasıl vardınız?
Herhangi bir kanaatim yok , kuran da gecen bir kaç tasfire uyuyordu , internette de esi benzeei bir olay görmedim yada insanlara sorduğum sorulardan hic tatmin edici bir cevap almadım ya bilmeden yorum yapan yada ticarete döken insanlarla doluydu bir gizem olarak kaldı benim için

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Herhangi bir kanaatim yok , kuran da gecen bir kaç tasfire uyuyordu , internette de esi benzeei bir olay görmedim yada insanlara sorduğum sorulardan hic tatmin edici bir cevap almadım ya bilmeden yorum yapan yada ticarete döken insanlarla doluydu bir gizem olarak kaldı benim için
Yaa hiç sorma internete bir sey sorma sakın bana adam diyor ki senin aslında baban şeytan melezsin hahaahahah yaaa dedim bi yürü gitt
Baska birine danışmistim o da diyor ki sana urumhamatahayil melehi asik olmus haahahahahah yaa cok komikler resmen sallıyorlar tabi bunlari eskiden sormuştum daha toyken
Şimdi akıl la ölçüp tartiyorum cok zarar görmediğim sürece bekliyorum yani yaşamaya çalışıyorum
Yoksa her gece seni izleyen simsiyah bi varlıkla ayni odada kalmak istemezsin .

Ü

Üye silindi 45859

Her ne kadar bize lanse edilen azrail tasvirine benzese de azrail olmadığını söyleyebilirim, bu görüntüyle alakası yoktur çünkü. Sizinle eğlenmeye çalışan bir varlık olabilir. Büyüyle ilgilenen ve kendini çok geliştirmiş bir arkadaşımın etrafında görsele benzeyen bir varlık olurdu. Arkadaşım nefsine pek hakim değildi ve kara büyüyle de uğraşmayı severdi. Yanındaki bu arkadaş ise “gözcü” olarak oradaydı. Gerektiğinde müdahale eden gerektiğinde yalnız durup kendini gösteren bir varlıktı. Genelde orada olduğunda kim için geldiyse ona korku hissettirirdi ancak dehşete kapılmak gibi değil tehlikede olduğunu hissetmek gibi. İletişim kurabiliyorsanız kendiniz sormanız daha sağlıklı olabilir, deneyimleyen sizsiniz çünkü. Bizler ne desek ucu açık kalacak.

ilhn

Kayıtlı Üye
Yaa hiç sorma internete bir sey sorma sakın bana adam diyor ki senin aslında baban şeytan melezsin hahaahahah yaaa dedim bi yürü gitt
Baska birine danışmistim o da diyor ki sana urumhamatahayil melehi asik olmus haahahahahah yaa cok komikler resmen sallıyorlar tabi bunlari eskiden sormuştum daha toyken
Şimdi akıl la ölçüp tartiyorum cok zarar görmediğim sürece bekliyorum yani yaşamaya çalışıyorum
Yoksa her gece seni izleyen simsiyah bi varlıkla ayni odada kalmak istemezsin .
Son cümle için alışınca sıkıntı olmuyor bi süre sonra , yokmuş gibi yapabiliosun

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Tabiki en doğal hakkın ama anlatmak istersen okurum konuyu açmamda ki amaç o 😀
Yok ben ara ara bir şeyler sorarım tam anlatmam , senlik değil mesajlaşma yeri olsaydı güzel olurdu da yok
Dediğim gibi eleştiri kaldıran bir yapım yok üslubum sert fevri olduğum icin buraya yazamam yaşadıklarımı, zaten yaşadıklarım yani kısaca hayatım olur
Teşekkür ederim beni dinlemek istediğin için