Demon Davet Edilmesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SiyahEjder

Banlı Kullanıcı
Öncelikle Merhaba Arkadaşlar Biz 3 Arkadaş Toplanıp Demon Çağırdık Aşk Demonu Sizce Bunun Bize Bir Zararı Olurmu Daha yeni çağırdık mühürünü felan çizdik Eğer Bir Hatam Olursa Şimdiden Özür Dilerim. İyi Günler Teşekkürler

HeYBeT

Kayıtlı Üye
İş
Demonoloji
Aşk Demonu tek kişi çağırılır diye biliyorum ben nasıl bi zararı olur ama pek bi fikrim yok.

AJA

Elit Üye
Keşke çağırmadan önce sorsaydınız yada forumu araştırsaydınız.Yeterince burda yaşamış olanların tecrübeleri mevcut.

4

43887

benimde bildiğim kadarı tek çağırılır üstelik bu tip çalışmalar gece belli bir saatte ve zamanı (ay fazlarına göre) uygunluğu ,ritüelini biliyorsunuz uygulama şekli ki uygulamışsınız ,herşeyi kuralına göre uyguladıysanız sıkıntı olmaz, tabi bu konuda bilgili olmanızda çok önemli...ama deneyimleyen arkadaşlar size daha net yanıtlar verebilir ...

nigxe

Kayıtlı Üye
Kardeş peki çağırdınız galiba gelmedi eğer gelmemişse sıkıntı olmaz bence.. Ne amaçla mübareği çağırdınız ?

aşk1

Banlı Kullanıcı
Çılgınlık araştırma yapmadan çağırdınız demi? Çünkü araştırıpta çağırmak cesaretten başka bir şey değil.

SiyahEjder

Banlı Kullanıcı
Araştırdım Ama Aşk Demonu Nasıl Çağırılır Diye Forum Açılmıştı Görmüştünüz Umarım. Ben O Kurallara Uyarak Çağırdım Gelmedi Ama Akşam Kabus Gördüm Kabusu Paylaşmam Mümküm Deil Çün ki Bu bİr Rüyaya Giriyor Ve Rüya Yorumcusu Yok. Saygılar.. Biz İllumunatiyi Yok Etmek Amaçlı Çağırmak İstedik

kral020

Kayıtlı Üye
sanırım çağırmadan önce aslan yüreği yediniz. Demon gelmediyse bile bir kapı açmış olmanız muhtemel. O kapı dan hoşunuza gitmeyecek psikolojik olarak da zarar görebileceğiniz şeyler olabilir. İnş. korunma yapıp denemişsinizdir.

codzombi

Kayıtlı Üye
Araştırdım Ama Aşk Demonu Nasıl Çağırılır Diye Forum Açılmıştı Görmüştünüz Umarım. Ben O Kurallara Uyarak Çağırdım Gelmedi Ama Akşam Kabus Gördüm Kabusu Paylaşmam Mümküm Deil Çün ki Bu bİr Rüyaya Giriyor Ve Rüya Yorumcusu Yok. Saygılar.. Biz İllumunatiyi Yok Etmek Amaçlı Çağırmak İstedik

yanlış okumadıysam illumunatiyi yok etmek istiyorsunuz. hmm . aşk demonu çağırarak mı yokediceksiniz :sifone:
insan bi baal lucifer falan çağırır ya. aşk demonu nedir , çerez yani illuminati için ....

calosa

Banlı Kullanıcı
İllumunatiyi Yok Etmek İcin Ask Demonu Cagırmak İlginc Gelmememis Olabilir Rüyada Cok Düsündügünüz İcin Olabilir Bana Mesaj Atıp Rüyada Ne Gördügünüz Söylermisniiz Bide Demon Cagırmak İcin 1 2 Kisi Felan Gerek Yok Ya İSter 10 İster 20 Kisi Olsun Cagırabilirsin Ama Enerjiniz Düsükse Gelmez Siz Mesajdan rüyayı Bana Söylerseniz Sevinirim

SiyahEjder

Banlı Kullanıcı
Korunma Gibi Birşey Yapmadım Peki Nasıl Kurtulabilirim Böyle İşlerden ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...