Demon Daveti(teknik)

A

Adaline

Lütfen biri %100 işe yaracacak kesin bir ritüel verebilir mi tehlikesi hiç önemli değil sadece işe yarasın

Boogayman

Kayıtlı Üye
Gerçi sorunuz bir yıl önce sorulmuş ama bulamadınızsa ve ilgileniyorsanız ''THE GOETİA The Lesser Key of Solomon the King TRANSLATED BY Samuel Liddell McGregor Mathers'' adlı kaynakta oldukça detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.Piyasada Solomon'un Anahtarı çok olabileceği için çevirenlerin isminide ekledim.Eserde siğillerin hangi metale yapılacağından demonların isminin İbranice yazılşları ve davetin Enokçası gibi birçok detay var.Ancak kitap İngilizce dir.Aynı davetlere bir iki yabancı sitede daha rastlamıştım ama şu anda isimlerni hatırlamadım.(Bu arada bu gibi kaynak blirtilmesinin yasak olup olmadığını şu anda anımsıyamadım eğer site kurallarına aykırı ise şimdiden özür dilerim yönetimden)

Boogayman

Kayıtlı Üye
Kusura bakmayın yalnız aceleden önceki mesajımda atlamışım % 100 yarayacak demişsiniz bunun garantisini size hiç kimse veremez.Sonuçta iş sizde bitiyor.Motivasyonunuz,beklentileriniz veya hiç ummadığınız bir detay olumlu ya da olumsuz etki yapabilir.Bir kişi her şeyi aynen yapar da sonuç alamaz bir başkası mantığına göre uygulamalarıda bazı değişikliğe gider sonuca varır.

demonic

Kayıtlı Üye
Kusura bakmayın yalnız aceleden önceki mesajımda atlamışım % 100 yarayacak demişsiniz bunun garantisini size hiç kimse veremez.Sonuçta iş sizde bitiyor.Motivasyonunuz,beklentileriniz veya hiç ummadığınız bir detay olumlu ya da olumsuz etki yapabilir.Bir kişi her şeyi aynen yapar da sonuç alamaz bir başkası mantığına göre uygulamalarıda bazı değişikliğe gider sonuca varır.

%100 doğru bir cevap :)